Jump to content
Dogomania

Orzeszek/Kajtuś, kiedyś chory i cierpiący, teraz zdrowy i szczęśliwy ma DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

Przykro mi, że spóźniłam się z wpłatą :(

Gabi75, dzisiaj poszedł skromny przelew 10 zł dla Orzeszka i 10 za cegiełkę na Twoim bazarku. Jeśli Orzeszek nie będzie już potrzebował wsparcia finansowego, to proszę przekaż na innego psiaka będącego w BDT w Makili.

 

elik, nie wygłupiaj się i nie przepraszaj, inna bida skorzysta. Dziękuję serdecznie za wpłatę. 10,- już na koncie

 

Wiola mi zasugerowała, żeby pozostałe pieniążki przekazać dla Suzi.

http://www.dogomania.com/forum/topic/142957-pudel-w-tragicznym-stanie-prosi-o-pomoc/

Proszę o wypowiedź na ten temat osoby,które wsparły Orzeszka.

 

Póki co Orzeszek jeszcze u Makili, mnie się pomyliło i przelałam za 5 dni października, zamiast za 3, cały czas myślę, że Orzeszek ma jechać 5go, nie wiem, co mi się ubzdurało.+ 25,- zaszczepienie, czyli 75, zamiast 55,-

Bardzo przepraszam. Makila, jeśli Orzeszek pojedzie jutro doliczymy tą nadwyżkę dla Suzi ok?

 

 

Mam nadzieję, że to naprawdę dobry domek i że Państwo się nie rozmyślą

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, ja też mam nadzieję, że to będzie TEN domek i potwornie mnie to stresuje...jak każda wizyta PA... :nerwy:

Niestety to tylko godzinka, podczas której nie da się poznać ludzi, można co najwyżej spróbować Ich wyczuć. Ludzie mogą mówić to, co chcemy usłyszeć i jedyne co nam pozostaje, to zaufać intuicji...Mam nadzieję, że moja mnie nie zawiedzie...

Link to comment
Share on other sites

10 zł ?  Przelałam 20 zł - 10 na bazarek i 10 dla Orzeszka. Czy możesz sprawdzić ?

 

elik, przyszło 20,- (10 dla Orzeszka, więc piszę o tym tu na wątku i wpisałam w rozliczenie, a  10 za cegiełkę, więc zapisałam na bazarku.

Wszystko się zgadza, dziękuję :loveu:

 

Orzeszek przed chwilą zmienił adres zamieszkania!!! Pojechał śmiało z nowymi włascicielami do Krakowa do nowego domku:) Troszkę się stresuje ale mam nadzieję że będzie mu tam bardzo dobrze i będzie kochany!!!!

 

Odetchnę dopiero, za kilka dni, jak wszystko będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzwoniłam do nowego domku Orzeszka a właściwie teraz Kajtusia:) Wszystko jest dobrze,Kajtuś po spacerku zjadł kolacyjkę  i cały czas rozdaje całuski , chce być przytulanyi głaskany ale to właśnie Kajtuś lubi najbardziej na świecie!!! On tak bardzo kocha i chce być kochanym!!(musze się jeszcze przyzwyczaić do tej zmaiany imienia ;-) ). Państwo będą podsyłać mi zdjęcia Orzeszka i będziemy w stałym kontakcie:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :)

To ja dziękuję za wsparcie dla psiaków, widzę, że nie zapisały mi się zmiany i napisałam, jak wtórny analfabeta, ale tak to jest gdy się ma w domu Kociego Chuligana (tak pieszczotliwie TZ nazywa Melkę), co ciągle stacjonuje na laptopie.

Link to comment
Share on other sites

Ja również bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, obecnym na wątku, wspierającym Orzeszka finansowo, bazarkowo i nie tylko.

 

 

Oczywiście Tobie Wiolu  dziękuję serdecznie, za to że dzięki Tobie świat dowiedział się o Orzeszku.

 

Makili dziękuję za wspaniałą opiekę, Pauli za przeprowadzenie wizyty.

 

Cioteczki Kochane uwielbiam WAS!!!

 

Ustaliłyśmy z Wiolą, że z przekazaniem pieniążków Orzeszka wstrzymamy się tydzień.

 

Nie sądzę, aby Orzeszek wrócił, ale warto poczekać, tak na wszelki wypadek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Orzeszek przespał bardzo spokojnie noc :) Pani stwierdziła że to straszy pieszczoszek i łakomczuszek:) jest tylko mały problem ponieważ maluszek robi siku w domku...pani zwinęła wszystkie dywaniki i częściej wychodzą z Orzeszkiem na spacerki,ale on wyspaceruje się i nie sika a wróci do domku i fruuu siku. Rozmawiałam z Makilą jak było u niej,powiedziała że na początku też było tak ale później załatwiał się już tylko na polku. Państwo dostali wskazówki jak oduczyć tego maluszka czyli jak tylko będzie siku na polku to chwalić i nagradzać smakołykami!!! Mam nadzieję ,że szybko się nauczy czystości i nie zniechęci to nowych właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...