Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Jak oglądam zdjęcia z tego schronu to w gruncie rzeczy bardzo zazdroszczę.W porównaniu z zamojskimi psiakami to można powiedzieć,że mają raj tylko im brakuje domków.

A ten piesek jest cudny.

Anulko, wcale nie jest tak uroczo  :( Psiaki mieszkają w nie osłoniętych boksach i na pewno mróz dokucza im niemiłosiernie. Dobrze, że tu wolontariusze maja chyba większą swobodę niż wolontariusze w Zamościu, ale troska o psy, a raczej jej brak, jest taka sama w obu schronach  :(
Strasznie boję się tych mrozów, jakie mają przyjść  :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

A ja do anecik 

 

 

22 minuty temu, mari23 napisał:

Jasne :) BDT ! Może po drodze do Szafirki z innymi psami mógłby jechać, do autostrady bym podjechała (powolutku, zasypało nas ;))

Super, bardzo się cieszę. Mari, a gdzie mieszkasz, bo mi umknęło? 

Link to comment
Share on other sites

Basia nie może wejść na dogo z komórki więc prosiła, żeby przekazać, że wolontariuszki zawiozą maluszka do mari23 i Tima do kikou, bo to w jednym kierunku - za Wrocław. Do Kasi nieco dalej na północny zachód, ale to już mały pryszcz  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Basia nie może wejść na dogo z komórki więc prosiła, żeby przekazać, że wolontariuszki zawiozą maluszka do mari23 i Tima do kikou, bo to w jednym kierunku - za Wrocław. Do Kasi nieco dalej na północny zachód, ale to już mały pryszcz  :)

Jadąc autostradą w kierunku kikou "po drodze" ok. 40 km za Wrocławiem jest zjazd "Budziszów", na który mogę podjechać żeby piesia odebrać. Tam odbierałam zamojszczaki Czarka i Milusia  :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, mari23 napisał:

Jadąc autostradą w kierunku kikou "po drodze" ok. 40 km za Wrocławiem jest zjazd "Budziszów", na który mogę podjechać żeby piesia odebrać. Tam odbierałam zamojszczaki Czarka i Milusia  :)

Super się składa  :) Niech tylko śnieg przestanie padać i drogowcy uporają się z odśnieżaniem.

Ogromnie się cieszę, że sprawy maluszka i Tima finalizują się  :)

Teraz spadam, bo mnie moje psiaczki wzywają.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje z akcje.

Niestety pogoda jest taka , ze na razie wolontariuzki nie podejma sie tranportu poniewaz nie moga zotawic pracy i swoich zwierzat na tak dlugo. Dzisiaj do schroniska ok 35 km jechaly ponad godzine.

Nadal wali snieg , jest tragicznie

Dzwonilam do anecik , czekam na cene za ewentualny transport. 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mari23 napisał:

Jadąc autostradą w kierunku kikou "po drodze" ok. 40 km za Wrocławiem jest zjazd "Budziszów", na który mogę podjechać żeby piesia odebrać. Tam odbierałam zamojszczaki Czarka i Milusia  :)

Mari23 nie wiem jak Ci dziekowac :) To jeszcze dzieciak. Jest cudny. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...