Jump to content
Dogomania

Koszulka forumowa - komentarz, prośby do zamówień


bigos

Recommended Posts

Pomysł koszulki forumowej pojawił się kilka miesięcy temu, jednak dopiero dziś uzyskałam pozwolenie opd Margo:p :p :p

Poniżej podaję proponowany projekt koszulki:

[IMG]http://img399.imageshack.us/img399/3234/dogomaniaforumnadrukidj6.png[/IMG]

[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1112/dogomaniaforumprzodkl5.png[/IMG]

[IMG]http://img463.imageshack.us/img463/1747/dogomaniaforumtylrj0.png[/IMG]


Tutaj można zamawiać

[URL]http://jacekrout.netzel.pl/dogomania/index.htm[/URL]


[COLOR=Red][B] Kilka niezbędnych informacji:
[/B][/COLOR]
- Można zamówić kilka koszulek. Po wysłaniu pierwszego zamówienia, wystarczy poczekać kilka sekund. Formularz wraca do stanu przed wysyłką - wszystkie dane są na miejscu. Wystarczy zmienić np. kolor lub rozmiar koszulki, nie ruszając adresu, telefonu... i wysłać zamówienie jeszcze raz. Każdy zamawiajacy otrzymuje mail z potwierdzeniem tego co zamówił, więc w razie rozbieżności można skorygować zamówienie.

- Można zamówić kilka koszulek (identycznych) - wystarczy wpisać odpowiednią ich ilość w polu do tego przeznaczonym. Gdy zamówienie ma składać się z różnych koszulek - trzeba postępować według sposobu opisanego powyżej.

- Kilka koszulek w jednym zamówieniu idzie oczywiście w jednej paczce. Jeśli nie przekroczą 1 kg za przesyłkę płaci się jeden raz. W przypadku zamówień na dużą ilość koszulek (gdy ich masa będzie przekraczała 1 kilogram) - obsługa sklepu sama będzie monitować w tej sprawie u zamawiającego. To czy koszulki zamawiane są dla kilku osób nie ma znaczenia - zasada jest prosta: jedno zamówienie, jeden adres, jedna opłata za przesyłkę.

- Nadruki na czapeczki są jak najbardziej realne, podobnie jak nadruki na Waszych ubraniach - wystarczy omówić te sprawę indywidualnie ze sklepikiem. Dotyczy to zarówno wzoru dla Forum, czy innych nadruków (indywidualnych). Ponieważ jednak kryptoreklama ;-) jest niedozwolona - resztę informacji uzyskacie kontaktując się poprzez e-mail.

- Można poprosić o modyfikację kolorów nadruku (z dokładnością do koloru użytej koszulki), ale takie zmiany do standardowego nadruku będzie wymagała kontaktu osobistego z obsługą via e-mail.

- Różnice w cenie wynikają z grubości (gramatury) użytych koszulek.

- Tak, nadruki nanoszone są termicznie (termotransfer) w technologii flex. Podchodzi to pod definicję "naprasowywanek", choć nie ma to nic wspólnego z nadrukami wykonywanych w punktach reklamujące się hasłem: "wrzuć na koszulkę swoje zdjęcie!"... Wybrana technologia zapewnia trwałość nadrukom, gdyż materiał ten wtapia się w t-shirt i nie ma ryzyka (oczywiście przy odpowiednim traktowaniu t-shirtów) odpadnięcia. Technologia flex jest rozpowszechniona w biurach reklamy - sprawdza się doskonale przy nanoszeniu zarówno drobnych i dużych nadruków. Jej podstawową zaletą jest możliwość wykonywania pojedynczych egzemplarzy koszulek, a nie całych serii (przynajmniej kilkudziesięciu sztuk) jak w przypadku sitodruku. Nadruki nie kruszą się z upływem czasu.

- Koszulki należy prać ręcznie (do 40-50 stopni Celsjusza), suszyć i prasować na lewej stronie. Dzięki zachowaniu tych kilku prostych zasad, koszulki będą służyć długo. Nie są jednak niezniszczalne - jeśli ktoś spodziewa się kupić ciuch na kilka lat intensywnego (przy założeniu niemal codziennego) używania, może się zawieść.

- To prawda, że koszulki nie są sprzedawane z przeznaczeniem na szczytne cele (przynajmniej na razie) - ale takie założenie było od samego początku. Na tym forum istnieje wątek przeznaczony do wspomagania schronisk, przytulisk i innych instytucji niosących pomoc psom (jeśli dobrze kojarzę: bazarek). Forumowe koszulki stanowić mają przyjemny i praktyczny gadżet dla właściciela i użytkownika Forum a także reklamę samego Forum. Nic ponad to. Nie ma sensu dopisywać do tego żadnej ideologii.
Jeśli ktoś nie ma ochoty ich kupować, nie ma przecież takiego obowiązku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W szkole w której pracuje na obchody 60 - lecia były robione koszulki. Cena tej koszulki to 16 zł. (16 zł to ogólny koszt tej koszulki).Koszulka jest z dość grubego materiału. Prałam ją już kilkakrotnie nic się z nią nie dzieje. napisy nie schodzą.CI co byli w zeszłym roku wiedzą z jakiego materiału była koszulka ta na zdjęciach z podobnego równie mocnego.

TYŁ
[IMG]http://img75.imageshack.us/img75/2847/mgr041xh6.jpg[/IMG]

PRZÓD
[IMG]http://img150.imageshack.us/img150/494/mgr042td6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mi by wystarczyl znaczek z przodu [nie zebym sie nie chciala do dogo przyznac ;] tylko dla mnie akurat za wielki, za bardzo zwraca uwage nie-psiarzy, ktorych niestety jest wokol mnie duzo]...

No, ale coz, i tak kupie, bo super pomysl! :)

Domyslam sie, ze wersje bez nika / z innym napisem [bym chciala albo bez albo Ala&Kubuś] bedzie mozna? :>

Link to comment
Share on other sites

@Aga już niejednokrotmie wyraziłaś swoją opinię w tym względzie. Nie wiem co ma na celu koleny raz mówienie o tym samamym. Ceny koszulki to nie zmieni. JSą tańsze, ok. 30zł i droższe ok. 40 zł z lepszego (gramatura) materiału


Cieszę się bardzo, że projekt się podoba:multi::multi::multi:

Może macie jakieś pomysły

Koszulka może byc oczywiście bez nicka:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']@Aga już niejednokrotmie wyraziłaś swoją opinię w tym względzie. Nie wiem co ma na celu koleny raz mówienie o tym samamym. Ceny koszulki to nie zmieni. JSą tańsze, ok. 30zł i droższe ok. 40 zł z lepszego (gramatura) materiału
[/quote]


[COLOR=DarkGreen][B]Wybacz ale ma prawo do wyrażania swojego zdania. Ja nikomu nie zabraniam wyrażać swojego. To ma na celu, że mówię, że można spokojnie załatwić tańsze koszulki. Tylko trzeba się porozglądać. Sądzę, że na koszulki o niższej cenie byłoby więcej chętnych. W zeszłym roku cena koszulki była jeszcze do przełknięcia. W tym to już jest trochę naciągnięta. No ale to tylko moje zdanie. Można się z nim zgodzić lub też nie;). [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']Też mam takie odczucia. :cool3:[/quote]
Hm... Skoro mozna bez nicku, to moze i bez plecow by sie dalo? ;] Heh, nie no, zobacze, na czym stanie :P

Co do cen, to faktycznie sa dosc wysokie, ale... takie sie zdarzaja, zalezy od punktu, w ktorym sie je zamawia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Hm... Skoro mozna bez nicku, to moze i bez plecow by sie dalo? ;] Heh, nie no, zobacze, na czym stanie :P

Co do cen, to faktycznie sa dosc wysokie, ale... takie sie zdarzaja, zalezy od punktu, w ktorym sie je zamawia.[/quote]
więc może po prostu najlepiej by było znaleźć jakiegoś tańszego producenta? ;)

Ewentualnie można by sprawę załatwić "przy użyciu" agencji reklamowej - ale z góry trzeba by znać ilość chętnych, no i musiałaby to być jakaswiększa liczna osób;)

Link to comment
Share on other sites

@Aga -proszę bardzo. Zrób projekty, załatw producenta, poproś o zgodę admina (rozmoway trwały około pół roku, ponieważ nie można wykorzystywać logo dogomanii bez ich zgody:roll:) i do prasowania. Wiesz to dużo pracy...
Osoba, która wykonywać będzie koszulki to nie jakiś masowy producent. Sama robi projekty i do każdej koszulki podchodzi indywidualnie, prasuje też sam.

A za 16 zł to może przy zamówieniach na kilkaset sztuk koszulek;)
Aha, no i jaka jest ich gramatura? To ważne, bo lepsza koszulka bedzie dłużej slużyć, a nie wyglądać nieładnie po kilku praniach

-------------------------------------------------------------------------

Oczywiście, można wprowadzać swoje pomysły, np. poprosić, żeby jakiegos napisu (np. nicku) nie było.

Propozycja jest taka:
Będą uruchomione dwa wątki-jeden przyklejony przez Margo i Admina z jednym tylko postem, ze wszystkimi niezbędnymi informacjami (projekty, rozmiar, dostępne kolory, konto, adres e-mail)
i drugi-z uwagami, opiniami, komentarzami:p:p:p

Zamówienia składane będą drogą e-mail

Za jakiś czas ruszamy:p
Bannerek gotowy, Margo umieści go na forum. Będzie odsyłał do wątku z zamówieniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']Jak dla mnie,dobry pomysł.
;)[/quote]

Cieszę się, że pomysł się podoba:p:p:p

@Ania-Sonia-fotka pierwsza pokazuje tył, przód i rękawek z łapką:p:p:p

Myślę, ze w przyszłym tygodniu wszystko ruszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']@Ania-Sonia-fotka pierwsza pokazuje tył, przód i rękawek z łapką:p:p:p
[/quote]
Aaaaaa...zajarzyłam :evil_lol:

Myślę, że warto by zrobić 2- wersje: jedną "wypasioną" ze wszystkim, drugą, dla tych co nie chcą się rzucać za bardzo w oczy - z gładkimi pleckami :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-Sonia']Aaaaaa...zajarzyłam :evil_lol:

Myślę, że warto by zrobić 2- wersje: jedną "wypasioną" ze wszystkim, drugą, dla tych co nie chcą się rzucać za bardzo w oczy - z gładkimi pleckami :lol:[/quote]

Z tym nie będzie problemu. Jeśli ktos będzie chciał zrezygnować z któregokolwiek nadruku (tył, front, łapka na rękawie czy nick) zupełnie nie ma problemu. Przy skladaniu zamówienia trzeba będzie tylko zawrzeć taką informację:p

Link to comment
Share on other sites

My chcielibysmy mnieć z ZonkOne kolorowy napis Dogomania z tyłu..... o tak:
[COLOR=Red][B]Dog[COLOR=SeaGreen]o[COLOR=White]Mania [COLOR=Black]<- [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=SeaGreen][COLOR=White][COLOR=Black].Dałoby się?:roll:
Ale to tylko taka zachcianka jeśli sie nie bedzie dało to i tak sobie zamówimy taką:p[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...