Jump to content
Dogomania

Orzeszek/Kajtuś, kiedyś chory i cierpiący, teraz zdrowy i szczęśliwy ma DS!!!


Gabi79

Recommended Posts

Tak jak pisałam wyżej,wczoraj napisałam smsa do pani czy jest dalej zainteresowana adopcją Orzeszka....czekałam cały dzień na odp. i się doczekałam . Wiadomość po 22 brzmi "Dziękuje ,nie, Pozdrawiam"    ....Powinnam się cieszyć ,że pani wogóle odpisała! Orzeszek  to cudowne stworzenie i zasługuje na prawdziwy dom kóry pokocha go od pierwszego wejrzenia!!!! Wierzę że już niedługo skradnie komuś serduszko!

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle  w takich sytuacjach trzeba powiedzieć ,że widocznie to nie był dla Orzeszka. Na pewno znajdą się ludzie , którzy pokochają go bezwarunkowo.

 

Też tak myślę, smutne jest tylko to,że pani nie dała znać, dobrze, że chociaż odpisała.

 

Zaglądam do malucha cudnego, może w sobotę uda mi się go wycałować :)

 

Rudziu, zazdroszczę!!!

 

i ja zaglądam do Orzeszka :calus:

 

Bardzo się cieszę Marticzko, że jesteś u Orzeszka.

 

Na konto naszego słodziaka wpłynęła deklaracja październikowa od basiek8 20,-. Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

 

Makila, za szczepienie przeleję Ci razem z opłatą za październik ok?

Link to comment
Share on other sites

Marzy mi się taki ciepły domek na zimę dla Orzeszka i innych bidulek!!! Wiem też ,że marzenia się spełniają a najlepszym przykładem tych spełnioneych marzeń jest Alfik, Miluś i Freja :) To psiaczki z naszego azylu które dzięki dogo i WAM znalazły cudowne domki, więc teraz czas na Orzeszka :loveu:

 

Na pewno gdzieś jest cudowna osoba, która pokocha Orzeszka.

 

Muszą tylko się odnaleźć!!!

Link to comment
Share on other sites

Huraaaaa mamy domek dla Orzeszka!!! W piątek jedzie do nowej rodzny do Krakowa:) Dziękuje Paulince, Magdzie za wizytę PA :)oraz Anetce za podesłanie domku!!!!

 

Widzę Wiolu, że już napisałaś tą wspaniałą wiadomość.

 

Mam nadzieję, że to TEN JEDEN, JEDYNY, NAJLEPSZY DOMEK :jumpie:  :jumpie:  :jumpie:  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu nie mogłam się powstrzymać :loveu:  (mąż czeka ;))

 

To bardzo dobrze, że napisałaś :loveu:  :loveu:  :loveu:  :loveu:

 

Ja tylko dodam to, co wiem (od Ciebie), że Pan przyjechał z córką do Makili po sunię.

 

Sunia została już adoptowana i Panu spodobał się Orzeszek.

 

Następnym razem Pan przyjechał z żoną i podjęli decyzję o adopcji Orzesia.

 

Dzisiaj paula_t była na wizycie, wizyta wypadła świetnie i Państwo w piątek pojadą po Orzeszka.

 

Mam nadzieję, że nic nie poknociłam.

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, że spóźniłam się z wpłatą :(

Gabi75, dzisiaj poszedł skromny przelew 10 zł dla Orzeszka i 10 za cegiełkę na Twoim bazarku. Jeśli Orzeszek nie będzie już potrzebował wsparcia finansowego, to proszę przekaż na innego psiaka będącego w BDT w Makili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...