Jump to content
Dogomania

Maleńkie Gacki mają wspólny , cudowny dom:):):)


ewu

Recommended Posts

Małgosiu u Makili:) Nie ma tak tanich hotelików, Makila to wszystko robi z serca ale nie może już brać więcej psiaków za weta ....

Ma ich teraz tylko ode mnie 7....( szczeniaczki i Toto)

Gosiu nie wiem czy zauważyłaś ,że Rysio w listopadzie poszedł do ds.

Rozliczę osobno wpłaty i wydatki na niego.

Czy Rysiową deklarację przekazujesz na innego biedaka z tego schronu?

Za Rysia zapłaciłam jeszcze za grudzień,bo zrozumiałam, że zostawił dług, a jego deklarację przeniosłam na Gacki.

Link to comment
Share on other sites

 

Kochani, tak niewiele brakuje do wyciągnięcia gacków, poproszę najpiękniej jak umiem o najmniejsze nawet deklaracje. Może po 5 złotych? 10 osób da piątaka i już mamy komplet!

 

Baaardzo prosimy, niech te Gacki będą już bezpieczne :(
Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam w grudniu 20 zł: za Rysia i sunię Husky. jeśli zbieracie za Gacki już w grudniu to dopłace jeszcze 10 zł.

 

Małgosia, one sa do zabrania na CITo, dlatego każda stała deklaracja jest na wagę złota:-) Jednorazowe też, ale bardzo ważne jest, żeby uzbierać jak najwięcej stałych, dających gwarancję, że psiaki będą miały z czego się utrzymać. Te jednorazowe pójdą pewnie na szczepienia, odrobaczanie, kastrację, może leczenie...

Link to comment
Share on other sites

Wyciagajcie je, 12 przyjedzie moja siostrzenica ktora ma polskie Konto i bedziemy mogly przeslac jednorazowo 100 Zl .....

 

Wpłaciłam w grudniu 20 zł: za Rysia i sunię Husky. jeśli zbieracie za Gacki już w grudniu to dopłace jeszcze 10 zł.

 

Poproszę o nr konta- mogę wpłacać na Gacki 30 zł miesięcznie.

 

Dam te brakujące 20 zł miesięcznie - poproszę o nr konta.

 

Kochane, jesteście wspaniałe :iloveyou: :Rose: :thumbs:

Nie było mnie na dogo kilka godzin i proszę, deklaracje na pełną potrzebną kwotę :laola:

 

Zaraz roześlę PW z numerem konta dla Gacorków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...