Jump to content
Dogomania

Kulfoniasty

Members
 • Content Count

  276
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kulfoniasty last won the day on May 3 2017

Kulfoniasty had the most liked content!

About Kulfoniasty

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ma nowe ogłoszenia z wyróżnieniem. Niestety zero reakcji :( Już nie wiem jak i gdzie go jeszcze ogłosić.
 2. Czy ktoś może pomóc w ogłaszaniu Siszarpa ? Zrobiłam mu ogłoszenie na OLX - zastanawiam się, gdzie jeszcze ... Kto podpowie lub pomoże ?
 3. Fajny filmik - widać. to co najważniejsze - radość Siszarpa i jego merdający ogonek :). A jaką ma śliczną obróżkę <3.
 4. Super wiadomości :) - widać na zdjęciach, że piesio radosny - a jaki jest dla kotów ? Fajnie by było, gdyby znalazł wspaniały dom. Teraz najważniejsze, że jego życie ustabilizowało się - ma dach nad głową , codziennie pełną miskę i jest bezpieczny :). Wspaniałe uczucie - czasem tak niewiele potrzeba do szczęścia. <3
 5. Proponuję przeznaczyć kramik na innego bardziej potrzebującego pieska - Nadziejko bardzo dziękuję z wsparcie duchowe cały czas - wybierz pieska, który wg Ciebie jest obecnie najbardziej potrzebujący :). uważam, że można obecnie zmienić nazwę - Siszarp w hoteliku - teraz szuka domku :)
 6. Uważam, że są bardziej potrzebujące pieski. Transport już opłaciłam zaraz po przyjeździe pieska - czyli Anecik już otrzymała całą należną kwotę. Nie płaciłam sama za transport - złożyło się kilka osób, ale chcą pozostać anonimowe.
 7. Ostateczny koszt przejazdu wynosi 490 zł. Przy okazji zapraszam wszystkich, którzy mają możliwość o dołączenie do grupy na FB pomagającej w adopcji piesków z kłomnickiego schroniska
 8. Bardzo dziękuję - jeszcze nie znam dokładnego kosztu przewozu, ale wstępnie wiem, że to jest około 500-600 zł. Mogę pomóc w prowadzeniu Bazarku - bo sama nie mam doświadczenia. W Kłomnicach jest jeszcze więcej takich biednych piesów - część z nich siedzi tam nawet 8 lat ... Małe pieski, które w innych schroniskach ""szły by jak ciepłe bułeczki ... Największy problem z tymi pieskami, że mają problemy z chodzeniem na smyczy - bo większość, to typowe wiejskie pieski - które w życiu nie widziały obroży, ani smyczy ...
 9. Tak imię pochodzi od języka programowania o nazwie C#. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i słowa otuchy, gdy już myślałam że sprawa przegrana. Na szczęście "nadzieja umiera ostatnia". Siszarp mimo tak pokręconego losu, a może raczej historii - jest bezpieczny. Cudny jest - trafił na swojej drodze dobrego człowieka, który go dokarmiał przez prawie pół roku i nie był mu obojętny jego los, gdy nie mógł go przygarnąć :). "Łańcuch ludzi dobrej woli", schronisko w Kłomnicach jest biednym schroniskiem - jest dużo piesków, a brakuje karmy ... Na szczęście jest grupa ludzi, która stara się pomagać w ramach swoich możliwości. Bo to teren bardzo trudny - dużo bezdomnych psiaków, a mało chętnych do adopcji. Siszarp ma dużo szczęścia i mam nadzieję, że już tak pozostanie :)
 10. Już po kastracji - w przyszłym tygodniu może jechać :). Trzymajcie kciuki. Nic więcej żeby nie zapeszyć :) Wg zębów ma tylko 4 lata :)
 11. Jeszcze filmik od wolo ze Schroniska
 12. Tak - tydzień spokoju w ładnym jednopsiowym kojcu z drewnianą budą... Czy lizanie nosa, to objaw stresu ?
 13. Była to bardzo trudna decyzja - podjęłam ją wbrew sobie. Teraz chciałabym, aby przetrwał w zdrowiu kwarantannę. Teraz trzeba pomyśleć o transporcie dla niego, gdy skończy się kwarantanna. Ale niestety nikt nie chciał pomóc w złapaniu pieska, 90 % fundacji, organizacji itp nawet nie odpisała. Jeżeli możecie pomóc w zorganizowaniu transportu - bardzo proszę o pomoc. W sprawie spraw jego adopcji i pobytu w schronisku proszę tylko na priv,
×