Jump to content
Dogomania

ETNA z przytuliska "G" pojechała do DS. Teraz trzymamy kciuki za aklimatyzację!


Sara2011

Recommended Posts

Ooo, super. Mari, czy mogłabyś mi podać swój numer telefonu? Przedzwonię do Ciebie. :)

 

Rozmawiałam wstępnie z Panią, środa koło południa jej rodzicom odpowiada. Powiedziałam, że mari jeszcze przedzwoni, by potwierdzić. 

 

 

środa to takie moje "marzenie", jeszcze zależy to też od sytuacji w pracy - czy będę mogła wziąć urlop lub wyjść z pracy, bo łożysko w moim autku mam nadzieję wytrzyma ;)

Link to comment
Share on other sites

Miałam jeszcze kilka innych telefonów/smsów, ale szkoda mówić. Dzwoniło jakieś dziecko, to powiedziałam, że tak, piesek jest do adopcji, ale musiałabym o tym porozmawiać z jego rodzicami. Inna osoba, pisała smsy, odpisałam że proszę o telefon, to odpowiedź "a moge napisac esemesa bo nie mam nic na koncie"... O takich telefonach więc nie wspominam. :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że udało się, ale jeszcze nie znam szczegółów. :) Będę rozmawiać wieczorem. :)

 

 

jestem,  wróciłam z wizyty przedadopcyjnej i przygniata mnie "ciężar odpowiedzialności"

w skrócie - wizyta w Chróstniku - pozytywna :)

Mili, serdeczni ludzie w średnim wieku, nieduży, zadbany domek na kilkuarowej, ogrodzonej  działce, w spokojnym zakątku miejscowości, obok za płotem po sąsiedzku z dwóch stron pieski, więc i sąsiedzi psolubni :), wygląda to na nieduże osiedle jednakowych domków.

Po drugiej stronie uliczki - królestwo ptasie czyli hodowla gołębi - hobby pana domu i kurki - "hobby" pani :)

Wszędzie ład i porządek, rośliny odgrodzone płotkiem, nie ma więc problemu z niszczeniem ewentualnym ogródka przez sunię.

Pani domu nie pracuje, więc Etna miałaby cały dzień towarzystwo, ludzie otwarci i sympatyczni, zwierzolubni. Gryzienie i inne problemy nie będą stanowiły problemu, pan poprzedniego pieska ( Drops - umarł ze starości) nauczył rożnych sztuczek, lubi "gadać" z psiakami.

Na tej samej działce jest drugi domek - mieszka tam córka i ma dwa przygarnięte psiaki, jednego nawet przyniosła - sympatyczny i bardzo zadbany malutki kundelek, drugi jest troszkę większy, w typie labradora.

Ponieważ pani jest w domu, a pan prowadzi własną działalność - w domu zawsze ktoś jest, na wczasy raczej nie wyjeżdżają, a gdyby tak się zdarzyło - obok mieszka zwierzolubna córka.

O Etnie dowiedziała się.... z gazetki w Biedronce.

 

Jeśli o czymś zapomniałam - pytajcie :)

Link to comment
Share on other sites

  

Dla mnie to też jest bardzo ważne, czy Etna będzie mieszkać w domu czy w budzie ?

 

 

w domu - pytałam oczywiście o to.

 

No i co będzie jak Etna dorwie kurkę czy gołębia.

 

kurki i gołębie są na odrębnej działce - po drugiej stronie mają garaż i przy nim ogrodzoną działeczkę z kurami i pięknym gołębnikiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...