Jump to content
Dogomania

Koszulka forumowa - komentarz, prośby do zamówień


bigos

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kilka koszulek powinno dotrzeć do adresatów już dziś... a jeśli nie - to na pewno w poniedziałek.

Osoby, które zamówiły koszulki w kolorach czerwnonym i niebieskim (szczególnie typu V-Neck) muszą uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Hurtownia ściąga właśnie towar i te koszulki pojawią się dopiero w przyszłym tygodniu. Dzieje się tak dlatego, że nie są to t-shirty będące stale na półkach, jak w przypadku czarnych i białych koszulek. Gdyby miały wystąpić jakieś nieprzewidziane kłopoty z dostawą - np. brak pewnych rozmiarów (czasem trzeba wysłać dopiero zamówienie na ich uszycie), będę na bieżąco Was informował.

++++++

Uwaga dotycząca przesyłek, skoro już jesteśmy w pocztowych tematach

W razie jakichkolwiek wątpliwości, dysponuję zawsze numerem nadania paczki, który pozwala namierzyć przeyłkę na poczcie docelowej, lub przy odpowiednim przyciśnięciu kierowniczki/kierownika poczty, na sortowni w danym mieście. Zdarzają się bowiem sytuacje, że awiza nie docierają, lub listonosze mają "pod górkę" przy dużej ilości przesyłek i odkładają dostarczenie części z nich na kolejne dni. W takich momentach warto się przejść na pocztę by podpytać o przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

No i niestety problemy z dostawą wspomnianych koszulek V-Neck stają się faktem. W hurtowniach dostępne są obecnie jedynie białe i czarne (i te zamówienia będą realizowane na bieżąco).

Na koszulki V-Neck w kolorze czerwonym i niebieskim trzeba będzie czekać aż do okresu powakacyjnego (przynajmniej) - w tej chwili hurtownie nie zamawiają kolorów, bo ten towar nie schodzi - a musiałyby do indywidualnych zamówień (takie jak nasze) ściągać paczki po 72 sztuki z każdego rozmiaru...

Dlatego wszyscy, którzy zdecydują się na zamówienie V-Necków we wspomnianych kolorach, proszeni są o zmianę na klasyczny krój kołnierza, względnie, o wybranie koloru białego lub czarnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ff_koszulki']Odpisałem :)

++++

Dla reszty Pań, mających wrażenie kurczenia się świata wokół, do dyspozycji pozostają jeszcze dwie koszulki (niestety jedynie w wersji exlusive):

(1) obwód w biuście 96 cm, długość koszulki 59 cm
(2) obwód w biuście 102 cm, długość koszulki 62 cm

Z powodu różnych serii produkcyjnych te rozmiary mogą "pływać" w granicach 1-2 cm[/QUOTE]

Kurcze, zamowilam 2 koszulki exclusive w rozmiarze XL, wierzac, ze to normalne XL, a nie karlowate, a teraz widze, ze nawet w te specjalne z powyzszego postu nie wleze :evil_lol: W tą Xl to nawet miss polonia by nie weszla, bo ma w biodrach ponad 90 cm :eviltong:
U mnie w firmie zamawiamy koszulki z logo, zawsze bez problemu XL to XL.

Ehhh, trudno, bede musiala zrezygnowac z zamowienia, na stare late nie bede paradowac w ciasnej lub meskiej koszulce.
Dobrze, ze weszlam na ten watek szukajac nr konta do zaplaty.

Link to comment
Share on other sites

[b]@Ulka18[/b] - Od razu po Pani mailu wysłałem odpowiedź wskazującą, gdzie szukać danych do konta. Proszę sprawdzić skrzynkę - być może mail zwrotny został zatrzymany przez filtry antyspamowe... Pomijając moją odpowiedź wystarczy wejść na stronę z koszulkami i odnaleźć podstronę "Warunki sprzedaży" - numer konta jest zapisany i dostępny w każdym momencie.

Wiem również o tym, że chciała Pani większe, luźniejsze koszulki - mając to na uwadze zaproponowałbym odpowiednią koszulkę do Pani potrzeb. Proszę zwrócić uwagę, że we fragmencie, który Pani zacytowała, piszę wyraźnie, że można zamówić większe damskie koszulki i powtórzę to po raz kolejny - wystarczy napisać do mnie w sprawie koszulek o większych rozmiarach by uzgodnić detale - kilka forumowiczek już tak zrobiło i nie musiało wcale rezygnować z zamówienia.

Wszystkie potrzebne informacje są zawarte albo w wątku (sporo z odpowiedzi znalazło się w pierwszym poście) albo na stronie z koszulkami... Kilka minut na wnikliwą lekturę i wiele spraw się wyjaśnia.

A w sprawie różnorodności rozmiarów XL - i o tym, że nie istnieje coś takiego jak "uniwersalny rozmiar" XL czy jakikolwiek inny oznaczany tym samym symbolem - można przeczytać zaglądając do cytowanego przeze mnie artykułu z pisma Glamour:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6248719&postcount=72[/url]

Podsumowując - proszę o kontakt, to zdecydowanie ułatwia sprawę.

[b]@BlackSheWolf[/b] - przecież od zamówienia upłynęło dopiero 3 dni... Proszę uważnie przeczytać (jeśli jeszcze tego Pani nie zrobiła) Warunki Sprzedaży zapisane na stronie z koszulkami. Każdy zamawiający ma na wpłacenie kwoty za zamówienie do 7 dni (roboczych). Zamówienie anulowane jest ostatecznie tak naprawdę po ok. 14 dniach, jeśli wpłata nie nastąpi.

[b]@Roxana[/b] - Cieszę się, że koszulka się podoba - a przy następnym zamówieniu proszę zmierzyć dokładnie swoje koszulki według metody opisanej w tym wątku - pozwoli to na dokładny dobór właściwego t-shirtu.

Link to comment
Share on other sites

ja już pieniadze wysłałam:cool3:
ale jak zawsze muszę zrobić coś nie tak...
na blankiecie gdzie wypelnialam odnosnie wysylania pieniedzy nie dopisalam nazwy firmy ([FONT=Arial][COLOR=black]Esprit - Grażyna Ślopek)... wszystko inne jest... mam nadzieje, ze nie bedzie przez to zadnych komplikacji? :shake: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

kurcze, ja dopiero po wakacjach sobie sprawie taką koszulkę, teraz nie mam kasy wyskrobać z portfela, może mi sie uda, kto wie, chciałoby się pośmigać po mieście ;)

wstawcie jakieś fotki, ciotki w koszulkach :D czekam :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

@BlackSheWolf - dla banku najważniejszy jest numer konta - reszta może jedynie pomóc w sytuacji pomyłkowego przelewu i udowadniania, że zrobiło się błąd w numerze, a de facto chciało się wysłać pieniądze gdzie indziej. Ponieważ wierzę, że numer konta na przelewie był wpisany poprawnie, nie należy się martwić. Podejrzewam, że wpłata wpłynie szybko i może na koniec tygodnia listonosz zastuka do drzwi :)

++++++

Z frontu robót - kilka Forumowiczek do końca tygodnia powinno otrzymać swoje koszulki - Agga, Ewusek, Kasia+Lord, nordea, Axelek około piątku wypatrujcie listonosza :)

Wciąż czekamy na wykonanie przelewów przez osoby, które zamówiły koszulki w dn. 27 i 28 czerwca... 11/12 lipca minie ostateczny termin oczekiwania i te zamówienia zostaną anulowane, jeśli wpłaty nie wpłyną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ff_koszulki']@BlackSheWolf - dla banku najważniejszy jest numer konta - reszta może jedynie pomóc w sytuacji pomyłkowego przelewu i udowadniania, że zrobiło się błąd w numerze, a de facto chciało się wysłać pieniądze gdzie indziej. Ponieważ wierzę, że numer konta na przelewie był wpisany poprawnie, nie należy się martwić. Podejrzewam, że wpłata wpłynie szybko i może na koniec tygodnia listonosz zastuka do drzwi :)
[/quote]
uff :D jaka ulga ;) no to czekam z niecierpliwoscia na koszulke :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Z frontu robót - kilka Forumowiczek do końca tygodnia powinno otrzymać swoje koszulki -[B] Agga,[/B] Ewusek, Kasia+Lord, nordea, Axelek około piątku wypatrujcie listonosza [/QUOTE]

[B][COLOR="DarkGreen"]O jak miło. Nie spodziewałam się, że tak szybko.:multi: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...