Jump to content
Dogomania

Bezik !Trzymajcie kciuki!


auraa

Recommended Posts

Bezik od paru godzin już w nowym domku :) Wariatuńcio kazał się głaskać i miziać całą drogę, w nowym domku przywitał się pięknie z Panią, poczym zjadł kocią karmę i wypił kotu mleczko :D A tak serio, to mam wielką wielką nadzieję, że ten rozbitek życiowy znalazł wreszcie swoją przystań. Zasłużył na to.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak, wielkie ukłony dla Agaty!

Przed chwilą rozmawiałam z nową panią psiaka. To naprawdę wspaniały prorodzinny pies. Delikatny w stosunku do dzieci. Zacheca do zabawy i lubi być w centrum uwagi. Pani od początku wprowadza jasne zasady i tłumaczy dzieciom, że tez muszą ich przestrzegać. Bezik musi ułozyć sobie relacje z pięknym rudym kocurkiem Jackiem. Póki co zwierzaki staraja się sobie nie wchodzić w drogę. Na szczęście Bezik jest posłusznym psem i od razu reaguje na komendy. Dziś przejdzie wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, żeby stał się psiakiem w pełni domowym ;).

Dostałam od Pani zdjęcia z wczorajszego wieczora i postaram się je wstawić.

Póki co trzymajmy kciuki aby wszystko dobrze się układało!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też dostałam smsem zdjęcia Bezika w objęciach nowej rodziny :) Wygląda na całkiem zadowolonego :) A z tego, co pani przekazała Aurze, to wygląda na to, że rodzina też w porządku, nawet kot Jacek to dzielnie znosi.. ;) Musi być dobrze, trzymajmy kciuki.

Kochana Malagos jak zwykle mnie zawstydza. Nieoceniona :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też dostałam smsem zdjęcia Bezika w objęciach nowej rodziny :) Wygląda na całkiem zadowolonego :) A z tego, co pani przekazała Aurze, to wygląda na to, że rodzina też w porządku, nawet kot Jacek to dzielnie znosi.. ;) Musi być dobrze, trzymajmy kciuki.

Kochana Malagos jak zwykle mnie zawstydza. Nieoceniona :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...