Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Nie było mnie tylko kilka godzin a tu takie zmiany - wielkie dzięki Agnilas, wiedziałam, że na Ciebie można liczyć :loveu:. Dziewczyny postarajcie się pojechać do hoteliku za dnia (do weekendu Bezimienny wytrzyma skoro daje radę od kwietnia) a wtedy można wszystko dobrze obejrzeć np ogrodzenie itd. żebyśmy wszyscy spokojnie spali i możecie też coś hotelikowi podpowiedzieć jako doświadczone ciocie .....

proponuję uwzględnić prośbę Agnilas - żeby bezimienny został Tadziem?

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę na wątek i oczy ze zdumienia przecieram ile się tu dobrego dzieje:crazyeye: Chłopak nawet nie wie co go czeka i ile dobrych duszyczek walczy o jego los!

Skoro betkak dopiero rozkręca swój hotelik, to na pewno będzie parę rzeczy, które trzeba będzie poprawić/dopracować, większość rzeczy i tak wyjdzie w praniu, ale pozytywnie zaskoczyło mnie to, że betkak chce rad, dopytuje, stara się na bieżąco to analizować słuchając innych, bardziej doświadczonych osób :)
A zobaczyć hotelik, a przy okazji poznać betkak na pewno nie zaszkodzi, uważam to za bardzo dobry pomysł i fantastycznie, że na to wpadłyście :)

Agnilas, faktycznie bardzo podobny ten Twój psiak :)

Ayame, miałam pod opieką sunię wyciągniętą z Olkusza baaardzo podobną do Vigo, też była w hoteliku u Angeliki, a teraz już od kilku miesięcy jest w nowym, fantastycznym domku, mam nadzieję, że i Vigo tak trafi :)

Link to comment
Share on other sites

Ok dziewczyny tyle tu piszecie ze ja nie do konca kumam co się dzieje
powiedzcie mi czy mam zaraz wpalcic te pieniadze czy czekać az wyciagniecie tego psa? powiedzcie tez po co jedziecie z wizyta do hoteliku? czy nie trzeba jak najszybciej po prostu zabrac tego psa. mysle że nie trzeba tego odkladać po weekendzie.
jak już pisałam potrzebuję do zrobienia przelewu dane nie tylko nr konta który juz mam ale adres z kodem tej osoby bo mi nie przejdzie.
napiszcie do mnie na maila bo ja tu na dogo to się gubie jak dziecko we mgle. dostalam ju z maila od ani68 --chyba tak bo mi sie te pseudonimy mylą. ale teraz jeszcze proszę mi potwierdzic co i kiedy mam robić zeby tego psa wyciagnąć. pewnie mi powiecie że jestem w gorącej wodzie kąpana ale dla mnie pomagac to znaczy działać szybko. a poza tym mam remont domu i nie wiem gdzie będe jutro spać więc nie wiem jak będę do kompa się zbliżać może po ceglach ;-) no działajcie i dawajcie znać. przeleje kase tak jak wam trzeba. a wogóle to ten piesek nie jest az taki do radka podobny jak myslicie. on jest dużo mniejszy od radka ma węższą buzie. radkowi na ty zdjęciu kraty zasłaniają pysk i wyglada tak subtelnie a w rzeczywistosci to jest potężne psisko z szeroka mordą wyglada jak by miał 5 ton nacisku na szczecę jak na niego od przodu patrzeć. jak córka przyjedzie to mu mozę zrobi takie zdjęcie.
no trzymam kciuki za wasze dzialania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']Ok dziewczyny tyle tu piszecie ze ja nie do konca kumam co się dzieje
powiedzcie mi czy mam zaraz wpalcic te pieniadze czy czekać az wyciagniecie tego psa? powiedzcie tez po co jedziecie z wizyta do hoteliku? czy nie trzeba jak najszybciej po prostu zabrac tego psa. mysle że nie trzeba tego odkladać po weekendzie.
jak już pisałam potrzebuję do zrobienia przelewu dane nie tylko nr konta który juz mam ale adres z kodem tej osoby bo mi nie przejdzie.
napiszcie do mnie na maila bo ja tu na dogo to się gubie jak dziecko we mgle. dostalam ju z maila od ani68 --chyba tak bo mi sie te pseudonimy mylą. ale teraz jeszcze proszę mi potwierdzic co i kiedy mam robić zeby tego psa wyciagnąć. pewnie mi powiecie że jestem w gorącej wodzie kąpana ale dla mnie pomagac to znaczy działać szybko. a poza tym mam remont domu i nie wiem gdzie będe jutro spać więc nie wiem jak będę do kompa się zbliżać może po ceglach ;-) no działajcie i dawajcie znać. przeleje kase tak jak wam trzeba. a wogóle to ten piesek nie jest az taki do radka podobny jak myslicie. on jest dużo mniejszy od radka ma węższą buzie. radkowi na ty zdjęciu kraty zasłaniają pysk i wyglada tak subtelnie a w rzeczywistosci to jest potężne psisko z szeroka mordą wyglada jak by miał 5 ton nacisku na szczecę jak na niego od przodu patrzeć. jak córka przyjedzie to mu mozę zrobi takie zdjęcie.
no trzymam kciuki za wasze dzialania[/QUOTE]

Dziewczyny wybierają się do hoteliku, aby porozmawiać z właścicielką i zobaczyć jak będzie psina mieszkała, wszystkim zależy aby mieszkał jak książę ;) - może wydaje się, że to trwa ale wiesz trzeba się zorganizować, mieć samochód no i czas (praca) .... najważniejsze, że są już zadeklarowane środki i można go wyciągać - dziewczyny na pewno postarają się zrobić to jak najszybciej. Jeśli chodzi o konto to elik jak wejdzie to poda ci potrzebne dane. Za hotelik płaci się raz w miesiącu, najczęściej z dołu czyli za luty na koniec lutego itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']Ok dziewczyny tyle tu piszecie ze ja nie do konca kumam co się dzieje
powiedzcie mi czy mam zaraz wpalcic te pieniadze czy czekać az wyciagniecie tego psa? powiedzcie tez po co jedziecie z wizyta do hoteliku? czy nie trzeba jak najszybciej po prostu zabrac tego psa. mysle że nie trzeba tego odkladać po weekendzie.
[/QUOTE]

Aganilas: elik na pewno wyśle Ci numer konta jak tylko tu zajrzy. Ponieważ chciałas informacji z hotelu, to pewnie będziesz musiała poczekać na relację. Chyba, ze jestes zdecydowana na taka kwotę niezależne od hotelu. W takim przypadku możesz przelac kasę od razu jak dostaniesz numer konta.

Powiem tak: Oferta hoteliku i jeszcze rabat jest super... Ale mieliśmy juz na innych wątkach różne afery o hotele, pretensje i takie teksty odnośnie własnie właścicieli hotelu (często nieuzasadnione), że dla dobra wszystkich musimy pojechać, porozmawiac na miejscu i tak dalej. Wtedy na każdy zaczepny tekst będę mogła odpowiadać od razu. To forma zabezpiezenia dla nas wszystkich, ale tez właścicieli hoteliku, którzy wykzali się już życzliwością.

Co do czekania: Nikt z nas czekac nie chce, najchętniej wsystko załatwiłabym jutro.
Ale większość z nas ma tez inne obowiązki, pracę... To nie zawsze jest kwestia woli czy wyboru.
Myślałam, żeby przyspieszyć sprawę i wybrać się po południu/wieczorem, po pacy... Ale znów ktoś pisał, ze koniecznie za dnia, żeby zobaczyć ogrodzenie. No i faktycznie sprawa ważna. Wyjazd za dnia będzie lepszy.
Ale musicie pamietać, że jesteśy tylko ludźmi i że mamy tez inne zobowiązania. Niestety jesteśmy w pracy w trakcie większych ustaleń w szerszym gronie i muszę być w pracy przed południem, wtedy co wszyscy.

Jeśli ktoś pojechałby z elik w ciągu dnia w tym tygodniu, to ja mam do Niej zaufanie i Jej decyzja będzie wiążaca. Jeśli mam jechać ja, to niestety w grę wchodzi dopiero sobota.
Nie spodziewałam się tyle zyczliwości i chęci pomocy i aż mnie skręca ze się to odwleka. :(

Link to comment
Share on other sites

ok. rozumiem. ja bym pojechała do tego hotelu po pracy. przeciez plot mozna ogladać wieczorem. nawet latarkę zabrać.
pieniadze przeleje jak będzie po tej wizycie w hotelu i dacie znać że go zabieracie. czekam tylko na dane do przelewu adres z kodem bo nr konta juz mam.
no trzymam kciuki dzialajcie. szkoda że jestem tak daleko bo bym wsiadla w auto i pojechala po niego i zawiozla zaraz do hoteliku. wiecie że ja myslałam że on juz nie zyje. jakos tak sobie wkręciłam. a teraz sie o niego martwie znowu bardzo

Link to comment
Share on other sites

agnilas dziękuję za kredyt zaufania. Zależy mi aby bezimienny szybko z nami zamieszkał( nie chodzi o kase tylko o to żeby go zabrać), ale my dopiero zaczynamy, więc cenne rady się przydadzą. Ogrodzenie jest na podmurówce, z profilu(front), boki z siatki. Nigdy żaden pies nam nie uciekł a było ich kilka(asty, bokser,labrador) teraz mamy cane-corso. Proszę tylko pamiętać, że my wszelkie naprawy i udoskonalenia robimy na własną rękę. Także pomału osiągniemy zamierzony cel, a w tym momencie dobro psiaka jest najważniejsze. Serdecznie zapraszamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Przeczytałam jeszcze raz wątek i Malgoska proponowała zrobienie bazarku. Przyznam szczerze, że lepiej dla naszego Bezimiennego byłoby, gdyby to Ona go zrobiła,. Malgoska robi super świetne bazarki :)
Chyba, że teraz nie będzie mogła.



Prawda? Też się bardzo cieszę, że wszystko się tak układa :)[/QUOTE]

tak, pisałam o bazarku ale w późniejszym czasie, teraz rozliczam obecny a potem zobaczymy ;)
jesli masz mozliwość to zrób, przede mną też.

Link to comment
Share on other sites

ok dziewczyny ja dziś przelewam beziminnemu "Tadziowi" 180 zl zeby juz było na Hotel a jak dacie znać ze on juz tam jest to przeleje następne 180. ja za chwile nie bede miala prądu w domu bo jest robiona instlacja elektryczna wiec jak sie przestane odzywac to nie znaczy ze zapomniałam tylko interent nie działa. więc teraz przelewam. mam nadzieje że się chlopaki uwiną szybko ale jak by mnie nie było 3 dni to się nie martwcie
pozdrawiam
trzymam kciuki za pieska oby mu się poszczeciło

Link to comment
Share on other sites

pieniądze poszły. zaraz mi wyłacza prąd wiec na razie pa. trzymajcie za nas kciuki bo mamy straszny balagan a w domu zwierzaki chodza umazane w tynku radek siedzi w stodole bo tam ma spokój a czarek i balbina chowaja sie po kontach bo takie zamieszanie. koty to wogóle sie prawie obraziły i gdzies siedzą tylko na noc wychodza. i tak bedzie przez dwa miesiace uff
jak mi tylko włacza prąd to sprawdzę co tu slychać. pieniadze poszły całe 180 zl wiec mozecie dzialac. no juz się nie moge doczekać zeby by ł w hotelu

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#800080][SIZE=3]Bezimienny zgromadził wokół siebie ekipę wspaniałych Kobiet.
Jestem ogromnie wzruszona i bardzo serdecznie Wszystkim [SIZE=3]Wam [/SIZE]dziękuję[/SIZE][/COLOR]

:buzi::Rose::iloveyou:
[/CENTER]


Rozważamy możliwość jak najszybszego zabrania psiaka z tego koszmarnego miejsca.


Wczoraj wpłynęła pierwsza kwota dla, na razie Tadka :)

15 zł - Ayame Nishijima - deklaracja za III


[CENTER][SIZE=3]Bardzo dziękujemy
:Rose: :Rose:[/SIZE]
[/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']
proponuję uwzględnić prośbę Agnilas - żeby bezimienny został Tadziem?[/QUOTE]

Tak, to by było miłe podziękowanie.
Jest tylko jedno poważne ALE: trwa już konkurs i licytacja, ludzie wpłacili pieniążki własnie na wybór IMIENIA.
Bardzo nie fair byłoby tyeraz się wycofać.

Powiem szczerze - myślałam cała noc jak to zrobić, by nikt nie został oszukany.

Moja propozycja jest taka: Aganilas wpłaciła dużą kwotę, jednak nie zastrzegała się, że pod warunkiem nazwania psa "Tadziem". - co jest tym bardziej miłe z Jej stropny i tym bardziej zasługuje na pochwałę, że nie chciała nic w zamian. Uwzględnijmy zatem propozycję "Tadzio" w bazarku imiennym z informacją dlaczego takie imię dołącza do konkursu i dajmy na to imię tyle głosów poparcia ile ma w tej chwili najwyżej punktowane imię. Dajmy szansę "Tadziowi" bez autorytarnego odbierania szansy nadania własnego imienia tym wszystkim, którym ją obiecaliśmy.

Wiele osób już zaangażowało się w "chrzciny", nieuczciwe byłoby wykluczenie ich teraz z tego procesu.

Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Tak, to by było miłe podziękowanie.
Jest tylko jedno poważne ALE: trwa już konkurs i licytacja, ludzie wpłacili pieniążki własnie na wybór IMIENIA.
Bardzo nie fair byłoby tyeraz się wycofać.

Powiem szczerze - myślałam cała noc jak to zrobić, by nikt nie został oszukany.

Moja propozycja jest taka: Aganilas wpłaciła dużą kwotę, jednak nie zastrzegała się, że pod warunkiem nazwania psa "Tadziem". - co jest tym bardziej miłe z Jej stropny i tym bardziej zasługuje na pochwałę, że nie chciała nic w zamian. Uwzględnijmy zatem propozycję "Tadzio" w bazarku imiennym z informacją dlaczego takie imię dołącza do konkursu i dajmy na to imię tyle głosów poparcia ile ma w tej chwili najwyżej punktowane imię. Dajmy szansę "Tadziowi" bez autorytarnego odbierania szansy nadania własnego imienia tym wszystkim, którym ją obiecaliśmy.

Wiele osób już zaangażowało się w "chrzciny", nieuczciwe byłoby wykluczenie ich teraz z tego procesu.

Jak myślicie?[/QUOTE]


myślę, że to dobra propozycja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']...
Wiele osób już zaangażowało się w "chrzciny", nieuczciwe byłoby wykluczenie ich teraz z tego procesu.

Jak myślicie?[/QUOTE]

[quote name='ania75']myślę, że to dobra propozycja :)[/QUOTE]

Salomonowa decyzja :happy1:
Wilk syty i owca cała :)

Link to comment
Share on other sites

Na konto naszego psiaka wpłynęło dzisiaj 240,00 zł.

[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]20,00 zł - paula_t
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]20,00 zł - ajw
[COLOR=#ffffff]..[/COLOR]20,00 zł - ania75
180,00 zł - agnilas

[CENTER][COLOR=#800080][SIZE=3]Bezimienny bardzo serdecznie dziękuje[/SIZE][/COLOR]

:iloveyou::Rose::Rose::Rose: :iloveyou:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']tak, pisałam o bazarku ale w późniejszym czasie, teraz rozliczam obecny a potem zobaczymy ;)
jesli masz mozliwość to zrób, przede mną też.[/QUOTE]

W takim razie proszę o info od osób chcących podarować fanty. Czy chcą je przesłać pocztą? Czy zrobią zdjęcia i opisy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']W takim razie proszę o info od osób chcących podarować fanty. Czy chcą je przesłać pocztą? Czy zrobią zdjęcia i opisy?[/QUOTE]

Ja mam zdjęcia od ajw, mogę przesłać. Nie mam jeszcze opisów, pewnie dośle w terminie późniejszym.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...