Jump to content
Dogomania

maluśka Misieńka - Daisy, znaczy Stokrotka :-)


Onaa

Recommended Posts

Misia jest już w objęciach Dogo07 :)

Dostałam SMSa: "Elu. Misia odebrana, jest w dobrym nastroju, ruchliwa. Do kontroli w niedz. potem w środę"

Wspaniała wiadomość :jumpie: :jumpie: :jumpie:  obu psiaczkom udało się naprawić łapinki :klacz: :klacz: :klacz:

A było to możiwe tylko dlatego, że Ty Basiu wypatrzyłaś je i zabrałaś z tamtego miejsca.  Dzięki Ci za to :)

 

Więc już nie dręcz się tym, że nie wszystkim psiakom udało się pomóc.

Link to comment
Share on other sites

To ja czekam na wiadomość - mejla - od Dogo z numerem konta i kwotą brakującą do pokrycia kosztów operacji.

Dogo07 nie ma w domu dostępu do netu, a w pracy nie zawsze może zaglądnąć na dogo.

Poszukam w czeluściach swojego banku i podrzucę. Robiłam przelewy dla Dogo07 i powinnam znaleźć ten numer.

Link to comment
Share on other sites

Misia jest już w objęciach Dogo07 :)

Dostałam SMSa: "Elu. Misia odebrana, jest w dobrym nastroju, ruchliwa. Do kontroli w niedz. potem w środę"

Wspaniała wiadomość :jumpie: :jumpie: :jumpie:  obu psiaczkom udało się naprawić łapinki :klacz: :klacz: :klacz:

A było to możiwe tylko dlatego, że Ty Basiu wypatrzyłaś je i zabrałaś z tamtego miejsca.  Dzięki Ci za to :)

 

Więc już nie dręcz się tym, że nie wszystkim psiakom udało się pomóc.

:calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

Elik, dziekuję :)

Ta suczynka jete tak urocza, ze aż za serce sciska, biedunia kochana...

Bardzo proszę :)

 

Dostałam SMSa od Doog07. Niestety Misiunia źle znosi rzeczywistość pooperacyjną. Bardzo dużo śpi, dziwnie dyszy, nie chce jeść, dużo siusia  nawet w mieszkaniu. Zaniepokojona tymi objawami Dogo07 pojechała z Misią do weta. Wet po zmierzeniu temperatury stwierdził, że to jest normalne po tak poważnym zabiegu, narkozie i lakach, jakie dostała - m.in. p/bólowe o przedłużonym działaniu. Taki stan może potrwać 2-3 dni :(

Kolejna wizyta i porcja leków jutro i kolejna we środę.

 

Dogo07 i ja także, prosimy o dobre fluidy dla Misieńki.

Link to comment
Share on other sites

Misia już lepiej.

Renatka czuwa nad nią jak Anioł Stróż.

Podobno jest jakiś potencjalny domek , potem zadzwonię do Dogo07  i wypytam ale póki łapka wymaga leczenia byłabym bardzo ostrożna.

Państwo oczywiście mogą się włączyć w pomoc dla Misiuni to też byłby super test dla ds.

Link to comment
Share on other sites

Misia już lepiej.

Renatka czuwa nad nią jak Anioł Stróż.

Podobno jest jakiś potencjalny domek , potem zadzwonię do Dogo07  i wypytam ale póki łapka wymaga leczenia byłabym bardzo ostrożna.

Państwo oczywiście mogą się włączyć w pomoc dla Misiuni to też byłby super test dla ds.

Tak, Misia czuje się już lepiej - apetyt wraca, humorek też :)

Państwo zauważyli Misię u weta, ale trzeba dokładnie sprawdzić, czy to TEN DOBRY DOM dla Misi. Misia byłaby trzecim psem i Dogo07 nie jest pewna czy teraz są jeszcze koty, czy były koty.

 

 

Trzymam nadal mocno kciuki za łapeczkę Misiuni. Sprawdźcie dobrze ten potencjalny domek, może coś by wypaliło :)

Kciukasy dla obu rekonwalescentów nadal bardzo wskazane :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...