Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

dobrze mi się wydawało - [B]Karilka[/B] również u mnie wylicytowała rzeczy na ok. 50 zł na tym bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/dzis-koniec-figurki-psow-swieczniki-inne-na-buldozki-do-5-02-a-130263/?highlight=[/URL]

i po jednym pw z przeprosinami i tłumaczeniem, że wpłaci jak najszybciej nie odzywa się. pisałam do niej kilkakrotnie, brak odzewu, choć na dogo bywa

Link to comment
Share on other sites

Niestety muszę się dołączyć do zgłoszenia asl- [B]Koliberek34[/B] na moim bazarku :

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/zakonczony-rozliczamy-sie-mniammniam-chlupchlup-na-krakowskiego-dziadusia-do-17-02-a-131482/[/url]

wylicytowała Whisky i pomimo 3 PW nie odzywa się wcale !
a też widzę , że stale bywa na Dogo ...
Tak się nie robi :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']Ick, przepraszam Cię, ale u licha, czy Ty nawet śpiąc powtarzasz "regulamin, regulamin"?? :-o
Czemu Ty jesteś taka nieprzejednana i uparta?? Zachowujesz się jak właścicielka poczty, tak Ci zależy żeby poszło jak najdrożej. Ja już mam naprawdę dość dyskusji z Tobą i dorix. Może zajmijcie się przeszukiwaniem wątków, bo też pewnie często jest łamany ten wasz ukochany regulamin, a nuż coś wykryjecie.O Jeżuniu :shake:[/quote]

Jedyny list nie polecony wyslałam na prosbe zainteresowanej
i była to RodziceMaciusia na ich odpowiedzialnosc
zapominajac na chwilke o regulaminie
i majtki doszly i były podziekowania i zapowiedz ze jeszcze bedzie zakup jak je wystawie.....wedle zyczenia ;)Mialam prosbę na pismie ,bylam kryta.

Link to comment
Share on other sites

Z przykrością wnoszę o dodanie na pierwszą stronę [COLOR=Red][B]behemotki[COLOR=Black] [/COLOR][/B][COLOR=Black]i [/COLOR][B]niki28[/B][COLOR=Black]. Obie Dogomaniaczki wcześniej licytowały u mnie i nie było problemów. Jednak teraz wróciły do mnie dwie przesyłki - koszulki dla behemotki i kalendarz dla niki28. Powód w obu przypadkach ten sam - nie zgłoszenie się z awizo po przesyłkę, pomimo powtórnych zawiadomień. Musiałam zapłacić za zwrot. Kontaktowałam sie z obiema użytkowniczkami, jednak zero odzewu.

Na dodatek nie wiem, co zrobic z koszulkami i kalendarzem, bo pieniądze zostały wpłacone na konto.
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Edi100. Licytowała rakiete tenisową. Miesiąc temu. Zero kontaktu.
Twierdziła, że wysłała pieniądze. Nie wysłała. Teraz się nei odzywa.
No nei weim. Cokolwiek by napisała. Że nie chce albo co.[/quote]

Rozumiem, że to tyle.
Wpisałam, pożaliłam się i ...

Link to comment
Share on other sites

nie mam wplaty od dluuuugiego czasu od [COLOR=red]Karilka[/COLOR] oraz [COLOR=red]*ziba*[/COLOR]

mimo wielokrotnych pw zero odzewu - prosze o wyjasnienie

mam rowniez rzeczy osoby o nicku elainfo, kasa doszla sto lat temu ale chyba ciotka nie chce tych rzeczy bo mialysmy sie spotkac, nie doszlo do przekazania, chcialam wyslac, ale pisze od dlugiego czasu pw i bez odzewu. Co mam zrobic? czy wystawic te rzeczy od nowa? Sprawa sie ciagnie juz baaaaaardzo dluuuugo :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie otrzymałam zapłaty za album na zdjęcia z bazarku od [B]patusia0922[/B]. Pisałam kilka wiadomości PW, pisała, że pieniądze wpłaci, a nie zrobiła tego, do dzisiaj.

Tak samo nie zapłaciła za kupiony pierścionek na palec [B] [U]Life is brutal, do dzisiaj.[/U] [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']

mam rowniez rzeczy osoby o nicku elainfo, kasa doszla sto lat temu ale chyba ciotka nie chce tych rzeczy bo mialysmy sie spotkac, nie doszlo do przekazania, chcialam wyslac, ale pisze od dlugiego czasu pw i bez odzewu. Co mam zrobic? czy wystawic te rzeczy od nowa? Sprawa sie ciagnie juz baaaaaardzo dluuuugo :roll:[/quote]
czyli jak dlugo?


Ostatnio Aktywny: 28-02-2009 [COLOR=#434951]20:37[/COLOR]

hmm, może poczekaj do kwietnia, jak się nie odezwie to wystaw jeszcze raz.



[COLOR=green][B]Ja chcialam zaznaczyć, że wszystkie osoby, ktore sa tu zgłaszane jeśli nie wyjaśnią sprawy będą banowane dożywotnio. Koniec tego dobrego, nie potraficie się wywiazać z umowy zawartej na bazarku to nie macie prawa przebywac na forum.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']czyli jak dlugo?


Ostatnio Aktywny: 28-02-2009 [COLOR=#434951]20:37[/COLOR]

hmm, może poczekaj do kwietnia, jak się nie odezwie to wystaw jeszcze raz.

[/quote]

no bedzie kolo roku :evil_lol:
na początku była wymiana pw, a potem już moje bez odpowiedzi co do spotkania bądz wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']no bedzie kolo roku :evil_lol:
na początku była wymiana pw, a potem już moje bez odpowiedzi co do spotkania bądz wysyłki.[/quote]
aha czyli nie chce tych rzeczy. ale pieniążki wpłaciła, wiec jest ok.
wystaw ponownie te rzeczy

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B][COLOR=Red]To ja nietypowo ale nie wiem gdzie to wstawić
Dostałam wpłatę od osoby o nicku Margo za bazarek ,ale ta osoba nic u mnie nie kupowała więc prawdopodobnie wysłała pieniądze nie na to konto co trzeba
Proszę o kontakt[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ponownie proszę o wpisanie na listę [COLOR=red][B]Koliberek34 [/B][/COLOR]Postów do niej już nie piszę. Uważam, że nie ma sensu. Tamte 3 (o których wspomniałam parę postów wcześniej) wystarczą. Pisałam już o jej niesolidności, tymczasem osoba ta bywa sobie na dogo i nic... .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asl']Ponownie proszę o wpisanie na listę [COLOR=red][B]Koliberek34 [/B][/COLOR]Postów do niej już nie piszę. Uważam, że nie ma sensu. Tamte 3 (o których wspomniałam parę postów wcześniej) wystarczą. Pisałam już o jej niesolidności, tymczasem osoba ta bywa sobie na dogo i nic... .[/quote]

Też poznałam jej niesolidność, a raczej niesłowność!

Link to comment
Share on other sites

No to ja moze tak:

WSZYSTKICH, z ktorymi umawiałam sie ze wpłace za bazarki po wypłacie pod koniec marca, uprzejmie informuje ze dzis przelewy zostały zrobione i pw z potwierdzeniem wysłane.
Gdybym jednakowoz kogos omineła - to niecelowo i uprzejmie proszę o zgloszenie sie do mnie na PW.

Mam nadzieje ze nikogo takiego nie bedzie... ale sygnalizuje na wszelki wypadek

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam Cekinke13*.
Nie wywiązała się z transakcji :angryy: Wszystko trwa od stycznia....
Na początku wszystko było pięknie cacy, szybki kontakt i odpowiedzi na prv.
Od jakiegoś czasu szlag by trafił :angryy: Nie ma żadnego kontaktu z tą dziewczynką a na dogo sie udziela. Normalnie jak bym do ściany pisała.
Dawałam jej tyle ostatnich szans...Ale moja cierpliwość się skończyła!
Nie chciałam jej zgłaszać bo nie robi to dla mnie żadnej satysfakcji. Ale już nie wytrzymałam :roll: :angryy:
Dziś napisałam do niej ostatni raz i cisza :cool1: Pisałam jej że w końcu ją zgłoszę a ona nic :-o Jakby to do niej nie docierało :niewiem:
Skasowała mnie na 36 zł. Pieniędzy mi nie oddała; przedmiot do mnie nie dotarł.

Jak mi kase odda lub wyśle to co ma wysłać anuluję z czarnej listy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Edi100. Licytowała rakiete tenisową. Miesiąc temu. Zero kontaktu.
Twierdziła, że wysłała pieniądze. Nie wysłała. Teraz się nei odzywa.
No nei weim. Cokolwiek by napisała. Że nie chce albo co.[/quote]

Wycofuję.
Dzisiaj wpłynęły pieniądze na konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Nie otrzymałam zapłaty za album na zdjęcia z bazarku od [B]patusia0922[/B]. Pisałam kilka wiadomości PW, pisała, że pieniądze wpłaci, a nie zrobiła tego, do dzisiaj.

Tak samo nie zapłaciła za kupiony pierścionek na palec [B] [U]Life is brutal, do dzisiaj.[/U] [/B][/quote]

A ja powtarzam te dwie osoby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...