Jump to content
Dogomania

Jego cały świat to łańcuch i buda – Kuba czeka na cud


Tola

Recommended Posts

Karmi psy jak wcześniej - resztkami lub chlebem i wodą.

Czyli psy wracają do głodowania? A to nie byłby powód do interwencji i odebrania psów? Teraz, skoro już nie chce Was wpuszczać, odpada argument, że się jak się z nim zadrze, to się zaszkodzi innym psom. Już chyba się bardziej nie zaszkodzi...

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie, moze za chwile lub za jakas niedluga chwile skuteczna interwencja i odebranie psow? ;-)

Pytanie, czy jestesmy gotowi finansowo na utrzymanie tych psow w hoteliku?/oczywiscie poza Kuba,ktorego chce wziac do siebie na BDT/ Damy rade? ;-)  :modla: Bo na BDT dla pozostalej trojki chyba nie ma co liczyc. One/ znaczy sie BDT/ prawie na wymarciu......za jakis czas beda tylko legenda.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie, moze za chwile lub za jakas niedluga chwile skuteczna interwencja i odebranie psow? ;-)

Pytanie, czy jestesmy gotowi finansowo na utrzymanie tych psow w hoteliku?/oczywiscie poza Kuba,ktorego chce wziac do siebie na BDT/ Damy rade? ;-)  :modla: Bo na BDT dla pozostalej trojki chyba nie ma co liczyc. One/ znaczy sie BDT/ prawie na wymarciu......za jakis czas beda tylko legenda.

Niestety - wciąż największym problemem jest  brak kasy na utrzymanie psów w hoteliku :-(

Link to comment
Share on other sites

Tak się tylko zastanawiam czy to nie błędne koło. Skoro facet CHCE psy to nawet po oddaniu obecnych sprowadzi sobie kolejne, które zamieszkają dokładnie w tych samych "budach" :shake: Każde rozwiązanie jest złe :( Musiałby mieć sądowy zakaz posiadania zwierząt, a o ile takie coś istnieje to na pewno jest "zbyt dobry" by go otrzymać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To czekamy na wiadomości a może i na fotki Kuby jeżeli będzie taka możliwość.

Możliwość owszem była, mam tez filmik, poprosiłam Tyskę o wstawienie.

 Kuba wciąż na tym łańcuchu, z dala od ludzi, stęskniony :-(

 Serce mi pęka.

A o zachowaniu tego dziada  nawet nie będę pisać, bo nie chcę przeżywać tego wszystkiego na nowo.

Na pewno nie odda psa dobrowolnie.

Jedyna dobra wiadomość dla Kuby to ta o prognozie pogody - zima ma być w tym roku łagodna.

 TZ ma jeszcze jeden pomysł, będzie po Nowym Roku w Urzędzie Gminy...

 

Kuba wczoraj

[url=http://www.fotosik.pl]d37e8ee45b80bde1med.jpg[/URL]

 

[url=http://www.fotosik.pl]3d969f345d6401cdmed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...