Jump to content
Dogomania

Koszulka forumowa - komentarz, prośby do zamówień


bigos

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania-Sonia']Tak, to dosyć przerażające :diabloti: Ja się wbijam w M, a tu w nic bym nie wlazła. No przecież nie będę zamawiać XXL, bo wpadnę w depresję ;)[/quote]
Tjaaa... A ja siedziałam cicho, bo siem wstydziłam przyznać, że tą damska koszulkę XL to musiałabym na pierwsiach i plecach rozciąć :evil_lol: A wstyd mój był tak głęboki...., że zdecydowałam się cichaczem na męską eMkę... No naprawdę miło, że nie jestem w tym dramacie osamotniona :evil_lol:
Przemyślałam całą tę nieco krępującą sutuację i doszłam do wniosku, że i tak chyba wolę męską...

Ale jak można zamówić damską XXL, to ja chętnie tylko jakie sa jej wymiary??? Muszę sprawdzić czy w nia wlezę a swoich numerków nie podam, nawet na chińskich torturach :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Damsie tylko XL-przepraszam. Się rozpędziłam:cool3:;)i to na własna niekorzyśc:evil_lol:[/quote]
Hehehehe... Nie ma co kombinować... Będziemy śmigały w męskich. W końcu to nie suknia wieczorowa ;) I brzucha nie będzie trzeba wciągać....

Link to comment
Share on other sites

Rozmiary na karzełki to są chyba, a nie na dobrze zbudowane i wybiegane z psami cioteczki :evil_lol:
Ale co tam i tak będziemy szyku zadawały śmigając w takich koszulkach! Zaraz siadam do zamówienia jakiegoś mega rozmiaru he he coby się na moje zawsze M ciałko nadał :p

Link to comment
Share on other sites

A ja sobie wwłaśnie przed chwilą zamówiłam białą damską bluzeczkę. Może i wziełabym niebieską ale na stronie nie ma podanego wzoru koloru niebieskego i nie ryzykowałam. Przelew już zrobiłam i teraz tylko czekam na koszulinkę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Tak ja też czekam, na czarną damską koszulkę w jakimś niebotycznym rozmiarze ;) Już się nie mogę doczekać jak się w niej będę lansować tu i ówdzie hehehhehe opowiadając co to dogomania niewtajemniczonym.
To będzie mój strój służbowy na psie wystawy. Jeszcze jak uskładam pieniążki to sobie zamówię wersję z długim rękawkiem bo pewnie też by można :)

Link to comment
Share on other sites

czy ja mógłbym zobaczy jak wygląda koszulka w kolorze niebieskim, chodzi mi jaki to odcień niebieskiego, czy jasny czy ciemny

hehehe, ja bym zamówił L, ale w tabeli rozmiarów powinienem mieć 108 w biodrach, a ja mam zaledwie prawie 80:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a M tez chyba 102 to tez za dużo:evil_lol::evil_lol: na takiego kościotrupa to nie ma rozmiarów:eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, Bigos na wątku zlotowym wyjaśniła jak się mierzyć (cytuję):
"Długość koszulki (plecy) mierzy się na plecach od krawędzi kołnierza do krawędzi koszulki (dolnej) na płasko, szerokość w biuście mierzy się pod pachami, obwód klatki piersiowej to, jak nietrudno się domyślić, dwa razy ta wartość".

Mam nadzieję, że to pomoże wybrać odpowiedni rozmiar.
Bo jest mała zmyłka, szerokośc w biuście nie mierzy się w biuście tylko pod pachami, stąd chyba to zamieszanie z rozmiarami. :roll:

Link to comment
Share on other sites

dopiero teraz tu dotarłam, ale pomysł mi się jak najbardziej podoba!! koszulki super i już nie mogę się doczekać jak będę w takiej paradowac na spacerach z psem:) tylko zamiast nicka poprosze chyba o napis Magda&Denis, choć jeszcze się zastanowię:) teraz jak przeczytałam rozmiary jestem w lekkim szoku ale już mi przechodzi widząc ze ni jestem sama;)) ja zamówię męską albo unisex, jeszcze się zastanowie i może poczekm na siostrę, aż wróci z koloni to może te sie skusi:)

Ps. a jak to jest z tymi czaepczkami? byłaby możliwość takowej czapeczki z tym ślicznym napisem dogomania, który jest na przodzie koszulki?!? pytam narazie teoretycznie bo i tak kasy nie bede miać na koszulke i czapeczke, ale kiedyś....:multi:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak obiecałem, po powrocie z weekendu zajmujemy się dalej sprawą koszulek.

Dwie prośby na gorąco:

- proszę bardzo uważnie czytać to co jest napisane na podstronie "Warunki sprzedaży" i wpłacać [B]CAŁĄ[/B] kwotę wymaganą do zrealizowania zamówienia. [B]Nie wysyłamy[/B] koszulek za pobraniem i całą kwotę trzeba wpłacić z góry.

- proszę czytać także to, co w sprawie koszulek piszę w tym wątku - pozwoli to wyjaśnić wiele wątpliwości, bez konieczności zadawania wciąż tych samych pytań.

Na wszystkie pytania i prośby zaraz odpowiem, proszę sprawdzać skrzynki e-mail.

W sprawie rozmiarów - nie ma co bić piany w wątku, tylko trzeba wysłać mail do mnie w tej sprawie. W hurtowni, gdzie się zaopatrujemy są do nabycia również większe koszulki w damskim kroju i jest szansa, że dla dojrzałych Pań (a nie nastolatek) coś na spokojnie się znajdzie :)

Niebieski kolor jest de facto granatowy (określany jako bright royal) (nie szafirowy) - trudno pokazać ten kolor na ekranie monitora, bo każdy ma inne ustawienia i podejrzewam, że odcieni byłoby tyle ile monitorów użytych do obejrzenia. Jest to ciemny odcień, ale nie wpadający w czerń (granat marynarski).

Na razie nadruki na czapkach możemy zrealizować w trybie indywidualnym - wystarczy wysłać swoją czapeczkę, a wróci z wybranym nadrukiem.

+++

[B]UWAGA[/B]! Nie ma w ofercie sklepu, póki co, koszulek damskich typu V-Neck - możemy zaoferować jedynie damskie koszulki z okrągłym, klasycznym, kołnierzem.

[B]UWAGA[/B]! Proszę osoby, do których zostało wysłane potwierdzenie o uważne przeczytanie maila - niektóre adresy są niepełne (a czasem w ogóle ich nie było). Bez tego koszulka nie będzie mogła być wysłana!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Mierzę się z każdej strony i zaraz padnę ze śmiechu. Jak kobiecy rozmiar to XL i mam cykora, że może być opięty. A jak męska to M i może być ciut za duża. Wolałabym jednak fason kobiecy:p [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...