Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

To jest ta dropiatka. Chyba nawet bardziej adopcyjna niż Figa. Poker, może wzięłabyś tą? Musiałabyś pogadać z Anetą, może udałoby się zabrać obie jednocześnie? 

edit: Poker, Aneta napisała, że mogłaby wziąć tę drugą sunią, jeśli weźmiesz ją pod swoje skrzydła. Teraz nie może odebrać telefonu, ale zadzwoń później, jeśli się zdecydujesz. Obie mogłyby przyjechać w poniedziałek. 

 

Drop01.jpg

Drop02.jpg

Drop03.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Coś więcej wiadomo o suni? Ile może mieć lat? Wygląda na małą.

Dropiatke widzę po raz pierwszy. Jeśli chodzi o Fige to jest mała, jamnikowata. Magda powiedziała, że ma ok 3lat ale to taka szybka ocena. 

Link to comment
Share on other sites

W schronisku jest jeszcze jedna malutka sunia. Malgosia jest świeżo po sterylce. Czekam na zdjecia. Dropiatka jest przerażona. Przywieźli ją jej właściciele, ponoć majętni tylko serca zabrakło.... Z domu wywalona do schroniska. Szkoda słów. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2020 o 19:49, agat21 napisał:

Na prośbę Basi wstawiam bidę, która dziś przyjechała do schronu. Oczy wysadzone, coś niedobrego z łapką, bardzo zaniedbany :(

Brak opisu.

Brak opisu.

Piesek odebrany przez właścicieli. Opiekunem jest dziadek. Wnuczka obiecała pójść z pieskiem do weta. Czy to zrobi.... 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Poker napisał:

Ja wolałabym Figę. Chcę zachęcić koleżankę do jej adopcji. Anecik mi odpisała, że może wziąć id poniedziałku.

 

17 godzin temu, Poker napisał:

Ewa Marta, co robimy , bo się pogubiłam .

 

1 godzinę temu, Poker napisał:

Anecik dzwoniła z informacją, że może zabrać 2 sunie w poniedziałek. Ustaliłysmy, że je zabiera, a my z EwaMarta podzielimy się opieką nad nimi.

Poker, w sumie najważniejsze, żeby zabrać je obie, a jak się podzielimy, to już drugorzędna sprawa. Ellig i mnie serce zabiło do Figi, ale dopuszczałyśmy do siebie myśl, że weźmiemy tą, która tego bardziej potrzebuje. Dlatego dostosujemy się i możemy wziąć Dropiatkę. Swoją drogą ciekawe, jak miała na imię:(  To będzie czwarty psiak pod naszą opieką w tej chwili i mam nadzieję, że z pomocą dobrych ludzi damy radę je utrzymać. Trudno jednak przejść obojętnie obok tego przerażenia w oczach. Cieszymy się z Elą, że obie sunie pojadą. 

Sunia Małgosia też mnie rozwala, ale naprawdę nie mamy jak jej zabrać:(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.09.2020 o 19:49, agat21 napisał:

Na prośbę Basi wstawiam bidę, która dziś przyjechała do schronu. Oczy wysadzone, coś niedobrego z łapką, bardzo zaniedbany :(

Brak opisu.

Brak opisu.

Koniecznie temu psiakowi trzeba zbadac ciśnienie w oczach. Jestem własnie po amputacji drugiego oka u mojej suni z jaskrą. Jaskra wywołuje koszmarne bóle głowy. Psy bardzo cierpia, ale często mało to cierpienie widac.Jedynym sposobem jest własnie usunięcie gałek ocznych. Dla psa mała strata, bo tymi oczkami zazwyczaj i tyak nic nie widza lub widzą tylko jasno-ciemno. Do tego warto zbadac cukier. Zmiany pojawiają się tez przy cukrzycy. Z bólu własnie tak ziają jak psiak na zdjęciu. Moja sunia jeszcze drpała ścianę, kiedy ją bolało. Żal malutkiego.

Weszłam tylko,. żeby dac znać, że skonczyło sie wyróznienie ogłoszenia Bolka i Lolka: https://www.olx.pl/oferta/bracia-bolek-i-lolek-w-schronisku-blagaja-o-wspolny-dom-adopcja-CID103-IDEpySr.html Może ktos chłopaków wyrózni. Tyle nowych psiaków.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Jaaga napisał:

Koniecznie temu psiakowi trzeba zbadac ciśnienie w oczach. Jestem własnie po amputacji drugiego oka u mojej suni z jaskrą. Jaskra wywołuje koszmarne bóle głowy. Psy bardzo cierpia, ale często mało to cierpienie widac.Jedynym sposobem jest własnie usunięcie gałek ocznych. Dla psa mała strata, bo tymi oczkami zazwyczaj i tyak nic nie widza lub widzą tylko jasno-ciemno. Do tego warto zbadac cukier. Zmiany pojawiają się tez przy cukrzycy. Z bólu własnie tak ziają jak psiak na zdjęciu. Moja sunia jeszcze drpała ścianę, kiedy ją bolało. Żal malutkiego.

Weszłam tylko,. żeby dac znać, że skonczyło sie wyróznienie ogłoszenia Bolka i Lolka: https://www.olx.pl/oferta/bracia-bolek-i-lolek-w-schronisku-blagaja-o-wspolny-dom-adopcja-CID103-IDEpySr.html Może ktos chłopaków wyrózni. Tyle nowych psiaków.

Dowiedziałam sie od Basi, że psiak wrócił do własciciela, nie doczytałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...