Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Oskarek ma zapalenie gardła. Całe gardło bardzo czerwone (słowa doktora). Temp. 38.6, płuca i oskrzela czyste, tchawica też ok. Tylko to gardło. Doktor mowi, ze to bakteryjne zapalenie i potwierdził, ze jest jakaś epidemia, bo "prawie każdy pacjent ma te objawy". Oskar dostał zastrzyki,  mam kupić rutinoscorbin i syrop prawoslazowy. Jutro mamy znowu przyjść na zastrzyk, potem dostanę leki do domu.

Zaplacilam 20 zlotych.

Ten lekarz jest po prostu niesamowity. Nie dość, ze to niedziela i nie przyjmuje pacjentów, nie odmówił pomocy, zbadał psa rzetelnie, dał leki i nie chciał policzyć extra za dzień świąteczny, jak Go o to prosilam. Rzekl tylko: "niech pani nie zartuje" i ze 100zl wydal mi 80.

A Oskarek jeszcze pokaszluje, ale dużo słabiej i nie zwraca już. Prosił też o jedzenie. Teraz spał, właśnie się budzi i chyba chce mnie zepchnąć z tapczanu. Wcisnął się za moje plecy i spycha konczynami. Taka to wdzięczność. ..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Masz w domu witaminę C?

Nie, nie mam Basiu, musze wszystko kupic. Ale tymczasem dałam Oskarowi kilka owoców żurawiny w chlebku z pasztetem. To lepsze, bo naturalne. Na szczescie mam troche suszonej zurawiny, oczywiscie sam owoc, bez zadnych dodatków cukru czy oleju. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Figunia napisał:

Kochane, mam jeszcze pieniądze! 

Przecież została kasą po Misi.

Basiu kochana, zajmij się Gośćmi i w ogóle mną się nie przejmuj.

Elik, Tobie też kochana, bardzo dziekuje, ale na razie poza DS dla kawalera i lepszym zdrowiem, nic nam nie trzeba!

Niestety tego nie jestem w stanie Wam załatwić :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Niestety tego nie jestem w stanie Wam załatwić :)

To bierzemy się z Oskarkiem w garść i walczymy sami... :)

Jeszcze czasem maluch kaszle, ale to już nie jest to, co bylo. Odkąd dostał te zastrzyki, ani razu nie zwrócił. Broi już, bawi się pluszakiem, domaga jedzenia. Ale cicho sza, żeby czasem nie cieszyć się zbyt wcześnie...

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Figunia napisał:

To bierzemy się z Oskarkiem w garść i walczymy sami... :)

Jeszcze czasem maluch kaszle, ale to już nie jest to, co bylo. Odkąd dostał te zastrzyki, ani razu nie zwrócił. Broi już, bawi się pluszakiem, domaga jedzenia. Ale cicho sza, żeby czasem nie cieszyć się zbyt wcześnie...

I jak z Waszym zdrówkiem ? Oboje już zdrowi ?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję,  chyba mogę już napisać, ze mamy się lepiej. Byliśmy też u doktora i boczki Oskarka znowu były klute... Tym razem panikowal i płakał... Na jutro i środę dostałam tabletki, a w czwartek znowu mamy się d oktorowi pokazać.  Gardziolko już wygląda lepiej, zresztą ze jest poprawa, to widać i słychać. Choć kaszel jeszcze trochę męczy pieska, ale to już bez porównania z tym, co bylo w sobotę.

Zapłaciłam znowu 20 zl. Muszę odnaleźć stronę z rozliczeniem finansów i je zaktualizować. 

Mam pytanie do Ciebie Basiu, czy zaszczepić Oskarka na wirusowki? Oczywiście, jak już będzie można. Boję się, ze nie ma tych szczepień (jak Misia). A moze coś wiadomo na ten temat ? 

Książeczki Oskarka nie mam, doktor zapisuje na kartce podawane leki.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Dziękuję,  chyba mogę już napisać, ze mamy się lepiej. Byliśmy też u doktora i boczki Oskarka znowu były klute... Tym razem panikowal i płakał... Na jutro i środę dostałam tabletki, a w czwartek znowu mamy się d oktorowi pokazać.  Gardziolko już wygląda lepiej, zresztą ze jest poprawa, to widać i słychać. Choć kaszel jeszcze trochę męczy pieska, ale to już bez porównania z tym, co bylo w sobotę.

Zapłaciłam znowu 20 zl. Muszę odnaleźć stronę z rozliczeniem finansów i je zaktualizować. 

Mam pytanie do Ciebie Basiu, czy zaszczepić Oskarka na wirusowki? Oczywiście, jak już będzie można. Boję się, ze nie ma tych szczepień (jak Misia). A moze coś wiadomo na ten temat ? 

Książeczki Oskarka nie mam, doktor zapisuje na kartce podawane leki.

 

 

Tyle razy prosiłam o ksążeczkę. Tam jest szczepienie p.wściekliźnie. Jutro ponwnie zadzwonię. 

Aniu jeśli możesz zaszczep go na wirusówki poza wścieklizną.

Dobrze,że  z Wami lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Wracam jeszcze raz do finansów, bo przypomniałam sobie o tym, ze wraz z Oskarkiem, dostałam od Ciebie Basiu, 50 złotych!!!!

Głupio mi ,ze o tym zapomniałam !

Basiu, dlaczego nie skorygowalas moich rozliczeń??? !!

Zatem Oskarek na dzień dzisiejszy, dysponuje kwotą 150 zl. 

A do maleńkiej laciatej suni już zagladnelam Elu. Tylko, co tu pisać.  Ale wierzę, ze szybko znajdzie dobry domek, najlepszy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Figunia napisał:

Wracam jeszcze raz do finansów, bo przypomniałam sobie o tym, ze wraz z Oskarkiem, dostałam od Ciebie Basiu, 50 złotych!!!!

Głupio mi ,ze o tym zapomniałam !

Basiu, dlaczego nie skorygowalas moich rozliczeń??? !!

Zatem Oskarek na dzień dzisiejszy, dysponuje kwotą 150 zl. 

A do maleńkiej laciatej suni już zagladnelam Elu. Tylko, co tu pisać.  Ale wierzę, ze szybko znajdzie dobry domek, najlepszy.

 

 

Aniu kochana to było na jedzonko dla psiaka i a i tak za mało.

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Figunia napisał:

Wracam jeszcze raz do finansów, bo przypomniałam sobie o tym, ze wraz z Oskarkiem, dostałam od Ciebie Basiu, 50 złotych!!!!

Głupio mi ,ze o tym zapomniałam !

Basiu, dlaczego nie skorygowalas moich rozliczeń??? !!

Zatem Oskarek na dzień dzisiejszy, dysponuje kwotą 150 zl. 

A do maleńkiej laciatej suni już zagladnelam Elu. Tylko, co tu pisać.  Ale wierzę, ze szybko znajdzie dobry domek, najlepszy.

 

 

Sprawdziłam dzisiaj ogłoszenie Oskarka na OLX - cały czas je wyróżniam - jest bardzo dużo wejść, obecnie 443. Nie mam tego 1-go nr telefonu, bardzo proszę o aktualny nr telefonu na priv :). Czy ktoś dzwoni w sprawie Oskarka ? Wyróżniłam także ogłoszenie na Lento (też Wrocław). Udostępniłam to ogłoszenie z OLX na FB . Może ktoś go jednak wypatrzy - ktoś u kogo Oskarek znajdzie wspaniały dom na zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...