Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

4 godziny temu, ewu napisał:

Wczoraj wieczorem pod sklepem zotała znaleziona psia rodzinka.

W rozmokniętym kartonie 9 szczeniaczków i młodziutka matka, która ich pilnowała. 

Zabrałyśmy wszystkie , mamę i maleństa. Niuńki mają około 4 tygodni:6 piesków i 3 sunie.

To była szalona akcja ale nie mogłybyśmy inaczej postąpić.

Będziemy szukać domów tymczasowych i stałych jak pieski będzie można odłączyć od matki.

Liczę na Wasze wsparcie.

Odpadłam! .. nawet nie wiem??  czy się cieszyć....Basieńka, że jesteś! ... czy też wyć... że ktoś mógł te maleństwa zapakować w ten mokry karton!...

... na razie finansowo, nie chciałabym się deklarować, ale może ktoś by zrobił jakiś bazarek?   dostałam butki i zabaweczki dla dzieci.. teraz może na czasie, Mikołaj?  idzie zima, dostałam kurteczki, wysyłka na mój koszt.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anica napisał:

Odpadłam! .. nawet nie wiem??  czy się cieszyć....Basieńka, że jesteś! ... czy też wyć... że ktoś mógł te maleństwa zapakować w ten mokry karton!...

... na razie finansowo, nie chciałabym się deklarować, ale może ktoś by zrobił jakiś bazarek?   dostałam butki i zabaweczki dla dzieci.. teraz może na czasie, Mikołaj?  idzie zima, dostałam kurteczki, wysyłka na mój koszt.

Aniu byłoby wspaniale.Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Odpadłam! .. nawet nie wiem??  czy się cieszyć....Basieńka, że jesteś! ... czy też wyć... że ktoś mógł te maleństwa zapakować w ten mokry karton!...

... na razie finansowo, nie chciałabym się deklarować, ale może ktoś by zrobił jakiś bazarek?   dostałam butki i zabaweczki dla dzieci.. teraz może na czasie, Mikołaj?  idzie zima, dostałam kurteczki, wysyłka na mój koszt.

 

1 godzinę temu, anica napisał:

 

...może namówimy, Elik?gafa.gif

Właśnie wczoraj rozesłałam kase z ostatniego bazarku i można powiedzieć, że jestem wolna, ale dpobrze byłoby, gdybym dostała zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

 

Właśnie wczoraj rozesłałam kase z ostatniego bazarku i można powiedzieć, że jestem wolna, ale dpobrze byłoby, gdybym dostała zdjęcia :)

Ok, spróbuję Elu :) ale po 1listopada, czy może tak być?,/ goście, goście/ .. zaczynamy od kurteczek?  czy butki i zabawki?

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, anica napisał:

Ok, spróbuję Elu :) ale po 1listopada, czy może tak być?,/ goście, goście/ .. zaczynamy od kurteczek?  czy butki i zabawki?

Może być, być może :)

Teraz do mnie dotarło, że

Cytat

wysyłka na mój koszt.

czyli fanty będą u Ciebie i Ty będziesz wysyłać, a ja tylko bazarek prowadzić  ?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Może być, być może :)

Teraz do mnie dotarło, że

czyli fanty będą u Ciebie i Ty będziesz wysyłać, a ja tylko bazarek prowadzić  ?

Nie!, Eluniu, chodziło mi  o to że wszystkie paczki do prowadzącego/prowadzących bazarki , wyślę na swój koszt!/ to chyba będzie z trzy ,cztery kartony/

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, anica napisał:

Nie!, Eluniu, chodziło mi  o to że wszystkie paczki do prowadzącego/prowadzących bazarki , wyślę na swój koszt!/ to chyba będzie z trzy ,cztery kartony/

No to sporo tego :) Ale jeśli mi pomożesz w obfoceniu, to damy radę :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Dziękuję Wam kochane.

Ja mam trochę ładnej , srebrnej biżuterii to zrobię fotki i wyślę elik.

Jak będzie po bazrku to wyślę sprzedane fanty Anice.

Super :)  Ale to co zostanie zakupione, to przyślesz na mój adres, bo ja będę wysyłać. Ania po zrobieniu fotek  przyśle do mnie swoje fanty :)

2 minuty temu, ewu napisał:

Pieski były dzisiaj u weta. Mają dopiero 10 dni !!! , ważą około 1 kg ,  jeden maluch 900g.

Mamusia waży 15 kg a powinna ponad 20 kg.

To straszne :(  Wyrzucić takie maleństwa. Mam łzy w oczach. Biedne zwierzaczki :( biedna mamuśka :(

Jak dobrze, że ktoś nie przeszedł obok obojętnie, że dał im szanse na życie.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Super :)  Ale to co zostanie zakupione, to przyślesz na mój adres, bo ja będę wysyłać. Ania po zrobieniu fotek  przyśle do mnie swoje fanty :)

To straszne :(  Wyrzucić takie maleństwa. Mam łzy w oczach. Biedne zwierzaczki :( biedna mamuśka :(

Jak dobrze, że ktoś nie przeszedł obok obojętnie, że dał im szanse na życie.

Dobrze eliku:)

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka miała ogromną skrzynię ze sklejki. Wymościłyśmy, położyły podkłady i maluchy mają mięciutko i wygodnie.

Mama bez problemu też ma tam sporo miejsca ale obok skrzyni ma swoje legowisko ,żeby mogła odpoczywać od dzieciaków.

Malizny są dokarmiane żeby nie zamęczały mamy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...