Jump to content
Dogomania

Mała 6kg.sunia po dwóch operacjach w domu . Córka Kulki i jej dzieci w nowych domach!


auraa

Recommended Posts

Auraa, zauważyłaś mój poniżej zacytowany post...? :hmmmm:

Masz zepsute linkowanie w sygnaturce, wiec jak ludzie mają znaleźć Twoje wątki po banerkach...?

 

aaaa.png

 

. Wiga%20u%20Poker-baner.jpg?psid=1

 

. BIA%C5%81AS-banerek.jpg?psid=1

 

aabb.png . Edit → link do którego tu ma być wątku? Teraz jest Gabi.

 

 

Teraz kopiuj sobie (ctrl+c) po jednym banerku od kropeczki do kropeczki (nie dalej!) i wstaw w dowolnej kolejności. :)

 

Chodzi o to, żeby linki się nie "zlepiały", a kropki i spacje nie sa "zahaczone" linkiem, więc służą zapobiegawczo jako oddzielacze. Potem możesz usunąć kropki spomiędzy banerków, zostawiając tylko po jednej spacji.

 

Edit: Oczywiście, najpierw usuń całą zawartość obecnej sygnaturki. :)

Link to comment
Share on other sites

Nie jest fajnie. Facet chodzi po wsi i opowiada, że mu ukradłyśmy psy. Mimo, ze wcześniej twierdził, ze ich nie chce, bo się przyplątały a on ich nie wyrzucił. Teraz ponoć dostał jakąś rencinę i poczuł się "Panem" na włościach. Krysia ma przeprowadzić z nim poważną rozmowę bo tak dłuzej byc nie może. Tym ludziom naprawdę niemożna ufać.

Link to comment
Share on other sites

Skoro dostał rentę - czyli ma dochody trzeba mu do głowy wbić, że będzie teraz płacił za wszystko co jest związane z psami - karma, leczenie itp. Wiem,że fajnie się gada jak się jest po drugiej stronie ( czyli ja zza komputera)  ale może w końcu coś pomoże i dotrze do tych zakutych łbów. :pissed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...