Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

9 godzin temu, Nesiowata napisał:

Nic nie można znaleźć,jedynie "na piechotę". Tak jest od wczorajszego  południa'

Oto  wątek Ptysia

ww.dogomania.com/forum/topic/352181-ptyś-życie-na-łańcuchu-starość-w-schronisku-czy-nie-ma-nadziei-czy-tylko-strach-i-smutek-przed-nim/

 

Nie udaje mi sie wejsc.

Link to comment
Share on other sites

Nie umiem niczego znalezc:( Wszystko mi zniknęło . Napiszę  tu o Oro.

W nocy odszedł Oro. Elik, Kikou dziękuję z całego serca za te półtora roku dobrego  życia jakie miał dzięki Wam i wszystkim, którzy go wspierali. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, ewu napisał:

Nie umiem niczego znalezc:( Wszystko mi zniknęło . Napiszę  tu o Oro.

W nocy odszedł Oro. Elik, Kikou dziękuję z całego serca za te półtora roku dobrego  życia jakie miał dzięki Wam i wszystkim, którzy go wspierali. 

 

Wątek Oro 

 

Link to comment
Share on other sites

Mam domek chętny do adopcji psiaka, aktywna rodzina, z dzieckiem - szukają psa, który lubi dzieci i długie spacery. Kołobrzeg. Nic o nich nie wiem, to znajomi naszego pracownika i trochę negatywnie odebrałam fakt, że adoptowany ze schroniska pies ugryzł dziecko, więc go oddali. Dlatego szukają psa z domu tymczasowego, o którym wiadomo, że lubi dzieci. Jeżeli ktoś chce im zaproponować psiaka - proszę o PW z numerem telefonu, przekażę, żeby się skontaktowali ( bo chyba oni powinni prosić o psa, a nie my ich o jego adopcję ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

bo chyba oni powinni prosić o psa, a nie my ich o jego adopcję ;)

Zdecydowanie TAK  :)

Dobrze byłoby wiedzieć w jakich okolicznościach pies ugryzł to dziecko, bo jeśli dziecko ciągnęło psa za ogon, albo wkładało mu palec do oka, to niech najpierw nauczą dziecko jak ma postępować ze zwierzętami, a dopiero potem niech się starają o psa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...