Jump to content
Dogomania

Mała 6kg.sunia po dwóch operacjach w domu . Córka Kulki i jej dzieci w nowych domach!


auraa

Recommended Posts

Matko kochana.... :( Czy jest jakaś szansa, że zgodzą się oddać te szczeniaki...?

Mówiłam auraa, żeby spróbować gminę na tych dziadów nasłać,że rozmnażają czy coś w tym rodzaju. Bo dziewczynom po dobroci nie oddadzą.

I tej maleńkiej mamuśki/córki Kulki żal :(

 

Pożyczyłam od Ewy Marty (dziękuję :)) ogromny materac/łóżko ortopedyczny.

Zajął pół bagażnika. Kulka jeszcze trochę poczeka, bo na jeden dzień nie ma sensu go targać na górę.

Link to comment
Share on other sites

PRZEOCZYŁAM PIENIĄŻKI Z BAZARKU ELIK. Wpłynęły na moje osobiste konto.a tak się cieszyłam, że jeszcze coś mi zostało!!!!

131,17zł - 25.05.br Dziękuję bardzo!!!!!

Bardzo proszę i będę wdzięczna za potwierdzenie otrzymania tej kwoty na wątku bazarkowym. Link w moim podpisie :)

Zrobiłam przelew na konto, które dostałam na PW.

Link to comment
Share on other sites

Kuleczko, Mazowszanko - i co tam u Was?

Buziaki dla Was obu za Dzielność! :) :)

Była sesja...?

 

A do ogromnego cud-posłanka od Ewy Marty :wub: to chyba rampa będzie Kulci potrzebna! ;)

Te 15cm wysokości...! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Nie muszę juz wychodzić na spacery 7 razy dziennie, za to internet chodzi mi jak krew z nosa.

NIE MA JAK WIOCHA !

Mała przestała dreptać jak gejsza, dostała przyspieszenia. Chodzi cały czas za mną, a ja latam jak w ukropie, bo chwasty po kolana.

Ze spaceru na łąkach wracała tak szybko, że wyprzedziła Luke na scieżce. Kupki idealne, 4 razy dziennie, na każdym spacerku.

I wreszcie dała głos obszczekujac psy zza płotu (z moimi do wtóru). Już niedługo zacznie z nimi latać od płotu do płotu (ciężka praca).

Dla przyszłych bazarkowiczów dobra wiadomość-melisa na herbatke ślicznie się rozrosła.Już zaczęłam suszyć i pokrzywę też.

 

Link to comment
Share on other sites

Facet u którego były Saba i Gabi wziął dwa małe szczeniaki i malutkiego kotka. Nie wiem jakiej są płci. Martwi mnie to, ze za chwilę już nie będą żyły. Nie sa właściwie karmione, szczepione a kiedy zachorują nikt im nie pomoże. Ręce opadają. Wzięłyśmy od niego już cztery psy a on ciągle sprowadza nowe. Te których nie zabrałyśmy zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach. Facet, który chciał wywieźć Bezika do lasu ponoć nienawidzi zwierząt i zabija koty. Takie wieści krążą po wsi.

Trzymajcie kciuki za Groszka Krysi. W piątek miał drugą poważną operację kręgosłupa. Operowal go dr Sterna, rokowania są dobre, biorąc pod uwagę, że on już jest niepełnosprawny. To też psiak uratowany z tej wsi z domu od pijaczka. Groszek jest mniej więcej wielkości Kulki i kiedyś musiał być mocno uderzony w kręgosłup. Podziwiam Krysię i Maćka za ich oddanie dla zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

Facet u którego były Saba i Gabi wziął dwa małe szczeniaki i malutkiego kotka. Nie wiem jakiej są płci. Martwi mnie to, ze za chwilę już nie będą żyły. Nie sa właściwie karmione, szczepione a kiedy zachorują nikt im nie pomoże. Ręce opadają. Wzięłyśmy od niego już cztery psy a on ciągle sprowadza nowe. Te których nie zabrałyśmy zginęły w niewyjaśnionych okolicznościach. Facet, który chciał wywieźć Bezika do lasu ponoć nienawidzi zwierząt i zabija koty. Takie wieści krążą po wsi.

Trzymajcie kciuki za Groszka Krysi. W piątek miał drugą poważną operację kręgosłupa. Operowal go dr Sterna, rokowania są dobre, biorąc pod uwagę, że on już jest niepełnosprawny. To też psiak uratowany z tej wsi z domu od pijaczka. Groszek jest mniej więcej wielkości Kulki i kiedyś musiał być mocno uderzony w kręgosłup. Podziwiam Krysię i Maćka za ich oddanie dla zwierzaków.

A gminy na nich nie da się nasłać ? Powiedzieć, że to rozmnażacze i ile to gminę będzie kosztować ?

Wiem, że na odległość dobrze się mądrzyć, ale inaczej nie pomogę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...