Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

42 minuty temu, MALWA napisał:

A mnie jest obojętne kto będzie zbierał kasę na Maksia. Obiecałam wpłatę 50 zł i to podtrzymuję. Dla  Ewy Marty i Elig ukłony, bo chcecie fizycznie zabrać psiaka ze schronu. Niestety tak to wygląda, ze czekając jak będą pełne deklaracje pies mógłby siedzieć w schronie w nieskończoność. 

Zebrać komplet deklaracji graniczy z cudem, tym bardziej, że koszt wyniesie chyba 360zł miesięcznie,

bo Maksio jest sporym pieskiem.

Elik ma pod opieką inne psiaki, dlatego to zrozumiałe, iż nie rzuca się z motyką na słońce.

Ja też mając u siebie na BDT staruszka Misia I wycofaną Tigrę u Anecik dałam sobie na wstrzymanie z zakładaniem kolejnych wątków

(no chyba, że jakiś stworek mi pod nogi wejdzie).

Propozycja Ewy Marty I Elig spadła, jak z nieba.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:
     

Nie chciałam wczoraj wieczorem pisać na Maleństwach, bo musiałam całą tę sytuację przemyśleć i przetrawić. Doszłam do wniosku, że  bardzo osobiście podeszłam do sytuacji i wyszło, jak wyszło. Przyznam, że słowa o braku w ogłoszeniu informacji o obowiązku umowy i wizyty pa odczytałam jako wytyk i stwierdzenie, że ja tego nie robię, co bardzo mnie dotknęło, ponieważ nigdy nie pominęłam tego w adopcjach. Uważałam, że podjęte przeze mnie działania świadczą o tym, że poważnie podchodzę do sprawy Maksia. Źle odczytałam Wasze intencje.

Przepraszam Was, Dziewczyny, a zwłaszcza przepraszam Maksia. Nie raz ja apelowałam na wątkach, żeby dobro psiaków było naszym wspólnym, nadrzędnym celem więc bardzo Was proszę i tym razem - pomóżmy wspólnie Maksiowi. Jeśli Ewa Marta wraz z Ellig podtrzymają swoją ofertę pomocy Maksiowi, o co Was proszę, to ja przekażę skarbnikowanie Maksia, pozostanę jego deklarowiczką i będę starać się uwzględniać Maksia w bazarkach, które będę robić. Wiem, że pod Waszą  opieką Maksiu z pewnością znajdzie dobry dom.

Niech pech przestanie ciążyć nad psiakiem :)

Elik wielki szacunek składam Tobie za ten post.Jest to normalne podejście i wyjaśnienie  całej sytuacji.Nie każdego jest stać na takie posunięcie.Dziękuję.

Jeżeli Ewa Marta i Ellig także w ten sposób podejdą do sprawy to będzie super.

Każdy popełnia błędy ale jeżeli przemyśli i sprostuje to co zrobił nie tak to jest wielki.

Dajmy Basi spokojnie dojść do zdrowia,Ona i tak ma problemów multum.Niech Max pojedzie do hoteliku u anecik jak najszybciej,niech Basia otrzyma to co tu było obiecane.W moim odczuciu spełnimy marzenie Basi i o to tu chodzi.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O rany, jak się cieszę! 

Eluniu, dla mnie to było jasne,  że źle odczytalas wpis Ewy Marty. Wydawało Ci sie, ze to jakiś kolejny, niezasluzony atak. A takich atakow miałaś ostatnio trochę, wiec wcale sie nie dziwię, ze mogłaś zareagować tak... alergicznie.

Miałam jednak nadzieję, ze po przeczytaniu wpisu Ewy Marty i Ellig, zobaczysz, ze to nie byl żaden atak i napiszesz to - przeciez Jestes madrym i dobrym Człowiekiem. 

I tak sie stalo!!!!!

Cieszę się, bo nadal mogę czuć do Ciebie szacunek, teraz chyba jeszcze większy!!!

Musimy trzymać się razem a nie dzielić z jakichś bzdurnych, ambicjonalnych powodow (te slowa juz Ciebie Elu nie dotyczą,  to takie ogólne stwierdzenie)

Podziwiam i kocham Was, Dziewczyny, za Wasze wielkie serca dla zwierząt.

Może zbyt emocjonalnie reaguję na takie sprawy...może. 

Nic jednak nie poradzę na to, ze tak czuję i czasem mówię to głośno. Mam juz swoje lata, wiec juz sie nie zmienię. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prośba o deklaracje dla Maksia

          

Maksiu ma zapewnione miejsce u Anecik, nie ma zapewnionych na ten cel funduszy :(

Mógłby opuścić schron już za kilka dni - 8.08. ale potrzebuje uzbierać kasiorkę na  czesne.

37694216_1048392845324293_6970169379476471808_n.thumb.jpg.6d3545ec4765af8bfbdee0b703f1fffb.jpg

Deklaracje stałe:  

       25,00 zł  -  Agnieszka moja znajoma

       20,00 zł  -  ania75    

       20,00 zł  -  Ewa Marta 

       20,00 zł  -  agat21

       30,00 zł  -  Anna G-R  deklaracja telefoniczna

       20,00 zł  -  Figunia

       10,00 zł  -  b-b  przez pół roku

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

  145,00 zł

 

Deklaracje jednorazowe:  

       50,00 zł  -  MALWA

     100,00 zł  -  kcd

       20,00 zł  -  Nesiowata

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

  170,00 zł

 

Bardzo proszę o dalsze deklaracje. Jest już prawie połowa potrzebnej miesięcznie kwoty. Już tak niewiele brakuje do uratowania kolejnego psiego życia.

W imieniu Basi bardzo proszę o pomoc dla tego psiaczka

2029131075_gifproszcy.gif.dbc034da5e8f8eeaa3211170c816cf3c.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Wpłacę na chłopaka jednorazowo 5 dyszek.

Bardzo serdecznie dziękuję :)

Deklaracje stałe:  

       25,00 zł  -  Agnieszka moja znajoma

       20,00 zł  -  ania75    

       20,00 zł  -  Ewa Marta 

       20,00 zł  -  agat21

       30,00 zł  -  Anna G-R  deklaracja telefoniczna

       20,00 zł  -  Figunia

       10,00 zł  -  b-b  przez pół roku

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

  145,00 zł

 

Deklaracje jednorazowe:  

       50,00 zł  -  MALWA

     100,00 zł  -  kcd

       20,00 zł  -  Nesiowata

       50,00 zł  -  Poker

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

  220,00 zł

 

Bardzo proszę o dalsze deklaracje. Jest już prawie połowa potrzebnej miesięcznie kwoty. Już tak niewiele brakuje do uratowania kolejnego psiego życia.

W imieniu Basi bardzo proszę o pomoc dla tego psiaczka

2029131075_gifproszcy.gif.dbc034da5e8f8eeaa3211170c816cf3c.gif

Link to comment
Share on other sites

Niestety do dnia dzisiejszego nie udało mi się zebrać kompletu deklaracji dla zabezpieczenia pobytu Maksia w hotelu. Może zbyt słabo się o to starałam, może okres urlopowy ma też swoje znaczenie, może gdybym dłużej zbierała, może... ale myślę, że przyczyna nie ma tu znaczenia. Tak czy siak nie zebrałam odpowiedniej ilości kasy.

Na szczęście wiem, że Anecik jedzie dzisiaj po Maksia.

Deklarujący pomoc, deklarowali ją dla Maksia, nie dla mnie więc z pewnością podtrzymają swoje deklaracje, co kilkoro już z resztą zrobiło. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zadeklarowali pomoc dla Maksia. Ja oczywiście także podtrzymuję deklarację 25,00 zł od mojej znajomej Agnieszki i porozmawiam z Anna G-R, z którą mam kontakt telefoniczny. Po ustaleniu konta przekażę Jej numer, na który będą wpłaty dla Maksia.

Wysłałam PW do kilku osób i czekam na odpowiedzi. Mam nadzieję, że choć kilka z nich zechce wspomóc Maksia jakąś kotą.

Jest mi bardzo przykro, że doszło do takiego nieporozumienia poniekąd z mojej winy. Mam jednak nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na pomoc dla biednego Maksia.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam, że pytam, ale czy Agatka ma dom? Albo Gosia, Szarik i ich rodzeństwo?

Przepraszam ale przez ten wypadek zapomniałam Ci dać znać. Agatka ma dom i reszta też. Niestety są inne szczeniaki , które szukają domów. Jeśli można wyślę Ci na maila.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

 

Na szczęście wiem, że Anecik jedzie dzisiaj po Maksia.

 

Jest mi bardzo przykro, że doszło do takiego nieporozumienia poniekąd z mojej winy. Mam jednak nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na pomoc dla biednego Maksia.

Ogromnie się cieszę, że dzisiaj Maksio opuści schronisko!!!!

Elu, myślę, że wszelkie nieporozumienia poszły precz, nikt już o nich nie pamięta.

Najważniejszy jest Maksiu!!!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Gabi79 napisał:

Ogromnie się cieszę, że dzisiaj Maksio opuści schronisko!!!!

Elu, myślę, że wszelkie nieporozumienia poszły precz, nikt już o nich nie pamięta.

Najważniejszy jest Maksiu!!!

Dziękuję Gabrysiu :)   Też tak myślę   :)

Wiem, że poprzez opatrzne zrozumienie intencji spowodowałam całe zamieszanie więc nie żywię do nikogo urazy i mam nadzieję, że zostanie to przyjęte ze zrozumieniem.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...