Jump to content
Dogomania

Fenomen-skrajnie wyniszczony kaleki staruszek na zawsze w moim sercu Żegnaj kochany śliczny


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Cantadorra']AgaG, widzę, że masz tam dużego psiaka, mam na myśli tego czarnego. Jakie pieluszki ludzkie mogłyby pasować na psiaka jego rozmiaru? Poradź proszę.[/QUOTE]

Na niektóre spore psy pasują największe pamersy dziecinne, ale bardziej na sunie niż na psy, Moja Kropcia ważyła 24 kilo i pod koniec życia czasem miała zakładaną taką pieluchę. W przypadku dużych samców pielucha musi być większa, bo chodzi o to, by objęła co potrzeba u psa (no i jeszcze trzeba ją podwiązać do szelek gumkami do majtek). Na takiego psa jak mój Zahir (ponad 30 kilo) to tylko ludzkie pieluchy mogłyby być (s)

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']A ja mam pytanko praktyczne: jak zakłada się dziecięcego pampersa psu? Tzn. o co i jak mu to zaczepić, żeby nie spadał[/QUOTE]

Trzeba najpierw przygotować pieluchę, zrobić nacięcie na ogon (nie dziurę, bo jak pies kupki nie trzyma, to ta kupa wypadnie)To nacięcie musi być takie, by ogon przeszedł, pielucha nie uwierała, ale też jednak otaczała ten ogon. Dziurę na ogon robi się z tej strony pamersa, która jest grubsza i która nie ma taśmy do przylepiania czy rzepków do przylepiania. Po włożeniu ogona w pieluchę, przeciąga się dwie jej części pod brzuchem i przykleja tak jak dziecku z dwóch stron (na biodrach psa) Aha, trzeba wcześniej zrobić w pieluszcze jeszcze dziury na gumki do majtek, którymi podwiązuje się pieluchy do szelek. Najlepiej zrobić cztery takie dziury, dwie przy brzegu pieluchy od strony ogona i dwie z boku pod brzuchem, Przez te dziury przeciąga się gumki do majtek. Ja jedną przeciągam przez dwie dziury u góry i przywiazuję do wierzchniej części szelek na grzebiecie psa, a po jednej gumce od majtek podwiazują pieluchę od strony brzucha psa. To podwiazanie od strony brzucha jest konieczne w przypadku samców, którze dużo popuszczają, mocz by się wylał, albo siusiak wyszedł poza pieluchę gdyby nie to podwiązanie. :)

Bardzo wazna kwestia to jeszcze dobranie odpowiednich szelek, by po podwiazaniu pieluchy nic psa nie uwierało. Ja kupuję szelki z podwójną regulacją i przy szyji i na grzbiecie. regulacja przy szyji musi być bardzo popuszczona, tak przygotowana jak na znacznie grubszego i większego psa.
Moje psy dlatego noszą i szelki i obroże, że po ściągnięciu pieluchy szelki są na nie o wiele za luźne i by z nich wydobyły się podczas spaceru :)

Podaję dzisiajszą wpłatę od mojej koleżnki [B]spoza dogo Oli K. 70 złotych[/B]. bardzo dziękuję :)

Edited by AgaG
dodaję
Link to comment
Share on other sites

bea100 pewnie, że kopiuj :) instrukcja się sprawdza bardzo dobrze. na Feniusiu też, bo wciąż zdarza mu się si zrobić w domu mimo wychodzenia z nim parę razy dziennie. Czasem mówię do niego "mój Merduś", bo on merda wprost przesłodko, i to nie tylko na powitanie, ale po prostu gdy jest zadowolony. :) wellington dziękuję za wklejenie zdjęć.:loveu:

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']bea100 pewnie, że kopiuj :) instrukcja się sprawdza bardzo dobrze. na Feniusiu też, bo wciąż zdarza mu się si zrobić w domu mimo wychodzenia z nim parę razy dziennie. Czasem mówię do niego "mój Merduś", bo on merda wprost przesłodko, i to nie tylko na powitanie, [B]ale po prostu gdy jest zadowolony[/B]. :) wellington dziękuję z wklejenie zdjęć.:loveu:[/QUOTE]

pięknie sobie chłopak zwiedza mieszkanko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lenka_Toruń']pięknie sobie chłopak zwiedza mieszkanko :loveu:[/QUOTE]

dziś prawie przybiegł, gdy wyczuł, że mąż karmi córeczkę serkiem i ustawił się w kolejce, ale dostał co innego, bo na serki jest za wcześnie. Na pewno ma więcej siły, to najważniejsze :)

Link to comment
Share on other sites

A tak rozpieszczamy i rozpieszczamy. Wiecie ile już waży 7, 5 kilo! przytył u nas 1, 5 kilo w ciągu 10 dni.:multi: Nadal jest ogromnie ogromnie chudy, ale jak go niosę, to się wydaje mniej pusty w środku. Wyszczotkowałam mu wczoraj delikatnie futerko, na razie skóra nie jest jeszcze ładna, ale wkrótce na pewno się poprawi.
Natomiast pieluch chyba się nie pozbędziemy.

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...