Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Martwię się o Dunaja, bardzo potrzebuje miejsca gdzie mógłby mieć dobrą opiekę.

Pisząc to nie wiedziałam,że coś się dzieje z biedakiem. Oczy żle wyglądają i dławi się własnym językiem.

We środę jedzie do dr Olender do Tychów, wcześniej nie było terminu.

Link to comment
Share on other sites

Do schroniska trafiła malutka sunia z dwoma szczeniaczkami. Są od kilku dni. Szczeniaczki mają zapewnione bdt. Mamusia nic:(

Nazwałam ją Figa.  Figa to przesłodkie stworzenie. Człowieka zaliże, cieszy się , jest bardzo otwarta i przyjazna.

Słoneczko kochane.

Posłałam kiyoshi zdjęcie Figi.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, kiyoshi napisał:

IMG-20200908-WA0000.jpg

Aneta ma dopytać w schronisku, czy pilniejsze jest zabranie Figi, czy drugiej suni, takiej dropiatej. Ta druga została przyprowadzona przez swoich ludzi do schroniska. Też jest maleńka i przerażona sytuacją. Jest dropiata, ma ok. 4 lat. Może wbrew rozsądkowi, ale zgodnie z sercem jedną z nich weźmiemy z Elą pod opiekę na miejsce Lusi. Moje serce skradła Figa, ale trzeba zabrać tą, która jest w większej potrzebie. Nie mam pojęcia ile Figa ma lat, ale te oczy...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Jeżeli jest miejsce u Anecik, to ja biorę pod skrzydła a Figę.

Poker, to naprawdę nic przeciw Tobie, ale 15 minut temu zarezerwowałyśmy już Figę u Magdy. Dlatego pisałam o tym tu na wątku, że Aneta ma dopytać, bo od rana załatwiałyśmy tę sprawę.  

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...