Jump to content
Dogomania

~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 943
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dorcia2 to urocza czarnulka, przy Tobie była chyba Gosia mdk, urocza blondynka :)

Wiem, że urocza blondi do mdk8, zarejestrowałam ten fakt. :)

I wiem też, że dorcia2 to urocza czarnula, bo się poznałyśmy kiedyś, ale jej nie zarejestrowałam wzrokiem/pamięcią na Pl.B.... :shake:

 

 

A co nieznanej mi Korze, (...)

Kora to guru od Palucha i zaginionych psów.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kejciu na wątku :)

Aria nie jest w domu, więc nie wiem, jak z utrzymaniem czystości. Przez pierwsze 2 dni załatwiała się w kojcu, ale zaraz z rozumiała, po co ją wypuszczam co chwila. Teraz chodzi sobie luzem i zamykana jest na noc i na czas otwierania bramy. Myślę, ze ja trzeba potraktować jak szczeniaka- kilka dni i załapie, po co się wychodzi. Powtarzam, nie mam możliwości jej mieć w domu.

Link to comment
Share on other sites

Ineczko, a może masz gdzie wydrukować plakat, w jakimś zakładzie, a ja pokryję koszty druku? Będą przecież pieniądze z bazarku Mazowszankowego :)

 

Dziś Arunię zaszczepimy na wścieklicę. i miskę muszę kupić nową, bo stara jest już połamanym kawałkiem, taaaaka była zabawa! :siara:

Link to comment
Share on other sites

He, he, rzeczywiście, "wstyd przed Ryśkiem" :jumpie:

mam zamiar kupić metalową miseczkę.

 

Nutusiu, dasz wiarę, ze w torbie miałam obróżkę po Vanilce, by Ci oddać w Starbucksie - zapomniałam... Dałam ja Mazowszance, może Ona szybciej Ci ją poda ...

Link to comment
Share on other sites

Ja nie znam dowcipu o wstydzie przed Ryśkiem...  :confused:

I już się tego wstydzę     :oops:       :eviltong:

 

Dołączam do grona nieznających dowcipu o Ryśku, ale się tego nie wstydzę, bo Tata zawsze mi powtarza, że "wstydzić, to się trzeba zupełnie innych rzeczy" :evil_lol:

 

Ja też nie znam :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...