Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

2 godziny temu, ewu napisał:

Anecik przekazala na dziadeczka 30 zl 

Dziekuje:)

Elu podaj mi proszę  konto.

Anecik, jeśli zaglądasz tu, to bardzo serdecznie dziękuję  :)  859919640_dzikujpiknie.png.6065fd294111c60aeddb5a4e17dee8ee.png

ale pewnie nie więc Basiu bardzo proszę przekaż moje podziękowanie  :)
Na PW podam nr konta Timusia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Rano zadzwoniła Magda  że. muszą się  wstrzymać  póki się nie poprawi , u nas jest horror .  nie moglam nawet drzwi otworzyc.

 

 

2 godziny temu, ewu napisał:

Okropnie się denerwuje , śnieg sypie i zamarza.

U nas jeszcze lepiej. Pada marznąca mżawka. Ale będzie ślizgawica  :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Czekam na teleporadę i info, co z moim tatą u którego rano było pogotowie. Jak nie będzie tragedii zabiorę się za zazarek transportowy, bo przecież wolontariuszki też z nieba kasy na transport nie mają 

Gabrysiu, byłoby fantastycznie, bo fakt, nikt za friko nie zawiezie psiaczków więc czy dla wolontariuszek, czy dla Anecik, kasa będzie potrzebna, a psiaki gołe, jak święty turecki.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, elik napisał:

Gabrysiu, byłoby fantastycznie, bo fakt, nikt za friko nie zawiezie psiaczków więc czy dla wolontariuszek, czy dla Anecik, kasa będzie potrzebna, a psiaki gołe, jak święty turecki.

Ok, nie wiem tylko, czy mari23 założy wątek maluszkowi

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

Czy warto ryzykować przy takich warunkach pogodowych,nie lepiej przeczekać to?

Masz rację Nesiu  :)  Nie poganiam, bo przy tej pogodzie nie można wywierać presji, ja tyko pytam kiedy to byłoby możliwe  :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Masz rację Nesiu  :)  Nie poganiam, bo przy tej pogodzie nie można wywierać presji, ja tyko pytam kiedy to byłoby możliwe  :)

 

Chwilowo nie zanosi się na zmianę pogody. Słuchałam trochę CB-radia - włosy jeżą się na głowie. Zwodowi kierowcy stoją w korkach, nie mogą wjechać wjazdami na trasy,nawet przy niewielkich wzniesieniach. Trochę śniegu i wiatru i śniegu a polskie drogi są nieprzejezdne. Sama jutro wybieram się do sklepu po pieczywo  autobusem. Dziś też nigdzie nie jeździłam.

Link to comment
Share on other sites

Żal mi tego biedaka , który ma jechać do mari23. Siedzi w budzie w kojcu zewnętrznym:( Śnieg wali wszędzie.....

Dziadka dziewczyny wsadziły do szpitalika bo tam jest ciepło ale wszystkie miejsca zajęte i drżą co będzie jak pojawi się kolejny chory pies....tfu tfu tfu

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2021 o 19:11, Jaaga napisał:

Sunieczka nie wygląda na wiekową staruszkę, jest widac energiczna, zainteresowana otoczeniem, w dobrej kondycji. Myślę, że tylko potrzebne byłyby zdjęcia na zewnątrz, bo przy jej umaszczeniu przeważają pręty krat i jej nie widać. Ma taki misiowaty, sympatyczny wygląd. Na pewno ma szanse wtedy na adopcję ze schroniska, czego o Timusiu powiedziec nie mozna. Jego wygląd nie zacheca do adopcji i rozumiem decyzję Elik. Życzę powodzenia obojgu.

Ewu, gdyby sunia miała lepsze fotki i ogłoszenie, podeslij mi na maila link, to poudostepniam gdzie się da na FB.

Na razie mam takie ,poproszę o lepsze. 10 lat ma z pewnością.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, ewu napisał:

Porobiły zasłonki ale czy to pomoże przy takiej śnieżycy...:(

A nie mogliby być razem w szpitaliku on i Timuś?   Zasłonki wstrzymają wiatr, ale mrozu nie  :( Bidulek  :( Dobrze, że ma dłuższą, gęstą sierść.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

A nie mogliby być razem w szpitaliku on i Timuś?   Zasłonki wstrzymają wiatr, ale mrozu nie  :( Bidulek  :( Dobrze, że ma dłuższą, gęstą sierść.

Elu szpitalik jest zapchany po kokardę, tylko kilka psiaków w najgorszej kondycji ma tam miejsce. Psiaki z krótką sierścią ,  starsze muszą siedzieć na zewnątrz, w budach:(

Dla nich na razie nie ma perspektyw na polepszenie losu:( 

On ma szansę i dlatego  zależy mi żeby jak najszybciej mógł opuścić schron.

Po co ma marznąć. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...