Jump to content
Dogomania

~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 943
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do tej Warszawy, to jeszcze nie ustaliłam z rodziną, a zależy tez od kursowania pks.

Tomek przytargał do domu... czarnego spaniela... Ja się zastrzelę.

 

Ja tam myślę, że to jest powód do radości - przecież mógł przytargać jakiegoś starego, parchatego kundla :megagrin:

Czekam niecierpliwie na fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiamy wieczorowo :)

Mazowszanko, mam trochę błyskotek od mojej siostry, takie nie trafione fanty z bazarków, takie za małe... Polecam się, jakbyś miała chwilkę czasu zrobić bazarek :) Przyda sie kilka groszy na maliznę, przede wszystkim na szczepienia.

 

Ineczko, a mogę Cię poprosuić o banerek dla Aruni? Plosę szlycznie...

 

Dziewczęta, wybieram sie do Warszawy na kilka dni od 8 listopada :) to, co, akcja Starbucksik, hę? :laugh2_2: :kaffee_2:

 

Bazarek zrobię, ale pewnie w listopadzie.

Teraz chodze na rehabilitację reki. Takie zawracanie głowy, ale czas zajmuje.

A fanty mogę w Starbucksie odebrać.

Przy okazji mi powiecie jak się na nowej dogomanii zdjecia wstawia.

 

A czy ktoś wie jak usuwa sie wątki z subskrypcji ?

 

Link to comment
Share on other sites

Spaniel - miałyście rację, wzięła go wczoraj pani, jedna ze znalazczyń. W sunie na próbę, bo ma w domu 3 koty. Dzis wieczorem ma dac znać, czy psiak zostaje. Pól naszego urzedu gminy i pół rynku się nad nim rozpływało, jak go wczoraj Tomek pakował w rynku do samochodu, by przywieźć do nas. Pies błąkała się od 2 dni, każdy go głaskał, dał jesć, ale nikt go nie zabrał do domu...Za to zgłosili do Tomka, jako bezdomnego. Przylepa, domowy widac, bezkonfliktowy, no i jedna z kobiet przyszła po niego po południu. Tak jej się spodobał chłopak.

Pokerku, Arunia nie jest jakaś dzika, nie! cudnie przybiega na wołanie, posikujac z emocji, liże po twarzy, garnie się do człowieka. Tylko uczę ją chodzić na smyczy, bo tego nie lubi.

Link to comment
Share on other sites

A ja zrozumiałam ,że ona jest wycofana.To dobrze ,że się pomyliłam.

Wiga posikuje mniej.Daję jej od 2 dni Furagin i widać efekt.

Za to jest straszliwie namolna i bardzo napastuje kotę.Niby zabawowo,ale czasem nie czuje granic.Dobrze ,że reaguje na reprymendę.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że spanielek już wybył do siebie :)

 

Ale zawsze przy takich okazjach nasuwa mi się taka smutna refleksja, że gdyby był kundlem (nawet nie koniecznie starym i parchatym ;)) to nikt poza Malagosami by na niego nie zwrócił uwagi... A jak "rasowy" to się wszyscy zachwycają i zaraz znajdują się chętni do adopcji...

Link to comment
Share on other sites

 

Malgosku wytul ode mnie to cudo:)

 

Się robi :) Jej się nie da nie wygłaskać i nie przytulać, i nie dać wylizać dzioba - staje na dwóch łapakach, wyciaga ryjek i trzeba się do niej schylić :)
Miś pluszak został wypatroszony, więc jednak zaczęła się nim bawić :) A tak podchodziła, jak pies do jeża, bała się, cofała, widać zaczęła go tarmosić i ogryzać. Kupiłam jej wczoraj w zoologu preparowaną kość cielęcą i wędzonego gnata.
U Soni z jednej ranki się sączy, nie wygląda to ładnie. Wczoraj, jak wróciłam z pracy koszulka była ubabrana porządnie. Wzięliśmy ją na stół, ranki przemyte, zabezpieczone antybiotykiem. Kaftanik porzadnie uprałam, sparzyłam wrzątkiem, a Soni założyłam taki ręcznie robiony z bluzki, póki jej kaftanik nie wyschnie na kaloryferze. I miałam pretekst, by sobie siedzieć przy niej na kanapie, by nie lizała brzuszka, i oglądać seriale :) Na noc założyliśmy jej kaftan z przypietym agrafkami podkładem pociętym na ćwiartki. Sonia ma apetyt, humor, ogólnie w niezłym stanie.
Link to comment
Share on other sites

Na szczepienie Arii na wirusówki potrzeba mi 42 zł. Za 10 dni zaszczepimy wściekliznę, 20 zł. Na karmę - może 20 zł, bo na smaczki. Resztę na razie sama pokrywam.
Mam nadzieję,że przed mrozami mała znajdzie dom, bo w budce moze być jej zimno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...