Jump to content
Dogomania

ETNA z przytuliska "G" pojechała do DS. Teraz trzymamy kciuki za aklimatyzację!


Sara2011

Recommended Posts

Komuś się w końcu niszczarka przyda w domu. "Moja" np. nauczyła mnie porządku, a z natury jestem bałaganiarą :)
Poza tym wierzę, że Etnie przejdzie miłość do zaznaczania rzeczy ząbkami, jak tylko poczuje się bezpiecznie i u siebie. Miałam swego czasu taką zarazę w domu, ale u siebie - jak ręką odjął :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Saro wpłaciłam 15zł, bo podałaś 10zł w rozliczeniach. Czyżbym się pomyliła i luchnęła jednak mniej?!?!?!?!!?

 

Nie, nie Marysiu, to ja zapisałam 10zł zamiast 15zł, sprawdziałam i wszystko się zgadza. Przepraszam za tę pomyłkę.
Przy okazji pouzupełniałam inne wpłaty. Bardzo za nie dziękuję.
Link to comment
Share on other sites

Ładna pogoda to szalejemy ...

Dziś Etna napędziła mi stracha w lesie, długo jej nie było a okazało się że przyleciała do mojej mamy, która postanowiła powoli wracać do auta. A ja poleciałam ją szukać w odwrotnym kierunku. Po jakimś czasie Mama kazała jej wrócić do mnie i Etna obracając się parę razy pytając jej czy na pewno,  przybiegła do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panią.

Dzwoniła w imieniu swoich rodziców, którzy chcą adoptować Etnę. Nie zraziło ich, że sunia może coś pogryźć oraz, że sami muszą po nią przyjechać. Mieszkają w domu z ogrodem, córka mieszka w domu obok, poprzedni ich pies odszedł ze starości. Dom brzmi nieźle. :) Szukamy teraz kogoś na wizytę przedadopcyjną we wsi Chrustnik koło Lubina (50 km od Wrocławia).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...