Jump to content
Dogomania

Maleńkie Gacki mają wspólny , cudowny dom:):):)


ewu

Recommended Posts

My nie bywamy na wątkach, gdzie wy bywacie. Wystarczy, że wy nie będziecie włazić z butami tam, gdzie was nie oczekują.
 
Pod waszą nieobecność na wątkach "naszych" psów, nikt nie odnosi się do tego co robicie.


To jest PUBLICZNE forum a nie kółko wzajemnej adoracji.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja krytykuję sposób w jaki się to odbywa. Na najniższych poziomach.Wyciąganie prywatnych spraw, pranie  publicznie brudów często dla wielu osób niezrozumiałych.
Ja nie dochodzę racji.Mam je w nosie.  Mam swoje zdanie .
Myślę ,że dla ewu te wszystkie wypowiedzi są żenujące. i chyba dlatego przestała wchodzić na dogo.Może liczy ,że emocje w końcu opadną, minie zacietrzewienie i któraś strona pójdzie po rozum do głowy i odpuści . Ciekawa jestem czy i kiedy to się stanie.


Szkoda, że nie dochodzisz racji i że rację masz "w nosie".
Jak dojrzejesz to z pewnością będziesz tego żałować.


Nie wysilaj sie na odpisywanie.
Ja ten temat skończyłam.
Link to comment
Share on other sites

Ja krytykuję sposób w jaki się to odbywa. Na najniższych poziomach.Wyciąganie prywatnych spraw, pranie  publicznie brudów często dla wielu osób niezrozumiałych.

Ja nie dochodzę racji.Mam je w nosie.  Mam swoje zdanie .

Myślę ,że dla ewu te wszystkie wypowiedzi są żenujące. i chyba dlatego przestała wchodzić na dogo.Może liczy ,że emocje w końcu opadną, minie zacietrzewienie i któraś strona pójdzie po rozum do głowy i odpuści . Ciekawa jestem czy i kiedy to się stanie.

Może tak uważasz, bo Ciebie nikt publicznie nie obwinił o śmierć psa, dla którego Ty zrobiłaś wszystko, co mogłaś.

Ja nie wyciągam prywatnych spraw. Ja tylko ujawniam kłamstwa.

Link to comment
Share on other sites

Czyli co? Usiata i elik mogą obrażać AgeG na dowolnym watku? A odpowiedzieć im juz nie wolno, bo to watek psow. Odezwalam sie jak Usiata skomentowala , negatywnie skomentowala , AgeG i jej opiekę nad psem, a elik ochoczo jej przyklasnela. Wczesniej tu nie pisałam. I dalej bym nie pisala , gdyby nie powyższe Panie. Akcja wywołuje reakcje. I one to wiedza. Usiata na pewno. I celowo to zrobila. Wiec do niej miej pretensje.
Co do ewu- szanowalam to co robi. I znowu będę, jak napisze co z Kajem.

 

Albo się kogoś szanuje albo nie. Nie wszystkie działania muszą się nam podobać ale pomimo iż nam się nie podobają, to szacunek się ma a nie uzależnia od tego, czy ktoś zrobi coś co my sobie życzymy

 

 

Ja krytykuję sposób w jaki się to odbywa. Na najniższych poziomach.Wyciąganie prywatnych spraw, pranie  publicznie brudów często dla wielu osób niezrozumiałych.

Ja nie dochodzę racji.Mam je w nosie.  Mam swoje zdanie .

Myślę ,że dla ewu te wszystkie wypowiedzi są żenujące. i chyba dlatego przestała wchodzić na dogo.Może liczy ,że emocje w końcu opadną, minie zacietrzewienie i któraś strona pójdzie po rozum do głowy i odpuści . Ciekawa jestem czy i kiedy to się stanie.

 

Pięknie by było ale chyba już na tym etapie jest to niewykonalne. Jeśli za odmienne zdanie obrzuca się pomówieniami albo też pozwami sądowymi, to ciężko liczyć na doganianie się. Tym bardziej, jeśli do kogoś nie trafiają racjonalne argumenty/dokumenty/opinie albo jeśli ktoś pod płaszczykiem pomocy jest tak zadufany w sobie że już nie trzyma się ziemi.

Link to comment
Share on other sites

Ludwa, nie masz racji. Mozna kogos szanować, podziwiać to co robi. Nagle robi cos niezrozumiałego, niedobrego (np.Kaj). I wtedy dziwisz sie i przestajesz szanować. Jak przyzna sie do błędu, przeprosi naprawi, szacunek wraca. (tak ogólnie,nie wyłącznie o ewu). I tu nie chodź o robienie tego co sobie życzymy, ale tego co możemy podziwiać.

Link to comment
Share on other sites

Elik, po pierwsze nie umiesz czytać. Po drugie, jak juz przeczytasz(ktos?), to i tak nie rozumiesz. O wyciąganiu wniosków nawet nie będę pisac. O Twoim mijaniu sie z prawda również.
Elik, przyznaj sie- lubisz takie pyskówki,prawda? Dyskutować nie potrafisz,przedstawiać argumentów również. Ale wyklocac sie uwielbiasz. Nawet jak Cie ktos obrazi, to nie odpuszczasz. Chyba, ze rzeczywiście nie rozumiesz....

Link to comment
Share on other sites

Elik, po pierwsze nie umiesz czytać. Po drugie, jak juz przeczytasz(ktos?), to i tak nie rozumiesz. O wyciąganiu wniosków nawet nie będę pisac. O Twoim mijaniu sie z prawda również.
Elik, przyznaj sie- lubisz takie pyskówki,prawda? Dyskutować nie potrafisz,przedstawiać argumentów również. Ale wyklocac sie uwielbiasz. Nawet jak Cie ktos obrazi, to nie odpuszczasz. Chyba, ze rzeczywiście nie rozumiesz....

Wątpię żeby mogła to napisać dorosła, mądra, szanująca się osoba.

Nie liczcie na mój dalszy udział w tej "debacie".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmm...mówisz, dedukcja zawodzi...hmm...płaszczyzny wspólnej nie ma? 

Myślisz, że piszemy na dwóch równoległych Dogomaniach? 
I na dwóch równoległych wątkach Gacków? 
BTW: " równoległe, bez punktów wspólnych"... o ile dobrze pamiętam lekcje geometrii, to równoległe nie mają punktów wspólnych-taka ich natura :)
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Panna Marple napisał:

Hmm...mówisz, dedukcja zawodzi...hmm...płaszczyzny wspólnej nie ma? 

Myślisz, że piszemy na dwóch równoległych Dogomaniach? 
I na dwóch równoległych wątkach Gacków? 
BTW: " równoległe, bez punktów wspólnych"... o ile dobrze pamiętam lekcje geometrii, to równoległe nie mają punktów wspólnych-taka ich natura :)

Doskonale pamiętasz, Panno M! Albo doskonale "googlasz"! Jedno o drugie godne pochwały!!!

Co do reszty wypowiedzi- nie odniosę się. Ja nie studiowałam filozofii , ale zawsze teorie o istnieniu równoległych światów uważałam za dyskusyjną. Po co drugi czy kolejny swiat, jak na jednym jest tyle biedy, zla i hmmm... delikatnie mówiąc, osób z którymi się nie zgadzam. Multiplikowanie w/w jest przerażające. Szczególnie jednej dogomaniaczki ( ale nie pochlebiaj sobie).

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...