Jump to content
Dogomania

ETNA z przytuliska "G" pojechała do DS. Teraz trzymamy kciuki za aklimatyzację!


Sara2011

Recommended Posts

 

Na razie w żadnej nie stwierdziłam. Jeszcze się trawi.
Ale nagrałam Wam dwa filmiki z Etną. :-)
Poker może jutro?

 

LILU, a te filmiki to coś z gatunku horroru czy rozrywki? Bo nie wiem czy czegoś wcześniej na uspokojenie nie wziąć :).
Link to comment
Share on other sites

Super filmik, fajna Etnusia, widać że lubi przytulanki i byc głaskana. Super do innych psiaków. Martwi mnie tylko, że prawie przez cały czas pyszczek jest w ruchu, ona chyba cały czas musi coś miętolić i gryźć :)
Dziękujemy LILU za filmik.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza sprawa to:

Dziś robiłam odrobaczanie stada, wyjątkowo drogim lekiem Milbemax,który bije też dirofilarię. Okazuję się że nie jest to wcale tak rzadki pasożyt. Od kiedy robię testy dla psów Idexx snap 4dx już drugi pies trafia do mnie z tym czymś. Po 14 dniach powtórka. koszt jednej tabletki do 25kg to 20zł. Dla Etny po pół tabletki więc 20zł na dwa odrobaczania.

 

Druga sprawa. Nie dzwoniłam jeszcze do podanej behawiorystki. Za to po rozmowie z Poker skontaktowałam się wczoraj z Julią z Fundacji 2plus4. Rozmawiałyśmy około godziny na temat zachowań Etny. Po wstępnej ocenie też uważa że to nie jest lęk separacyjny. Dziś jeszcze przesłałam jej filmik oraz mam nagrać jeszcze jeden w kenelu. Powiedział że jeśli sunia znajdzie dom blisko to ona pomoże w adaptacji Etny w nowych warunkach. Bo główną pracę będzie musiał wykonać owy domek. W warunkach hotelowych zadania które mogłabym robić rozpraszają się na inne psy. Ostateczne wnioski po ocenie zachowania z zadanych filmików.

Link to comment
Share on other sites

 

LILU, jutro przeleję kasę za odrobaczenie. Przepraszam ale dzisiaj nie mam juz siły, grypa mnie złamała.

 

edit-zalogowałam się i przelałam kaskę za odrobaczenie. Uzupełniłam tez wpłaty, bardzo serdecznie wszystkim opiekunom Etny dziękuję.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...