Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='masza44']mogę pomóc tylko bazarkiem, ale to pod koniec marca bo fanty mam w domu w którym aktualnie nie mieszkam
trzeba go stamtąd zabrać tyle czasu tam to musi być makabra dla psychiki...[/QUOTE]

Witaj :)
Właśnie przygotowujemy wyciągnięcie go z tego koszmaru.
Żeby to było możliwe musi być zapewnione DT/DS i kasa na podstawowe zabiegi weterynaryjne: odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie p/wściekliźnie. Mamy nadzieję, że nie będzie potrzebna większa pomoc weterynaryjna.

Jeśli możesz zorganizować bazarek to będzie to wielką pomocą dla chłopaka.

zapraszamy na bazarek na imię dla bezdomniaka z pięknymi nagrodami.

[SIZE=4][FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251204-WPADNIJ-GŁOSUJ-wygraj-puchar-Bazar-do-28-02-2014-godz-22-00?p=21905321#post21905321"][COLOR=#0000ff]Wpadaj, zgłaszaj, głosuj, wygrywaj[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']mogę pomóc tylko bazarkiem, ale to pod koniec marca bo fanty mam w domu w którym aktualnie nie mieszkam
trzeba go stamtąd zabrać tyle czasu tam to musi być makabra dla psychiki...[/QUOTE]

Dziękujemy :) Bardzo się cieszę, że jesteś :) Tam jest w tej chwili mnóstwo psów, ale zależy nam właśnie na wyciągnięciu jego. Za te 10 m-cy bardzo się postarzał, choć to młody pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Dziękujemy :) Bardzo się cieszę, że jesteś :) Tam jest w tej chwili mnóstwo psów, ale zależy nam właśnie na wyciągnięciu jego. Za te 10 m-cy bardzo się postarzał, choć to młody pies.[/QUOTE]

Jak oceniasz Aniu, bo Ty go chyba widziałaś, ile on może mieć lat ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Również chętnie wspomogę paroma fantami na bazarek, samym bazarem niestety nie...Ale może mogę dołożyć fanciki? Co Wy na to?[/QUOTE]

Jeśli możesz przysłać zdjęcia i opisy to bardzo proszę :)

[quote name='madziakato']A do kogo najlepiej? Do Ciebie miałam email, ale po awarii poczty i kompa gdzieś zgubiłam...[/QUOTE]
To bardzo proszę: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Jak oceniasz Aniu, bo Ty go chyba widziałaś, ile on może mieć lat ?[/QUOTE]

nie jestem specjalistą, ale dałabym mu 3 lata.
Figa, którą wzięłam stamtąd na DT wszyscy, którzy tam jeździli określali na staruszkę a weterynarze dali jej najwyżej 2.5 roku.
Ona była tam pół roku i została u mnie na stałe.
Tak samo jest z Senkiem, który jest u Salibinki, też wszyscy myśleli, że staruszek a weci stwierdzili 3 lata.

edit:
Zapomniałam napisać, że on ma fajny charakter :)

Edited by ania68
Link to comment
Share on other sites

Witam
Chętnie przyjmę psiaka do hoteliku, domu tymczasowego. Zapewniam wyżywienie, opiekę weterynarza i miłość. Pomogę szukać docelowego domu. Proponuję niewielki koszt 200zł/miesiąc. Hotelik mieści się w Kazimierzy Wielkiej(40km od Krakowa) tel: 536 942 611 ZAPRASZAM

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Witam
Chętnie przyjmę psiaka do hoteliku, domu tymczasowego. Zapewniam wyżywienie, opiekę weterynarza i miłość. Pomogę szukać docelowego domu. Proponuję niewielki koszt 200zł/miesiąc. Hotelik mieści się w Kazimierzy Wielkiej(40km od Krakowa) tel: 536 942 611 ZAPRASZAM[/QUOTE]

Ooooooo dla mnie super
Czy były już u Ciebie jakieś psiaki z dogo ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Witam
Chętnie przyjmę psiaka do hoteliku, domu tymczasowego. Zapewniam wyżywienie, opiekę weterynarza i miłość. Pomogę szukać docelowego domu. Proponuję niewielki koszt 200zł/miesiąc. Hotelik mieści się w Kazimierzy Wielkiej(40km od Krakowa) tel: 536 942 611 ZAPRASZAM[/QUOTE]

O, super, że jest jakas propozycja. Bardzo dziękujemy i zapisujemy :) Czy możemy dostac więcej szczegółow? jakieś fotki z miejsca? potencjalni deklarowicze lubia wiedzieć a i dla nas wycieczka 80 km na rozeznanie to trochę daleko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']O, super, że jest jakas propozycja. Bardzo dziękujemy i zapisujemy :) Czy możemy dostac więcej szczegółow? jakieś fotki z miejsca? potencjalni deklarowicze lubia wiedzieć a i dla nas wycieczka 80 km na rozeznanie to trochę daleko...[/QUOTE]

Z rozmowy z hotelikiem wiem, że dopiero zaczynają działalność. Są miejsca w domu (dom piętrowy) i w boksach. Boksy znajdują się w budynku więc psy nie będą narażone na warunki atmosferyczne.
Właśnie jedzie tam psiak z dogo. Mam obiecane relacje jak będą wracać.
Na razie mam wypad z domu. Jak wrócę powiem co się dowiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Z rozmowy z hotelikiem wiem, że dopiero zaczynają działalność. Są miejsca w domu (dom piętrowy) i w boksach. Boksy znajdują się w budynku więc psy nie będą narażone na warunki atmosferyczne.
Właśnie jedzie tam psiak z dogo. Mam obiecane relacje jak będą wracać.
Na razie mam wypad z domu. Jak wrócę powiem co się dowiem :)[/QUOTE]

Czekamy z niecierpliwością :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Melduję się u biedaka[/QUOTE]
Witamy serdecznie, bardzo nam miło :)

[quote name='ajw']To czekamy na wieści w sprawie hoteliku ;)
A przy okazji, mogę prosić o numer konta do przelania pieniążków? ;)[/QUOTE]
Z przyjemnością :loveu:
Sie robi.

Link to comment
Share on other sites

Witam Serdecznie;-)
Jestem nowa na Dogomanii więc proszę o wyrozumiałość. Ben przyjechał wczoraj do naszego domu, dostał swój pokój, 3 łóżka do wyboru, kolacja też mu smakowała. Noc minęła spokojnie, dzisiejszy spacer też. Psiak jest ciekawy świata ale wystraszony. Postanowiłam otworzyć hotelik głównie z miłości do psów, nie mogłam obojętnie przejść wobec całej krzywdy jaka spotyka psiaki, ceny są niskie bo mają pokryć wyżywienie, weta i ogrzewanie a pracę, serce i opiekę ma tak po prostu. Miejsca jest pod dostatkiem, w budynku gospodarczym 24 boksy, na dolnej kondygnacji domu pokój ok 20m2 w, którym przebywa Ben(wiemy, że ma problem z dogadaniem się z innymi psiakami, ale chcemy zamontować 4 przegrody, coś jak osobne pokoiki każdy z legowiskiem). Mam nadzieje, że Ben dogada się z moim cane-corso ale to pomału;-)

Link to comment
Share on other sites

Apropo mojej deklaracji DT dla bezimiennego to nadal aktualne, jeśli chodzi o izolacje od Bena nie ma problemu bo mam 1-osobowy pokoik(też w domu) gdzie Ben mógłby mieć swój prywatny pokój bo bez tego nigdy nie dojdzie do siebie. Co do weta( szczepienie, odrobaczenie, odpchlenie) zawarte jest w cenie za hotelik, psiak nigdzie nie musi jechać to wet przyjeżdża do niego;-) Napiszcie co wiadomo o psiaku,np. zachowanie do ludzi, innych psów, jak wiadomo to reakcja na dzieci. Czekam na kontakt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...