Jump to content
Dogomania

Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!


Anula

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Makila']Jestem na zaproszenie Anuli.
Straszna bieda. Mogę zaoferować DT, mam jedną ślepą i głuchą pudliczkę która świetnie sobie radzi.
Prowadzę domowy hotel dla psów więc Alfik nie byłby "jedynakiem"
W razie pytań mogę podać nr tel. na PW

Mieszkam koło Krakowa[/QUOTE]

Witam, to byłoby cudownie dla Alfika bo animals rozpoznaje sytuację w Krakowie co do konsultacji i operacji. Proszę bardzo o nr tel. na PW. Chciałabym też dowiedzieć się więcej na temat hoteliku i kosztów.
Czekam z niecierpliwością na wiadomość.
Pozdrawiam Wiola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Jeszcze można skonsultować Alfika w Warszawie u dr Garncarza.Nie wiem jaki byłby koszt operacji ale warto tam też uderzyć.Jeżeli na którąkolwiek Klinikę się zdecyduje to musi być tam znaleziony DT.Po zabiegu jest konieczne bardzo częste zakraplanie oczów i porządna opieka.
Ja nie jestem decydentem w sprawie Alfika.Wiola musi podjąć jakąś decyzję.Nie wiem czy mają być zbierane pieniążki na Alfika,jeżeli tak to będzie potrzebny skarbnik.[/QUOTE]



Garncarz jest drogi a nawet bardzo drogi . Ja za samo obejrzenie zapłaciłam 110,- a za zabieg wymrożenia narośli na dolnej powiece 450,-

Link to comment
Share on other sites

Wstawiłam Alfika na mikropsy w potrzebie:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!?p=22123604#post22123604[/url]
I na kudłacze w potrzebie:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86?p=22123629#post22123629[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']Garncarz jest drogi a nawet bardzo drogi . Ja za samo obejrzenie zapłaciłam 110,- a za zabieg wymrożenia narośli na dolnej powiece 450,-[/QUOTE]

To nie do końca jest tak. Rzeczywiście dr Garncarz jest drogi ale to dotyczy psów (i kotów), które mają właścicieli. Wielokrotnie spotkałam się z tym, że bezdomniaki leczył i operował tylko po kosztach materiałów co radykalnie zmniejszało koszty. Z moją kotką (wtedy jeszcze nie moją) też tak było. Jeśli Alfik będzie pod opieką przytuliska, stowarzyszenia czy fundacji to jest duża szansa, że operacja będzie dużo, dużo tańsza niż te 5000 zł.
Zapytam znajomą czy zgodziłaby się wziąć Alfika na DT - ma sunię shi-tzu, też po przejściach, poza tym to wolontariuszka z miau.pl. Nic nie obiecuję, ale zapytam.

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na wątku.
Potworna bida z tego Alfika, ciężko takiej maliźnie, w dodatku niewidomej w schronisku:(

Dziewczyny, spróbujcie jeszcze skonsultować się z dr Stefanowiczem- okulistą z Krakowa.
Miałam z Nim do czynienia, kiedy znalazłam w rurach ciepłowniczych maleńkiego kociaka z wrzodem na oku. Dr Stefanowicz leczył malucha, przeprowadził operację usunięcia oczka (niestety nie było szans, żeby je uratować) i zrobił to baaaardzo po kosztach. Super człowiek i dobry specjalista.
Koszt operacji ogromny, więc trzeba szukać różnych możliwości, a przede wszystkim rozmawiać z weterynarzami w kontekście zwierzaka bezdomnego, a nie posiadającego właściciela, na szczęście teraz wielu weterynarzy zupełnie inaczej na takie zwierzaki patrzy...

Trzymam mocno kciuki, żeby udało się znaleźć DT dla maleństwa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kontaktogloszenia']Witaj Paula, Makila weźmie Alfika na bezpłatny dom tymczasowy . Znasz ten domek :),dzwoniłam do Ani (panna M)mówiła że Alfik będzie miał tam bardzo dobrze i może spokojnie tam mieszkać.Byłby w domku :)
Pozdrawiam Wiola[/QUOTE]

Makila, cudownie, że go bierzesz na BDT i maluch będzie mieszkał z Wami w domu! :loveu:
Znam Wiolu, znam, bo sama mam tam swojego Baksika i z czystym sumieniem polecam:) Makila ma hotelik, ale jak tylko może to bierze bidy na BDT.
W sobotę jadędo Makili po swojego podpiecznego, bo jest akcja adopcyjna pod Kopcem Kościuszki, ale Alfika pewnie jeszcze wtedy nie będzie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Makila, cudownie, że go bierzesz na BDT i maluch będzie mieszkał z Wami w domu! :loveu:
Znam Wiolu, znam, bo sama mam tam swojego Baksika i z czystym sumieniem polecam:) Makila ma hotelik, ale jak tylko może to bierze bidy na BDT.
W sobotę jadędo Makili po swojego podpiecznego, bo jest akcja adopcyjna pod Kopcem Kościuszki, ale Alfika pewnie jeszcze wtedy nie będzie:roll:[/QUOTE]
Jutro dogramy szczegóły i może uda się zawieść Alfika w sobotę :)Mój mąż zaoferował transport :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']wydaje mi się, że powinniście wybrać dt pod względem miejsca przeprowadzenia ewentualnej operacji. Czy zdecydowałyście się na operowanie w Krakowie?[/QUOTE]
Jeżeli operacja by miała być w Krakowie to Makila mieszka koło Krakowa.
Docha,podesłałam kejciu na maila prośbę o ogłoszenia dla Alfika,czy masz jakąś wiadomość od kejciu na temat ogłoszeń.
Jeszcze może wykupię Alfikowi ogłoszenia na Kraków,co o tym sądzicie,tylko trzeba zmienić tekst bo portale wywalą.
Mam pytanie,czy Alfik jest wykastrowany,ma szczepienia,książeczkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Felka z Bagien']Akurat w sobotę mam więcej czasu,więc mogłabym poznać Alfika.Gdyby potrzebna była pomoc po zabiegu,to służę w miarę możliwości.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy,na bank się przyda pomoc.Z Wiolą warto by było wymienić się telefonami.
Jeżeli już będzie wiadomo na jakie konto ma iść pomoc finansowa dla Alfika to ja wspomogę kwotą 50,00zł na sam początek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Jasza operowała kilka lat temu oczy suni z przytuliska. Chyba był to dr Stefanowicz, ale pewności nie mam. Można do niej napisać. Pamiętam, że cena była specjalna dla bezdomniaka.[/QUOTE]

mnie się wydaję, na ogół weci liczą ,,inaczej'' jak mają bezdomniaka;) ja co prawda nie zmotoryzowana, ale mogę podjechać do Krakowa i pomóc jakby trzeba było

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...