Jump to content
Dogomania

KOKO - dom ma SPOKO! :)wpadła w końcu komuś w OKO :)


Kejciu

Recommended Posts

[quote name='kejciu']

KOKO - nie ma nic...ma tylko imię...
Całe życie spędziła na łańcuchu...
.....................
Od 11 kwietnia z PDT wskoczyła na miejsce PDT w związku z czym w chwili obecnej nie ponosimy opłaty za hotelikowanie
Wszelkie inne koszta związane z żywieniem, leczeniem itp. spoczywają w moim i Ziutki obowiązku.
[/QUOTE]
Czy mogę zapytać, jaki jest miesięczny koszt wyzywienia Koko i czy ktoś oprocz Kejciu i Ziutki w nim partycypuje ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 555
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='barb']Czy mogę zapytać, jaki jest miesięczny koszt wyzywienia Koko i czy ktoś oprocz Kejciu i Ziutki w nim partycypuje ?[/QUOTE]


Oczywiście że możesz :)
Koko jest w BDT u Dexterki - na początku była w hoteliku ale jak wróciła Wiera ( również nasza podopieczna z adopcji ) Dexterka wzięła Koko na BDT za co jeszcze raz dziękujemy :loveu:

Koszt miesięczny utrzymania to koszt karmy, ewentualnie tabletek na odrobaczenie, preparatu na kleszcze czy szczepień - my kupujemy karmę - koszt około 100-110zł + preparaty na kleszcze

Bazarkiem wsparła nas b-b oraz Annaa4 - pozatym same robimy bazarki na jej utrzymanie, poza Koko mamy jeszcze Wierkę w hoteliku i Tofika u mnie w BDT który jest chory i wymaga stałego podawania leków ( drogich ) jak również przed wczoraj przeszedł 2 operacje ( 2 w 1 ) i dług w lecznicy prawie 600zł

Niestety nie jest lekko - ale nie poddajemy się z Ziutką i walczymy o dobry los tych naszych podopiecznych :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedż. Wiem, ze masz jeszcze Toffika, zaglądam na jego wątek,
Pytałam o finanse Koko bo mam pewien pomysl ale jeszcze za wcześnie o nim pisać. Finanse Wiery wyglądają na razie nieżle, czy ma pokrycie kosztow hotelowania w deklaracjach ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziękuję za odpowiedż. Wiem, ze masz jeszcze Toffika, zaglądam na jego wątek,
Pytałam o finanse Koko bo mam pewien pomysl ale jeszcze za wcześnie o nim pisać. Finanse Wiery wyglądają na razie nieżle, czy ma pokrycie kosztow hotelowania w deklaracjach ?[/QUOTE]

Nie wiem czy nieźle bo dzisiaj musimy zapłacić za hotelik więc finanse spadną o połowę.
Nie nie mamy żadnych stałych deklaracji - nie należymy do osób które zakładając wątek w pierwszym poście od razu piszą o deklaracjach - wspólnymi siłami dajemy radę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Nie wiem czy nieźle bo dzisiaj musimy zapłacić za hotelik więc finanse spadną o połowę.
Nie nie mamy żadnych stałych deklaracji - nie należymy do osób które zakładając wątek w pierwszym poście od razu piszą o deklaracjach - wspólnymi siłami dajemy radę:)[/QUOTE]
Napiszę PW

Link to comment
Share on other sites

w zeszłym tygodniu miałam kilka maili w sprawie adopcji Koko , odpowiadałam na pytania , ale niestety kontakt się urywał. Dzwoniła też pani z Głogowa ( woj. dolnośląskie) , była bardzo zainteresowana, miała przedyskutować z mężem i póki co cisza. Czemu nikt nie chce takiej urodziwej Kokoszki ?? gdzie ludzie mają oczy??

BARB dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']w zeszłym tygodniu miałam kilka maili w sprawie adopcji Koko , odpowiadałam na pytania , ale niestety kontakt się urywał. Dzwoniła też pani z Głogowa ( woj. dolnośląskie) , była bardzo zainteresowana, miała przedyskutować z mężem i póki co cisza. Czemu nikt nie chce takiej urodziwej Kokoszki ?? gdzie ludzie mają oczy??

BARB dziękuję :loveu:[/QUOTE]

Może się jeszcze odezwą? Ważne, że są zainteresowani :) Jest wtedy nadzieja!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']w zeszłym tygodniu miałam kilka maili w sprawie adopcji Koko , odpowiadałam na pytania , ale niestety kontakt się urywał. Dzwoniła też pani z Głogowa ( woj. dolnośląskie) , była bardzo zainteresowana, miała przedyskutować z mężem i póki co cisza. Czemu nikt nie chce takiej urodziwej Kokoszki ?? gdzie ludzie mają oczy??

BARB dziękuję :loveu:[/QUOTE]

ja też odpisuję na maile ale na tym się kończy...no nic czekamy:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']w zeszłym tygodniu miałam kilka maili w sprawie adopcji Koko , odpowiadałam na pytania , ale niestety kontakt się urywał. Dzwoniła też pani z Głogowa ( woj. dolnośląskie) , była bardzo zainteresowana, miała przedyskutować z mężem i póki co cisza. Czemu nikt nie chce takiej urodziwej Kokoszki ?? gdzie ludzie mają oczy??

BARB dziękuję :loveu:[/QUOTE]

[quote name='złośnica93']Może się jeszcze odezwą? Ważne, że są zainteresowani :) Jest wtedy nadzieja![/QUOTE]

[quote name='kejciu']ja też odpisuję na maile ale na tym się kończy...no nic czekamy:):):)[/QUOTE]
Jak napisała złosnica, każde zapytanie daje nadzieję. Wczoraj tak się ucieszylam, ze wreszcie ktoś sie zainteresowal sunią ktorą już bardzo dlugo oglaszałam
A Koko jest taka słodka, wlasnie obejrzałam jej album.:lol:
Dexterko - za co mi dziękujesz ?

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie pojmuję jak to możliwe, że Koko wciąż bez domu... Byłam pewna, że znalezienie tego najwłaściwszego zajmie nie więcej niż miesiąc :( Nie wiem co się dzieje, ale adopcje idą coraz gorzej - chyba jest zdecydowany przerost podaży nad popytem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ja też nie pojmuję jak to możliwe, że Koko wciąż bez domu... Byłam pewna, że znalezienie tego najwłaściwszego zajmie nie więcej niż miesiąc :( Nie wiem co się dzieje, ale adopcje idą coraz gorzej - chyba jest zdecydowany przerost podaży nad popytem :([/QUOTE]


oj, niestety tak właśnie :(
u mnie też kilka pięknych i młodych psów czeka, w tym Pirat juz 1,5 roku.... i ani jednego telefonu :(

Link to comment
Share on other sites

do albumu wrzuciłam kilka niezbyt ładnych Kokoszkowych zdjęć :P Ciągle czekamy na ten jedyny telefon , ale niestety nikt nie dzwoni. Nawet wyróżnienia nie pomagają !!

Kokoszka ma nowego kolegę do wspólnych szaleństw- owczarka Barrego. Ona jest jak mój Alf- z każdym psem się dogaduje , z każdym uwielbia się bawić :) Niestety w zabawie z ludźmi używa nieco zbyt dużo siły, po prostu nie jest nauczona ,że z człowiekiem trzeba bawić się bardziej delikatnie. Nie ma też pojęcia jak silny ma uścisk szczęki- a jest on dość " amstaffowaty" .

Miłego oglądania zdjęć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Tak niestety może być...
Kokocha, nie wygłupiaj się, nie masz w sobie nic z amstafa!!! ;)[/QUOTE]

patrząc na kształt głowy..... może jednak troszeczkę? ;) ;)

[url]https://plus.google.com/photos/109402763238656555159/albums/5993313639441346481/6013754011562205170?banner=pwa&pid=6013754011562205170&oid=109402763238656555159[/url]

a to spojrzenie...... ech.... prosto w serce!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...