Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Nie ma za co Basiu. Jeśli on ma 8-9 lat to nie jest jeszcze stary. Moja Kajunia ma około 8, a chwilami szaleje, jak szczeniak. Ale zdaję sobie sprawę, że dla większości ludzi 8 lat to dużo, przeważnie każdy chce młodego psa. "Rozwala" mnie stwierdzenie typu: "Szukam psa do trzech lat". A co z tymi, które mają więcej, zutylizować, albo niech zgniją w schronisku? Wczoraj dostałam nerwów, bo sąsiadka szukała psa dla mamy.miał być mały. Poszłam pokazać zdjęcia Diego. Okazało się, że pani ma już yorka. To już nie pierwsza taka sytuacja. Ktoś mówi, że chce pomóc psiakowi ze schroniska, a kupuje szczeniaka z pseudohodowli

Niestety ludzie tak robią:(

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Figunia napisał:

Gabrysiu, Jesteś kochana!

Dziękuję Figuniu, biorę przykład z innych, np. z Ciebie. Stresuję się, bo biduś podobno tak przerażony, że boi się nawet dotyku i kłapie ze strachu. Oby szybciutko zaufał i przestał się bać 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nesiowata napisał:

Brawo - tylko lajki mnie opuściły.

Co tam lajki, będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz u Diego, chociaż nie wiem, czy dzisiaj uda mi się wątek założyć. Czekam. Kierowca ze schroniska ma być u mnie po 18tej. Stres sięga zenitu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Gacuś - ślicznie. Gabi, wspaniała wiadomość!

Szczerze, to jestem mega przerażona. Nigdy nie miałam do czynienia z takim strachulcem. Właśnie dzwonił kierowca, będzie u mnie za około godzinę. Chyba na zawał zejdę przez ten czas 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Szczerze, to jestem mega przerażona. Nigdy nie miałam do czynienia z takim strachulcem. Właśnie dzwonił kierowca, będzie u mnie za około godzinę. Chyba na zawał zejdę przez ten czas 

Cytując klasyka, tylko spokój może nas uratować.
Postaraj się wypić melisę i się odprężyć: psy wyczuwają nasze emocje jak barometr, jak będziesz oazą spokoju to Gacuś będzie miał lepszy start u Ciebie. Będzie dobrze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Gabi79 napisał:

Gacuś już u mnie. Zwiedza mieszkanie, przygląda się Melci, jak Kajunia do niego podejdzie boi się, ale nieśmiało merda ogonkiem. Słodki jest!!!

Wszystkie staruszki są kochane  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bidulek jest bardzo chudy, drapie się, pewnie ma pchły. Jak chce go pogłaskać boi się. Nie wiem, jak wyjdę z nim na dwór, chyba nie da sobie założyć obroży. Stracha mam. Aha, kolacja zjedzona razem z tabletką na robale. Nie wiem jak mam mu zaaplikowac kropelki przeciwko pchlom? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...