Jump to content
Dogomania

Reszka – prawie jamnik szorstkowłosy – łamacz ludzkich serc już w DS!


Ewa Marta

Recommended Posts

Zapomniałam napisać że wczoraj przesłałam Państwu umowę adopcyjną mailem. Dzwoni po jakimś czasie pani Kasia i okazuje się że 9 lat mieszkaliśmy w tym samym budynku:-) 5 lat temu Państwo wyprowadzili się do Powsinka:-) To się nazywa zbieg okoliczności;-)


Zapomniałysmy tez napisać ,ze reszka schudla w DT :) Przez dwa tygodnie zgubila 0,5 kg! Hura!
Nie ma to jak ruch na swiezym powietrzu, sunia jadla sucha karmę tyle ile potrzeba dla jamnika w jej wieku i widać rezultaty.

Reszka dostala n po 50 zł od Matiego i Filipa G., dziekuję chłopaki :)
Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ze mały, a do tego dogomaniacy są wszędzie, gdzie nie spojrzysz :)

Taaak, wiem. :)

 

Pojechałam z Bombą do Bonsai na fotosesję. Robimy z jej dwoma ogonami rudnkę po osiedlu w celach psiozapoznawczych, a tu nagle wychyla się zza winkla wesoła kobitka również dwuogoniasta i po powitaniu z Bonsai (no, wiadomo, sąsiadka psiara) wypala: "O, a to jest Bomba!" Na co ja: "Yyyy, ale skąd Pani... yyyy...?" W odpowiedzi słyszę: "No bo ja jestem Podmcent!". :D

Link to comment
Share on other sites

Chyba wiem o kogo chodzi :) Pani kupuje u mnie pelargonie i widząc moje jamniki opowiedziała mi historie swojego jamnisia poleciłam jej stronę SOS i widać ,że tam zagladała : :) Pani mieszka w Powsinie strasznie miła mloda kobieta .

 

 

Możliwe, że to właśnie ta Pani:-) Super, że podałaś Jej stronę SOS dla Jamników:-)

 

Taaak, wiem. :)

 

Pojechałam z Bombą do Bonsai na fotosesję. Robimy z jej dwoma ogonami rudnkę po osiedlu w celach psiozapoznawczych, a tu nagle wychyla się zza winkla wesoła kobitka również dwuogoniasta i po powitaniu z Bonsai (no, wiadomo, sąsiadka psiara) wypala: "O, a to jest Bomba!" Na co ja: "Yyyy, ale skąd Pani... yyyy...?" W odpowiedzi słyszę: "No bo ja jestem Podmcent!". :D

 

No nie mów!!! Zazdroszczę Ci, bo ja Ciocię Podmcent też bym chętnie poznała:-) Zaganiana, zapracowana, ale znajduje czas, żeby wpaść do naszych podopiecznych i poratować groszem:-)

Link to comment
Share on other sites

No nie mów!!! Zazdroszczę Ci, bo ja Ciocię Podmcent też bym chętnie poznała:-) Zaganiana, zapracowana, ale znajduje czas, żeby wpaść do naszych podopiecznych i poratować groszem:-)

Nooo, że poznałam, to może ciut za dużo powiedziane... ledwie się przywitałam, bo oczywiście - jak mówisz - była zaganiana i pędziła z powrotem do domu tysiąz spraw załatwiać... :painting:

 

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomości z DS:-) Reszka ma się znakomicie. Jest wesolutka, niczego się nie boi, ma apetyt i dobrze śpi:-) Kotka ją obserwuje, a nasz łobuziak warczy na nią jeszcze. Pewnie dlatego, że koteczka trzyma się w pewnej odległości. Pani Kasia pisze, że jest dobrze:-)

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomości z DS:-) Reszka ma się znakomicie. Jest wesolutka, niczego się nie boi, ma apetyt i dobrze śpi:-) Kotka ją obserwuje, a nasz łobuziak warczy na nią jeszcze. Pewnie dlatego, że koteczka trzyma się w pewnej odległości. Pani Kasia pisze, że jest dobrze:-)

 

Miód na moje zaganiane serce! Koteczka musi poznać Reszkę, a to na pewno jeszcze chwilkę potrwa, trzeba czasu i już, w rytmie koteczki, żeby nie było wątpliwości :) bo Resia sobie spokojnie poradzi, przy Jej temperamencie i miłości Państwa :) 

Serdeczne podziękowania dla Pani Kasi za adopcję "żywego srebra" Resi :Rose:  :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Elunia zabroniła mi o tym pisać, tylko uzupełnić wątek rozliczeniowy, ale ja mam ogromną potrzebę napsiania, że dzisiaj przelala mi na konto 300 zł dla naszych suniek:-) Postanowiłyśmy wyzerować tą wpłatą konto Reszki, a pozostała kwotę przelać na Wiki i Milkę:-)

 

W związku z tym Reszka otrzymała od Ellig 161,53 zł, a Wiki i Milka otrzymały od niej 138,47 zł!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...