Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Elik, kochana ogłoszenia robila Ciocia Kulfoniasty (na Olx i Lento).

Mam nadzieję, ze przeczyta Twój wpis i podesle link, bo ja go nie mam. Sprawdziłam naszą korespondencję na pw i go nie znalazłam. Możliwe, ze usunelam wiadomość z tym linkiem. Nie pamiętam już...

Bardzo dziękuję za oferowaną pomoc!!!!

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Figunia napisał:

U Oskarka nadal cisza.

Sytuacja zaczyna być niepokojąca,  bo zbliża się czas mego wyjazdu.

Proszę o pomoc niezawodne, jak zawsze Ciocie.

Może jeszcze nowe ogłoszenia? Na inne miasta.

A moze jakiś bdt zaopiekowalby się tym  psiaczkiem????

Proszę!!!

Aniu , kochana... tyle miałam zrobić a Ty już wyjeżdżasz? przepraszamzawstydzony.gif  jutro po południu zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Figunia napisał:

Aniu, ale za co przepraszasz???

Jak tak, to ja Ciebie też! ! ;)

I kolejne fotki łobuza. Może coś z tego będzie można wybrać do ogłoszeń, skoro poprzednie nie dają oczekiwanego efektu...

 

 

20170927_165653.jpg

20170927_165657.jpg

No przecież on jest cudny.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

A co, a co, a co ?  :)  Domek dla Oskarka ?

Elu Pańi zadzwoniła o Lunkę. Luna ma dom. Zareklamowałam inne pieski z Oskarkiem na czele.

Państwo mieszkają w Bielsku. Po rozmowie jestem bardzo podniecona bo Pani jest urocza.

Zaryzykuję, jutro pociągiem pojadę po Oskarka, muszę go przenocować ( może pójdę do koleżanki bo są wnuki i byłoby trudno).

W niedzielę pojedziemy do Bielska bo i tak mamy odwiedzić Ciocię.

Pójdę , zobaczę , jak będzie super to Oskarek tam zostanie , jak nie to znowu mamy problem.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Elu Pańi zadzwoniła o Lunkę. Luna ma dom. Zareklamowałam inne pieski z Oskarkiem na czele.

Państwo niestety mieszkają w Bielsku. Po rozmowie jestem bardzo podniecona bo Pani jest urocza.

Zaryzykuję, jutro pociągiem pojadę po Oskarka, muszę go przenocować ( może pójdę do koleżanki bo są wnuki i byłoby trudno).

W niedzielę pojedziemy do Bielska bo i tak mamy odwiedzić Ciocię.

Pójdę , zobaczę , jak będzie super to Oskarek tam zostanie , jak nie to znowu mamy problem.

Byłoby wspaniale, gdyby Oskarek znalazł się w swoim dobrym domku, bo Figunia mogłaby spokojnie pakować się do drogi :)

Trzymam kciuki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Oskarek już oddany. W najlepsze, bo ewu, ręce. Jada teraz pociagiem do ewu, a jutro do Bielska, do ds.

Ciężko mi bardzo, bo Oskarek płakał...

Oby tylko ds był taki, jak należy, a nawet duzo lepszy.

Mój lobuziak kochany, przeżywa teraz trudne chwile. Kolejny raz, zmienia dom, ludzi, otoczenie.

Oby dobił już szczęśliwie do Swej przystani.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Figunia napisał:

Dobrym, tylko dobrym Eluniu i bardzo wyrozumialym dla rozbrykanego chlopaczka.

To juz jutro, na samą myśl, serce mi przyspiesza. A tak tego przecież chciałam...

Ciężko jest rozstać się z tymczasem, choćby miał iść do najlepszego domu :(

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Oskarek już oddany. W najlepsze, bo ewu, ręce. Jada teraz pociagiem do ewu, a jutro do Bielska, do ds.

Ciężko mi bardzo, bo Oskarek płakał...

Oby tylko ds był taki, jak należy, a nawet duzo lepszy.

Mój lobuziak kochany, przeżywa teraz trudne chwile. Kolejny raz, zmienia dom, ludzi, otoczenie.

Oby dobił już szczęśliwie do Swej przystani.

Kochana, przytulam i ściskam. Wiem, to są bardzo ciężkie chwile, ale musimy przez to przejść. Oskarek jest bardzo młody i na pewno go pokochają. Szybko upewni się, że jest bezpieczny i kochany i sam wtedy pokocha.  Nam pozostaje tęsknota :(  Ale nie ma innej drogi. Trzymaj się Kochana   59cfacf4ecebd_serce7.gif.b29a91576b616dfe936a4582810fd9ea.gif  Będzie dobrze  :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Ciężko jest rozstać się z tymczasem, choćby miał iść do najlepszego domu :(

Kochana, przytulam i ściskam. Wiem, to są bardzo ciężkie chwile, ale musimy przez to przejść. Oskarek jest bardzo młody i na pewno go pokochają. Szybko upewni się, że jest bezpieczny i kochany i sam wtedy pokocha.  Nam pozostaje tęsknota :(  Ale nie ma innej drogi. Trzymaj się Kochana   59cfacf4ecebd_serce7.gif.b29a91576b616dfe936a4582810fd9ea.gif  Będzie dobrze  :)

 

Dziekuje Kochana!!!!

Cały czas myślę, co u Oskarka. Jak znosi ta przeprowadzkę...Nowe miejsca, nowi ludzie - choć wygladalo na to, ze ewu poznal. Wital Ją tak pieknie. Ale jutro, jesli zostanie w nowym domku, bedzie gorzej, bo to i obce miejsce i nieznani ludzie.

Choć, jak pomyślę, jaki on jest radosny i pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi, to mam nadzieje, ze martwie sie niepotrzebnie. Bo szybko sie tam zaaklimatyzuje i poczuje, ze jest u Siebie. 

Oby tak właśnie było!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...