Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Jestem płatnikiem  Akcji- deklaracja stała,  miesięczna. W tym roku,  zgłaszałam tylko Herę,  której Opiekunki zrezygnowały że wsparcia dla suni.  

Teraz pragnę  zgłosić  sunię Marę,  która obecnie przebywa w Hoteliku u Murki. Wątek Mary - od postu z 15.lipca br. Sterylizacja będzie 22bm w Gabinecie Weterynaryjnym "Cztery Łapy" Marcin Kalisz,  ul.  Dębowa 49   23-300 Janów Lubelski.  Koszt 150 zł.  Biedna sunia,  była czyjąś maszyną do produkcji szczeniaków,  a jak się  zużyła,  została  wyrzucona :(. 

 

Link to comment
Share on other sites

Czy moglabym zglosic sunie do sterylizacji?

Sunia jest juz wysterylizowana,nie mozna bylo dluzej czekac.Sunia byla chora na bebeszjoze,w tym czasie byla w ciazy,poronila.

Zdjecia suni sa na watku,w poniedzialek pojedzie na zdjecie szwow,to zrobimy zdjecie suni po sterylizacji.

Dlug za sterylke w lecznicy zostal.....

Link to comment
Share on other sites

O 21.06.2016 o 17:39, Mazowszanka13 napisał:

Chciałabym zgłosić moją tymczasowiczkę SUZI

Zabieg odbył się w gabinecie "Cyryl" w Przasnyszu, ul. Mazowiecka 26

Koszt  342,31 zł.

cd7f933fa3f05423gen.jpg

Właśnie dostałam zwrot za sterylkę Suzi ! Co do grosza 342, 31 zł !

Dziękuję bardzo :) Będę pamiętać o Akcji Sterylizacja przy okazji mojego jesiennego bazarku z przetworami.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

JESTEM, zapłacone faktury  to a.  suka MARA od konfirm31  b. suka bezimienna z Sitańca  od ala123  c. suka SUZI od mazowszanka 13  d. suka SARA od kudlataja                Na koncie Akcji Sterylizacja 2745,26 zł. Kto ma sukę do kastracji  ciąć. Szczerze ? Tracę wiarę u nas w gminie za nasze pieniądze darmowa Akcja Sterylizacji  4 rok  a psów przybywa i przybywa, co trafi suka to 90 procent z nich w ciąży. Mamy kolejne szczeniaki   suka z 3  maluchów 4 tygodniowych, wyrzucone w kartonie na przystanku Pekaesu 3 maluchy ok 6 tygodniowe  i są  jedne 4 miesięczny i 4 3 miesięczne. Plus kociaki  szkieleciki. Pojawia się coraz więcej obrończyń  życia poczętego, nie dla sterylizacji aborcyjnej i nie dla usypiania ślepych miotów. Schroniska pękają w szwach to samo hoteliki, itd. itp. UWAGA !!! Kto się podejmie rozliczenia  wpłat deklarowiczów  i liczby wykastrowanych suk ? Wyślę wyciągi.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o przyjęcie zgłoszenia do sterylizacji suni, która jest dzika. Sunia jest w zaawansowanej  ciąży. Dziś  będzie pojęta próba jej łapania. Na razie nie możemy podać namiarów na gabinet ,ani kosztów, bo nie wiadomo jeszcze który wet podejmie się sterylki aborcyjnej.  W razie wysokich kosztów, proszę o zwrot  w średniej  wysokości sterylek.Resztę dozbieramy.

Jestem stałą deklarowiczką od lat. W tym roku zgłosiłam Karolcię.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy Ostatnia Szansa tu bywa?

Sunia , która miała być sterylizowana aborcyjnie nie dała się złapać. Sterylka jest wobec tego planowana w późniejszym terminie jak dojdzie do siebie po porodzie. Ustawiam się więc w kolejce po dofinansowanie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znowu przyszłam z prośbą: mam dwie suczki do sterylizacji, obie znalezione w tym samym miejscu i czasie, są to Lunia i Funia,przebywające aktualnie w hoteliku u słodkokwaśnej pod Kielcami. Oto wątek:

Proszę o pokrycie kosztów sterylizacji jednej suczki w kwocie 190-200zł. Zabieg odbędzie się wkrótce w Kielcach.

Link to comment
Share on other sites

Bywamy fakt bardzo sporadycznie ostatnio opłacona 50% suczka Lisia od Dora 1020  jeżeli komuś nie opłaciłam krzyczeć i pisac na [email protected]. mozna kastrować na razie środki są. Serdecznie pozdrawiam i wytrwałości z tą walką. Jestem wściekła ,że coraz więcej osób i niestety fundacji nie sterylizuje aborcyjnie suk jeżeli to wysoka ciąża i nie poddaje eutanazji ślepych miotów. Dodajmy do tego ludzką mentlnośc pt. przeciez suka raz musi urodzić  i mamy to co mamy.

Link to comment
Share on other sites

Jestem deklarowiczką, Chciałabym zgłosić bezdomną sunię, która została wyrzucona w ciąży. Urodziła szczeniaki u ludzi, którzy zlitowali się nad niąi dali jej dt. Szczeniaki znalazły domy, sunia nie może zostać tu gdzie jest, bo ludzie maja juz dwa psy, szukamy jej domu. Jednak wczesniej chcemy ją wysterylizowac, ponieważ sunia jest w typie spaniela i mogło by sie to źle skończyć :(

Zabieg odbędzie sie w Chełmie, w gabinecie Animalmed, ul. Zachodnia 43. Koszt zabiegu to 170 zł. Imię Bestia....(tak dt ja nazwał)...

14302424_1814806648766643_280389103_n.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niestety jestem tu ponownie w niedługim czasie....Koleżanka, która często prosi mnie o pomoc, znowu zgłosiła mi problem. U nich na wsi (Tuczępy, wol. Lubelskie) błąka się nieduża sunia,  najprawdopodobniej została porzucona. Nikt we wsi nie zna jej, zazwyczaj sąsiedzi znają psy w okolicy...Koleżanka podejrzewa, ze sunia może być w ciąży, bo ma nabrzmiałe cycuszki... chciałabym zgłosić sunię do sterylizacji, w międzyczasie szukamy jej domu.

Wzmianka o suni na wątku zbiorczym:

Miejsce sterylizacji: Gabinet Vita-Wet w Zamościu, ul. Spadek 18, Zamość

data - 11.10.2016

koszt zabiegu : 150 zł

Imię suni - Niunia

 

14550546_1827099280870713_1319200090_o.jpg14625723_1827099174204057_1111598337_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 6.08.2016 o 16:26, Poker napisał:

Bardzo proszę o przyjęcie zgłoszenia do sterylizacji suni, która jest dzika. Sunia jest w zaawansowanej  ciąży. Dziś  będzie pojęta próba jej łapania. Na razie nie możemy podać namiarów na gabinet ,ani kosztów, bo nie wiadomo jeszcze który wet podejmie się sterylki aborcyjnej.  W razie wysokich kosztów, proszę o zwrot  w średniej  wysokości sterylek.Resztę dozbieramy.

Jestem stałą deklarowiczką od lat. W tym roku zgłosiłam Karolcię.

 

Dnia 27.08.2016 o 22:14, Poker napisał:

Czy Ostatnia Szansa tu bywa?

Sunia , która miała być sterylizowana aborcyjnie nie dała się złapać. Sterylka jest wobec tego planowana w późniejszym terminie jak dojdzie do siebie po porodzie. Ustawiam się więc w kolejce po dofinansowanie.

Sunia w końcu jest złapana. Podtrzymuję więc prośbę o sfinansowanie jej sterylizacji.  Przypuszczalny koszt zabiegu to 150 zł. szczegóły poda opiekunka suni.

Link to comment
Share on other sites

jestem dostałam coś bardzo dziwnego zgłoszenie z data 24.08.2016 a faktura z 05.12.2016  Przychodnia 4 łapy z Łodzi suka Kluska  nie ma zaznaczone czy osoba zgłaszając a jest czy nie deklarowiczem  sorry nie opłacę. Teraz nowe zgłoszenia Poker i Handzia  będą opłacone . Nowi deklarowicze są wręcz pożądani. Zaraz potwierdze wpłatę z bazarku .

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...