Jump to content
Dogomania

Koszulka forumowa - komentarz, prośby do zamówień


bigos

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bigos']@Aga -proszę bardzo. Zrób projekty, załatw producenta, poproś o zgodę admina (rozmoway trwały około pół roku, ponieważ nie można wykorzystywać logo dogomanii bez ich zgody:roll:) i do prasowania. Wiesz to dużo pracy...
Osoba, która wykonywać będzie koszulki to nie jakiś masowy producent. Sama robi projekty i do każdej koszulki podchodzi indywidualnie, prasuje też sam.

A za 16 zł to może przy zamówieniach na kilkaset sztuk koszulek;)
Aha, no i jaka jest ich gramatura? To ważne, bo lepsza koszulka bedzie dłużej slużyć, a nie wyglądać nieładnie po kilku praniach

-------------------------------------------------------------------------

Oczywiście, można wprowadzać swoje pomysły, np. poprosić, żeby jakiegos napisu (np. nicku) nie było.

Propozycja jest taka:
Będą uruchomione dwa wątki-jeden przyklejony przez Margo i Admina z jednym tylko postem, ze wszystkimi niezbędnymi informacjami (projekty, rozmiar, dostępne kolory, konto, adres e-mail)
i drugi-z uwagami, opiniami, komentarzami:p:p:p

Zamówienia składane będą drogą e-mail

Za jakiś czas ruszamy:p
Bannerek gotowy, Margo umieści go na forum. Będzie odsyłał do wątku z zamówieniem[/quote]

[COLOR=DarkGreen][B]Chyba napisałam dość wyraźnie. Jeśli chodzi o to jakie były szkolne koszulki to powiem, że z dobrego materiału. Fakt ilość spora. ;)Sądzę, że tu na dogo też się sporo uzbiera:)Czy ja gdzieś pisałam, że mam zastrzeżenia do projektu koszulek. Wręcz przeciwnie projekt fajny. Nie musisz mi tłumaczyć jak dziecku, że przy koszulkach jest dużo czy mało pracy.Jeszcze raz napisze ja nie jestem przeciwna wszystko ok. Miałam prawo wyrazić zdanie o cenie. Wyjaśniłaś i temat zamknięty. ;) Jak dla mnie niech produkcja rusza bo koszulka fajna sprawa.

To tyle z mojej strony. ;)

[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zamawiając koszulke proszę o wypełnienie formularza na stronce w jednej z zakładek na górze.

Prosze o zapoznanie sie z warunkami sprzedaży.:p

[URL="http://jacekrout.netzel.pl/dogomania/index.htm"]Koszulki[/URL] [URL="http://jacekrout.netzel.pl/dogomania/detale.htm"]Warunki sprzedaży[/URL] [URL="http://jacekrout.netzel.pl/dogomania/form.htm"]Zamów koszulkę[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']:p:p:p

Warunki sprzedazy też przeczytane?[/quote]
Tjaaa. Zaraz robię przelewik.
A ja to bym chciała czapkę z daszkiem i łapką i "dogomania.pl".
I może jeszcze bandanke dla mojego sierściucha...
Hmmm... Właściwie to mogłabym jeszcze mieć taką kurtke przeciwdeszczową z logo. Aha i kaloszki :evil_lol: (bo deszcz nie deszcz musze z moim Rychem łazić po polach... Nie odpuści gadzina).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']@Aga -proszę bardzo. Zrób projekty, załatw producenta, poproś o zgodę admina (rozmoway trwały około pół roku, ponieważ nie można wykorzystywać logo dogomanii bez ich zgody:roll:) i do prasowania. Wiesz to dużo pracy...
Osoba, która wykonywać będzie koszulki to nie jakiś masowy producent. Sama robi projekty i do każdej koszulki podchodzi indywidualnie, prasuje też sam.
[/quote]
To naprasowanki są? :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deszczowa']a ja bym kciała, zeby na jednym zamówieniu mozna było zamówić więcej koszulek niż jedną.można to zrobić czy ja jestem ślepa? :roll:

[SIZE=1](szkoda trochę, że nie mozna trochę kaski przeznaczyć na psy w potrzebie)[/SIZE][/quote]
Możesz zamówić więcej koszulek ale nie możesz zamówić różnych kolorów, chiba...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...