Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

33 minuty temu, ewu napisał:

Dopiero wróciłam. Na trasie był wypadek i ponad dwie godziny tkwiłyśmy z dziećmi w korku. Byłam  też w drodze powrotnej u Tajgi.

Oskarek został w domu. Wizyta trwała ponad godzinę ale było bardzo miło.

Państwo to bardzo spokojni i zrównoważeni ludzie. Czterdziestolatki z dziewięcioletnim, grzecznym, rozsądnym synkiem o imieniu Nikodem.

Wychowali się w domach z psami ale Oskar będzie ich pierwszym rodzinnym psiakiem.

W domu maksymalnie 3-4 godziny będzie sam ale w razie problemu bliziutko mieszkają dziadkowie z obu stron wiec rąk do głaskania  i opiekunów nie braknie.

Dzielnica śliczna , zielona, obok lotnisko będące wspaniałym terenem do biegania,.

Wiadomo,że długo będą tylko spacery na smyczy. Oskarek natychmiast poczuł się u siebie, tulił się do Państwa,pobiegał z piłeczką, napił wody rozlokował na kanapie i zasnął:)

Mam nadzieję ,że wszystko się tym razem ułoży. Dom naprawdę miły i serdeczny.

Bardzo mnie ujął spokój tych Państwa, to właściwi ludzie dla naszego łobuziaka.

Jeśli Tobie się spodobał dom dla Oskarka, to na pewno będzie to dobry dom :)  Bardzo się cieszę, że kolejny bezdomniak odnalazł swój dom :) 

Figuniu możesz spokojnie spać :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

Bardzo się cieszę z domku Oskarka.

Serce mi się rozerwało na milion kawałków po obejrzeniu kolejnych bid na zdjęciach.

Ja jestem załamana. W końcu zwariuję:(

A to jeszcze nie wszystkie psiaki, które są malutkie.

Te są najbiedniejsze.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Jeśli Tobie się spodobał dom dla Oskarka, to na pewno będzie to dobry dom :)  Bardzo się cieszę, że kolejny bezdomniak odnalazł swój dom :) 

Figuniu możesz spokojnie spać :)

Oby tak było Elu. Na pierwszy dom z dzieckiem, które dostało alergii nabrałam się. Jakoś nie wierzę w tą alergię. Wszystko było ekstra ale krótko:(

Adopcja i sprawdzanie ds to potworna odpowiedzialność.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, ewu napisał:

Oby tak było Elu. Na pierwszy dom z dzieckiem, które dostało alergii nabrałam się. Jakoś nie wierzę w tą alergię. Wszystko było ekstra ale krótko:(

Adopcja i sprawdzanie ds to potworna odpowiedzialność.

Niestety masz rację Basiu :( Adopcja do bardzo odpowiedzialne zadanie i nie da się tak wszystkiego prześwietlić i przewidzieć. Zdarzyć się może, że damy się oszukać.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

Patrzę na nią i patrzę i się miotam jak 3 grosze w worku.  Muszę zadbać o własne psy. Dolar wymaga operacji , bo ma 1. cm. kamień w pęcherzu moczowym , a Loczka ma 4 guzki w gruczołach mlekowych.

Trzeba koniecznie operować nie ma na co czekać.Trzeba także zadbać o swoje psiaki.Przynajmniej dwa tygodnie opieki każdy po zabiegu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Domek tymczasowy szczeniaczków uratowanego przez Poker Gucia dostał dzisiaj z ds jednego z nich tak cudownego maila - laurkę,że się obie poryczałyśmy.

Jest to prezentacja i nie da się wkleić ale dzięki takim mailom człowiek odzyskuje wiarę ,że da radę.

Prezentacja zaczyna się od słów: 

"Cześć moja pierwsza Mamusiu"

a dalej jest tak cudnie ,że trudno opisać nasze wzruszenie.

Gucio może być spokojny o dzieci. Wspomniany domek to  domek Graffiego teraz Foksika, kopii Gucia.

Link to comment
Share on other sites

ewu,po rozmowie z Bogusik możemy pomóc temu czarnuszkowi.Byśmy go umieściły w Hoteliku u szafirki w Nowej Soli.Czy jest możliwość dowiezienia go do Wrocławia a szafirek by go odebrał stamtąd?Oczywiście wszystkie wydatki bierzemy na siebie.

c1

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

ewu,po rozmowie z Bogusik możemy pomóc temu czarnuszkowi.Byśmy go umieściły w Hoteliku u szafirki w Nowej Soli.Czy jest możliwość dowiezienia go do Wrocławia a szafirek by go odebrał stamtąd?Oczywiście wszystkie wydatki bierzemy na siebie.

c1

O rety dziękuję:)

Jasne ,że go dowiozę. Wszystko ustalę i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...