Jump to content
Dogomania

Szerlok pocieszyciel


Recommended Posts

Zespół mruczący i zespół szczekający pokumały się:

 

xm79tc.jpg

 

I to do tego stopnia spodobało się Kajtusiowi, że teraz - gdy niewierny zespól mruczący zainteresował się czymś innym (czyli komputerem), biedne psisko chodzi i go szuka węchem, jako że oczu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Irenko , kochana moja,nie piszesz dla siebie.Piszesz dla nas.

Mniemam,że jest wiele osób z wielką checią zagladających na wątek i czekających z utęsknieniem na wiadomości od Szerloczka i reszty sfory.

Dziękuję za dobre słowo!

Link to comment
Share on other sites

Zespół mruczący i zespół szczekający pokumały się:

 

xm79tc.jpg

 

I to do tego stopnia spodobało się Kajtusiowi, że teraz - gdy niewierny zespól mruczący zainteresował się czymś innym (czyli komputerem), biedne psisko chodzi i go szuka węchem, jako że oczu nie ma.

Boooooziu , jakie rozbrajające zdjęcie.

Pomysleć,że kilka dni temu Karmelek jeszcze na strych uciekał.

Link to comment
Share on other sites

2s60imt.jpg

 

A co powiecie na to? Pół nocy Kajtuś usiłował zaanektować Karmelka na własność, aż dostał po nosie od Szerloka, dopiero wtedy trochę się uspokoił, ale o 5.30, kiedy Szerlok spał już na swoim miejscy, znowu zabrał się za "opiekę" nad maluchem. Lizał go zawzięcie, zupełnie jakby był suczką. A mały stworzaczek podstawiał się z wdzięcznością pod psi jęzorek!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam! Masz tylko koło 20 km do mnie. A jutro zaczyna się budowa drugiego tarasiku, tym razem od kuchni. Pierwszy dla tych, którzy nie lubią upału, drugi dla tych, którzy wręcz przeciwnie! To kiedy ta parapetówa?

Link to comment
Share on other sites

Trzy ostatnie weekendy sierpnia ja mam zajęte - 15.08 sobota Dzień Krasnosielca (pracuję),sobota 22.08 rodzinna imprezka, niedziela 23.08 - Dożynki powiatowe w Makowie (pracuję), 30.08 niedziela Dzień kukurydzy u mnie na wsi (pracuję)

Link to comment
Share on other sites

No rzeczywiście, wygląda na to, że zostaje nam początek września. Oby tylko pogoda dopisała i można się było smażyć na słonku, skoro niektórzy tak lubią. To może umówmy się wstępnie na 5 września? A co  inni czytacze tego wątku na to?

A tak nawiasem mówiąc - dobrze wiedzieć, kiedy będą dożynki. Nigdy na takowych nie byłam, może czas je zobaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ze przyjedź :) Są odznaczenia dla przodujących rolników, jest wystawa płodów rolnych (to my - Ośrodek Doradztwa Rolniczego), są koła gospodyń wiejskich z domowym żarełkiem za kilka groszy (to ja, mam nad taką degustacją patronat na prośbę starosty), występy miejscowych zespołów, stragany z badziewiem, typu kapiszony, balony i "piszczące prezerwatywy" jak mówi mój Tomek. I wata cukrowa, i lody...
6 września mi pasuje jak ulał :)

Link to comment
Share on other sites

No to 6 września. Urzejmie proszę osoby zainteresowane o zapisanie tego terminu. Miejmy nadzieję, że jeszcze nie będzie padał śnieg. A Ty, Malagosie zdradź mi, gdzie dokładnie i w jakich godzinach będą się odbywały dożynki, to z wielką chęcią przyjadę.

Link to comment
Share on other sites

Ojoj! Mam pytanko. Czy możliwe byłoby przełożenie parapetówy o tyudzień, tzn. na 13 września? Wtedy byłaby na niej moja londyńska siostra. Przepraszam za ewentualną zmianę, ale właśnie się dowiedziałam, że wybiera się wtedy do Polski.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...