Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Doszły nowe wpłaty dla szczeniaków:

Alaskan malamute 20 zł

Pani Jola R. z Rybnika 100 zł

Dziękujemy:)

Czyli w sumie:

Poker 50 zł

Pani Irena -100 zł

Usiata 180 zł

Ewa R. 50 zł

Alaskan malamute 20 zł

Pani Jola R. z Rybnika 100 zł

Razem 500 zł:):):):)

 Mamy na jedno szczepienie:):):):)

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam informację ,że w innym schronisku ( nie w tym gdzie jestem wolontariuszem) , niestety bardzo podłym są trzy niewidome malutkie psiaczki.

Sunia okruszek, przerażony maleńki pieseczek i trzeci niechodzący ( ciągnie łapki) biedak , którego płci jeszcze nie znam.

Sunieczka to szkielecik:( ten z chorymi łapeczkami jest bardzo biedny no i trzeci przerażony, maluszek.

Dwa to starowinki, nie wiem w jakim wieku jest ten przerażony.

Czekam na wieści i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Bidusia :(

Gdyby Bubunia była już u Moniczki, to Benia mogłaby zająć jej miejsce u Pani Ewy, jeśli ją Pani Ewa przyjmie.

Elu to by było uratowanie tej maliżny. Widzimy jak jest już zrezygnowana.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, ewu napisał:

Dostałam informację ,że w innym schronisku ( nie w tym gdzie jestem wolontariuszem) , niestety bardzo podłym są trzy niewidome malutkie psiaczki.

Sunia okruszek, przerażony maleńki pieseczek i trzeci niechodzący ( ciągnie łapki) biedak , którego płci jeszcze nie znam.

Sunieczka to szkielecik:( ten z chorymi łapeczkami jest bardzo biedny no i trzeci przerażony, maluszek.

Dwa to starowinki, nie wiem w jakim wieku jest ten przerażony.

Czekam na wieści i zdjęcia.

Ile tego nieszczęścia  5a031a3b55fe6_pacz3.gif.f4bcab21d6201f4f7420b082389a7f07.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2017 o 20:01, elik napisał:

Aniu, zdrowie najważniejsze. Zaczniesz, jak się poczujesz lepiej :)

Zaczęłam tak pakować jak radzisz :) Całkiem, całkiem to wygląda.Wyślę zaraz po święcie.

Eluniu, żeby za bardzo nie wstrzymywać bazareczku, już zaczęłam focić, tak średnio mi to wyszło, ale jakoś nie mam tego ''daru'' pomimo że się naprawdę przykładam!  ... tak się tylko tłumaczęzawstydzony.gif

Proszę podaj mi na PW adres gdzie mam wysłać paczkę :)

... wyć się po prostu chce!  aż wszystko boli w środku, cierpienie tych psiaków dzieje się na oczach ludzi!...tylko czy ludzi na pewno???

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Eluniu, żeby za bardzo nie wstrzymywać bazareczku, już zaczęłam focić, tak średnio mi to wyszło, ale jakoś nie mam tego ''daru'' pomimo że się naprawdę przykładam!  ... tak się tylko tłumaczęzawstydzony.gif

Proszę podaj mi na PW adres gdzie mam wysłać paczkę :)

... wyć się po prostu chce!  aż wszystko boli w środku, cierpienie tych psiaków dzieje się na oczach ludzi!...tylko czy ludzi na pewno???

No właśnie, czy ludzi ???

Aniu już posyłam Ci adres do wysyłki paczki i adres e-mail do przysłania zdjęć.

A jak Ty się czujesz ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...