Jump to content
Dogomania

Kulfoniasty

Members
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kulfoniasty last won the day on May 3 2017

Kulfoniasty had the most liked content!

About Kulfoniasty

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dopisałam - przestawię fotki. Może ktoś go wypatrzy. Ma też ogłoszenie na FB i udostępniony, ale słaby odzew. teraz mnóstwo piesków do adopcji, a mało chętnych. Ludzie niestety wolą tanie "rasowe" szczeniaki z pseudo ogłaszane na OLX. Siszarp to przeciętniaczek - ciężko mu będzie domek znaleźć, na szczęście teraz jest mu bardzo dobrze u Murki <3. Miał dużo szczęścia i mam nadzieję, że go nie opuści <3
 2. Suczka wiek 5 lat, po wycięciu śledziony w 2016 roku, badanie histopatologiczne w porządku. Ilość płytek po operacji : 592 (26.07.2017); 1012 (19.01.2019) W związku z tym, że są jakieś problemy z wklejaniem plików podaje wyniki z 19.01.2019 odbiegające od normy : Leukocyty - 13,40 Erytrocyty - 4,86 Hemoglobina - 7,10 Hematokryt - 0,33 Płytki krwi - 1012 Segmentowanie - 0,87 Limfocyty - 4 ponadto niedomykalność zastawki trójdzielnej - stale bierze lek Cardalis i na bieżąco pod kontrolą kardiologa Problemy z trawieniem od dwóch lat, nasilające się od 2018 roku Czy badanie krwi w załączeniu wskazuje na anemię ? Dotychczasowe leczenie - bez efektów. Badanie kału - krew utajona. Jakie podjąć leczenie ? Jakie zalecane badania ? Czy wyniki wskazują na anemię grożącą transfuzją ?
 3. Link do ogłoszenia na OLX https://www.olx.pl/oferta/siszarp-mlody-maly-12-kg-wesoly-piesek-szuka-swojego-czlowieka-CID103-IDxTOmj.html
 4. Ma ogłoszenie wyróżnione na OLX - wyróżnione na miesiąc. Wydarzenie na FB - jakoś nie potrafię ludzi zachęcić do dołączenia i już nie organizuję - miałam słabe efekty. Udostępnię ogłoszenie na FB - przyjmuję też wszystkie uwagi na temat opisu w ogłoszeniu :). Czy podać tutaj link do ogłoszenia ? Chyba nikt nie pytał - to fajny przeciętniak :)
 5. Na Dogo ? Możesz mi wysłać link na priv ? Dziękuję <3
 6. Napisz do mnie wiadomość priv - ogłosimy Ci Gaję na ZZ n a FB (nasz profil ma ponad 20 tys. polubień) <3
 7. Mam pytanie poza tematem - poszukuję informacji na temat nadpłytkowości u psa oraz problemów z trawieniem. Jest taki wątek na Dogo , gdzie mogę się czegoś dowiedzieć ?
 8. Bardzo dziękuję - postaram się w tym tygodniu go poogłaszać w tych miejscach. wg mnie też jest kochany <3 . Bardo cieszę się, że udało się uratować i wierzę, że 2019 rok będzie dla niego szczęśliwy i znajdzie cudowny domek <3
 9. Czy ktoś może pomóc w ogłaszaniu Siszarpa ? Zrobiłam mu ogłoszenie na OLX - zastanawiam się, gdzie jeszcze ... Kto podpowie lub pomoże ?
 10. Fajny filmik - widać. to co najważniejsze - radość Siszarpa i jego merdający ogonek :). A jaką ma śliczną obróżkę <3.
 11. Siszarp zabezpieczony i bez długów - obecnie nie ma potrzeby zbierania na niego - odstępujemy miejsce innemu potrzebującemu pieskowi - proszę Nadziejkę o wybranie :) i bardzo dziękuję Nadziejce za wsparcie i pomoc :)
 12. Super wiadomości :) - widać na zdjęciach, że piesio radosny - a jaki jest dla kotów ? Fajnie by było, gdyby znalazł wspaniały dom. Teraz najważniejsze, że jego życie ustabilizowało się - ma dach nad głową , codziennie pełną miskę i jest bezpieczny :). Wspaniałe uczucie - czasem tak niewiele potrzeba do szczęścia. <3
×