Jump to content
Dogomania

Koszulka forumowa - komentarz, prośby do zamówień


bigos

Recommended Posts

Odświeżam watek: Kto ma koszulkę rodzaju exclusive, a kto standard? Jest duża różnica pomiędzy nimi? Bo zastanawiam się, czy warto dawać więcej 20 zł (bo chce zamówić 2 koszulki), czy to większej różnicy nie ma. Nie chciałabym, żeby ta tańsza była jakaś cienka i 'kiepska', ani żeby droższa była gruba i niefajna na lato.
Pomóżcie!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Blue]Ok to taki projekcik:)
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5125/dogonu6.png[/IMG]
Tak może myślałam że kto będzie chciał imie swojego psiaka nadrukować to gdzieś u góry.
I żeby ceny nie były zbyt wielkie, na dużego psa 12zł,na średniego 10zł,małego 8zł,ale to ja se tak myśle bo np jak bandamka będzie kosztować 20 zł to troszkę za dużo.
Np droższe mogą być te z imieniem pupila.
Co sądzicie??:)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]No w różnych kolorach by było dobrze:)
A np jak ktoś chce imię psa to tak na środku a jak ktoś nie to logo z boku:)
Tylko wiecie nie pytajcie mnie bo ja tylko projekcik zrobiłam a kto będzie
wytwarzał albo cos to ja nie wiem:D
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ zostałem wywołany niejako do tablicy... Podchodzicie do sprawy niestety od niewłaściwej strony (przynajmniej z mojego punktu widzenia). Nie można zaczynać od ceny końcowej. Najpierw powinien być projekt (już jest), potem kosztorys co ostatecznie zaowocuje wyliczeniem ceny finalnej produktu. Do stworzenia kosztorysu muszę przede wszystkim poznać:

- wielkości trójkąta we wszystkich trzech proponowanych rozmiarach
- rodzaj materiału, z jakiego ma być wykonana bandamka
- wielkości nadruku jaki miałby się pojawić na chuście

Dodatkowo, chusta musi być obrębiona, by się nie strzępiła co oczywiście sprawi, że trzeba będzie wliczyć poza wszelkimi kosztami pracę kogoś, kto się tym zajmie.

Trzeba również sprawdzić, czy można bez problemu dostać materiał w wybranych kolorach i ile on kosztuje - Szanownym Paniom nie muszę chyba tłumaczyć jak się sprawy mają w sklepach i hurtowniach z materiałami :)

Jak tylko dodacie te informacje do pomysłu, będę mógł podać cenę...

Co do zamówień - przyjmowane są wszystkie, czasem tylko mail zwrotny trafia do zamawiającego z drobnym opóźnieniem.

@Hippies - sprawdź, proszę, skrzykę e-mail :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]No wiem że nie można od razu ceny końcowej podawać.
Ale żeby nie były za dużo bo np 20 zł no to wg mnie trochę przesada...
A co do materiału to szczerze mówiąc[/COLOR][COLOR=Blue] ja się nie znam:D
Lepiej by było jakbyś podał wg Ciebie jakby było odpowiednio i np
my potem jakieś za albo przeciw:)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No wiem że nie można od razu ceny końcowej podawać.
Ale żeby nie były za dużo bo np 20 zł no to wg mnie trochę przesada...
A co do materiału to szczerze mówiąc[/COLOR][COLOR=Blue] ja się nie znam:D
Lepiej by było jakbyś podał wg Ciebie jakby było odpowiednio i np
my potem jakieś za albo przeciw:)
[/COLOR][/quote]

Czyli 19,99 jest okej, a 20,99 juz nie? ... Przeciez to nie od niej/niego zalezy... Wiesz, wytworzenie wszystkiego kosztuje, a dolicz jeszcze przesylke...

Link to comment
Share on other sites

@dog-master - Od Niego :)

Tak jak mówiłem - najpierw potrzebuję danych do obliczeń. Bez tego ani rusz. Szkoda czasu na dywagacje cenowe jeśli nie poznam niezbędnych informacji.

Jedno jest jednak pewne - chusty dostępne w handlu będą najprawdopodobniej tańsze z powodu masowej produkcji i wykorzystania technologii sitodruku przy nanoszeniu nadruków. Nie spodziewajcie się chust za 5 zł - to co można kupić w sklepach produkowane jest w setkach egzemplarzy na setkach metrów materiału :roll:

Przesyłka jest wyłączona z wyliczana kwoty za chustę - ceny za pakowanie i wysyłkę będą dokładnie takie same jak w przypadku koszulek.

Link to comment
Share on other sites

To w żadnym wypadku nie jest zarzut w Twoją stronę - zawiłości produkcji i dystrybucji Cię nie interesują, jako dla Klienta ważna jest cena końcowa. Ja to rozumiem, ale chciałbym, byście mieli świadomość, że wiele rzeczy jest w pewnym stopniu niezależna ode mnie.

Jeśli pomysł jest dla Was ciekawy i chcecie móc kupić forumową chustę - proszę o konkrety - wymiary, materiał... Będę mógł podać wycenę końcowego produktu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Jasne, że koszulki są dostępne. Na czym polega niejasność z cenami?

Wszystko, czego potrzeba do stwierdzenia ile będzie kosztować zamówienie znajdziesz tutaj:

[url=http://jacekrout.netzel.pl/dogomania/detale.htm]Koszulki Forum Dogomania.pl[/url]

Wybierasz grubość koszulki (jakość) i rodzaj przesyłki. Sumujesz to i otrzymujesz cenę końcową.

Jeśli zamawiasz więcej koszulek doliczasz koszty wysyłki jeden raz, no chyba, że ilość zamówionych koszulek przekroczy 10-15, wtedy przy potwierdzeniu zamówienia pojawi się odpowiednia adnotacja i skalkulowana opłata pocztowa.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga! W sklepiku zaszły pewne zmiany - obowiązują nowe rozmiary koszulek (dotyczy to w szczególności koszulek damskich), nie będzie już w ofercie koszulek typu V-Neck (z kołnierzem wciętym "w serek" / "a szpic"). Proszę uważnie zapoznać się z nowymi tabelami przed złożeniem zamówienia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Odkopię temat z czeluści forumowych... Stronka z koszulkami wciąż działa i czeka na Wasze zamówienia :) Link poniżej:

[URL]http://jacekrout.netzel.pl/dogomania/[/URL]

W ofercie mamy wciąż jeden wzór koszulki forumowej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byście zmienili ten stan rzeczy :) Jeśli zbierze się trochę ciekawych pomysłów chętnie poszerzymy ofertę.

Propozycje warto omawiać w tym wątku, a konkretne ustalenia proszę podesłać na mail:

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szanowni Państwo, sklepik z koszulkami Forum Dogomania.pl zostanie na dwa tygodnie zamknięty (w okresie 01-14.07.2010 r.). Po tym terminie podam nowy adres strony, gdzie będzie można nabyć forumowe t-shirty. Pracujemy nad nową witryną i czekają nas przenosiny na inny serwer.

Niniejszym podawany przeze mnie wcześniej adres www można uznać za nieaktualny.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Minął ponad rok od mojego ostatniego postu, ale sprawa koszulek nie jest zamknięta. Jesli ktoś ma ochotę zamówić sobie t-shirt z nadrukiem Dogomanii, nie ma problemu. Niestety nie będzie można tego zrobić ze stronki poświęconej jedynie temu tematowi. Minimalne zainteresowanie tematem zmusiło mnie do zamknięcia dodatkowych witrynek.

Grafiki jakie są nanoszone na koszulce znajdziecie w [B]pierwszym poście[/B].

Kolory koszulek (i nie tylko) znajdziecie na stronie: [B][url]www.fast-fashion.wroclaw.pl[/url][/B]

Co do cen - przyjmują one poziom jak dla innych koszulek oferowanych w moim sklepie, tj. [B]30 zł[/B] i [B]40 zł[/B] w zależności od grubości koszulek. Dodanie nicka na rękawie [I]nie powoduje[/I] zwiększenia ceny koszulki.

Wysyłka ma stałą cenę i kosztuje [B]12 zł[/B]. Jedynie przy dużych zamówieniach (powyżej 20-25 sztuk) zostanie ona ustalona indywidualnie.

Zamówienia i pytania można (i należy ;) ) kierować na adres e-mail: [B][email protected][/B]. I jeszcze jedna prośba - proszę nie wysyłać PM-ów - na e-mail odpowiem dużo szybciej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ilość miejsc, w których będzie można znaleźć informacje na temat koszulek z nadrukami (w tym forumowych Dogomanii) powiększyła się o nasz profil na FB:

[URL]http://www.facebook.com/fast.fashion.wroclaw[/URL]

Jeśli macie pomysły na własne psiakowe koszulki, albo chcecie zamówić koszulkę z wzorem zaprezentowanym w pierwszym poście tego wątku, piszcie na mój adres e-mail. Chętnie odpowiem na pytania i zrealizuję Wasze zamówienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...