Jump to content
Dogomania

Hund

Members
 • Content Count

  10,199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Hund

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. paurp.jpg - niewiele już brakuje

  P.S. Jak nie życzysz sobie takich informacji będę wdzięczna jak zaznaczysz to u siebie na profilu

 2. BAZAREK Dla Tinki i Paury- ponad 80 rzeczy!!! Do 13.08.2012

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-Do-13-08-2012

  Zbieramy również deklarację i jednorazowe wpłaty dla Paury

 3. Płyty i książki - ponad 100 rzeczy! BAZAREK dla podopiecznych SOS Dalmatyńczyki!

  Serdecznie zapraszam!

  frodoigimlibazarek.jpg

 4. Zapraszam na bazarek na operację stawów biodrowych Benia

  banerekbeniu.jpg

 5. Nowy schron ma już pierwszych lokatorów. Sunia Łajka wraz ze swoimi dziećmi mieszka tam od kilku dni. 7 maluszków już widzi jest już sprawnych ruchowo, biegają po małym boksie. Łajka jest dużym psem mieszańcem wielkości onka.
 6. Otwarcie schronu już 9 listopada :) jesteśmy zaproszeni, teraz robią drogę i kociarnię. Bądźmy dobrej myśli i niepoddajmy się !!! A na festynie było całkiem ok, niech żałuje ten kto nie był. I dzięki za pomoc tym, którzy byli, to była ciężka praca nas wszystkich ale opłacało się. Kto nie był zapraszam na stronę RADIA BIELSKO
 7. [quote name='Agnieszka Co.']A co słychać z przeprowadzką schroniska? Czy warunki zwierząt sie polepszą? Wiem, że plany zostały mocno zredukowane i ciekawa jestem czy psiaki bedą miec ciepłe kojce czy tak jak dotychczas kojce na zewnątrz? Czy przydadzą się poszewki na pościel, przescieradła?[/QUOTE] Aga jak na razie to kiepsko :placz: wszystko jest bardzo małe , z jednej strony 12 a zdrugiej 16 boksów :-( malizna . Nie ma wybiegów i nie ma nic dla kotów, wszystko jest mniejsze niż teraźniejszy schron. Braz kwarantanny, miejsca gdzie można odizolować chore zwierzę, brak jakiegokolwiek nawet najmniejszego ambulatorium.
 8. [quote name='basia bonnie']Dzięki wielkie :multi: Co do niedzieli to ja będę, z Warką. Więc mam być na 17 czy wcześniej?[/QUOTE] super że będziesz :) Wareczko szykuj się !!!! :lol: [COLOR=black][/COLOR] [B]Pinczerka zabierz proszę ten quiz z zeszłego roku ![/B]
 9. Wareczko jutro w szkole na prelekcji pokażę Twoje zdjęcia ! Niech wszyscy wiedzą że warto marzyć !!
 10. [quote name='Kluska4']Hund, a jak reagował na psy?[/quote] Szczerze to spotkanie wogóle było nietypowe , Kluska powiem tak gdyby chciał to zeżarłby dziadka Orzeszka ale nie był nastawiony do niego wogóle agresywnie. chciał po prostu wydostać się ze schronu i tyle.
 11. [quote name='Soema']Dziewczyny, jest możliwość sprawdzenia boksera Rokiego, jaki ma stosunek do psów/suk, ew. kotów, dzieci? Jest młody, piękny.[/quote] Roki miał spotkanie z 8 letnim chłopcem, nic mu nie zamierzał zrobić.Byliśmy razem na spacerze.
×
×
 • Create New...