Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='ania68']W takim razie proszę o info od osób chcących podarować fanty. Czy chcą je przesłać pocztą? Czy zrobią zdjęcia i opisy?[/QUOTE]

[quote name='elik']Ja mam zdjęcia od ajw, mogę przesłać. Nie mam jeszcze opisów, pewnie dośle w terminie późniejszym.[/QUOTE]

Elik nie doszły moje opisy? Wysłałam je w niedzielę w trzecim mailu. Jak coś do doślę jeszcze raz ;) daj znać :)
Aniu jeśli to nie byłby problem mogę rzeczy na bazarek do Ciebie przesłać pocztą. Byłoby mi tak nawet łatwiej, ponieważ u mnie mogą być opóźnienia z wysyłką, bo mnie nie ma całymi dniami.
Co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Elik nie doszły moje opisy? Wysłałam je w niedzielę w trzecim mailu. Jak coś do doślę jeszcze raz ;) daj znać :)
Aniu jeśli to nie byłby problem mogę rzeczy na bazarek do Ciebie przesłać pocztą. Byłoby mi tak nawet łatwiej, ponieważ u mnie mogą być opóźnienia z wysyłką, bo mnie nie ma całymi dniami.
Co Ty na to?[/QUOTE]

Nie ma problemu :) Ale o zdjęcia też proszę, bo to już mniej roboty będę miała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']W takim razie proszę o info od osób chcących podarować fanty. Czy chcą je przesłać pocztą? Czy zrobią zdjęcia i opisy?[/QUOTE]

[quote name='ania68']Nie ma problemu :) Ale o zdjęcia też proszę, bo to już mniej roboty będę miała :)[/QUOTE]

Super, to zdjęcia prześlę i opisy, ale nie dziś bo wieczorem mam bardzo słaby internet. A fanty postaram się wysłać w piątek ok? Mogłabyś mi na maila wysłać Twój adres?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Elik nie doszły moje opisy? Wysłałam je w niedzielę w trzecim mailu. Jak coś do doślę jeszcze raz ;) daj znać :)...[/QUOTE]

Soreczki Kochana :loveu: Faktycznie są opisy.
Nie zauważyłam pliku dosowskiego. Wielkie zdjęcia i taki malutki pliczek :oops: Ale jest :)
Prześlę wszystko do ania68.

Aniu wielgachne dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Soreczki Kochana :loveu: Faktycznie są opisy.
Nie zauważyłam pliku dosowskiego. Wielkie zdjęcia i taki malutki pliczek :oops: Ale jest :)
Prześlę wszystko do ania68.

Aniu wielgachne dziękuję[/QUOTE]

Super :) to jeśli możesz to prześlij to Ani, a ja fanty wyślę pocztą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Super, to zdjęcia prześlę i opisy, ale nie dziś bo wieczorem mam bardzo słaby internet. A fanty postaram się wysłać w piątek ok? Mogłabyś mi na maila wysłać Twój adres?[/QUOTE]

[quote name='elik']Soreczki Kochana :loveu: Faktycznie są opisy.
Nie zauważyłam pliku dosowskiego. Wielkie zdjęcia i taki malutki pliczek :oops: Ale jest :)
Prześlę wszystko do ania68.

Aniu wielgachne dziękuję :Rose:[/QUOTE]

W takim razie czekam na zdjęcia i opisy od elik i paczkę od ajw :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Super, to zdjęcia prześlę i opisy, ale nie dziś bo wieczorem mam bardzo słaby internet...[/QUOTE]

To ja prześlę Ani i zdjęcia i opisy :)
Chociaż tak się zrehabilituję za moje gapiostwo :)

Edit

Pisałyśmy razem Aniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']Moje[B] fanty polecą do Cioci mysza2[/B] i za około 2tyg.powinien bazaros ruszyć.[/QUOTE]

[quote name='elik']Bardzo dziękujemy :)
[B]Fanty polecą do Cioci mysza2 i Ciocia zrobi bazarek[/B] dla na razie Tadzia ? :)[/QUOTE]

[quote name='Ada-Vebby']..oczywiście dla "Tadzia" :)przepraszam,nie jasno napisałam:lol:[/QUOTE]
Przepraszam, to moje pytanie nie było czytelnie sformułowane.
Powinnam była zapytać [B]Czy to Ciocia mysza2 zrobi bazarek[/B], czy pośle fanty dalej. Pytałam oczywiście wyłącznie ze względów organizacyjnych :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. O co chodzi z tą Olk..... umieralnią, napiszcie. Pytam bo ja byłam wczoraj u nas w Gminie(Kazimierza Wielka), zapytać co sie dzieje z naszymi bezdomnymi-a jest ich sporo. Usłyszałam, że mają parę kojców i dostaja od Gminy 15zł/doba za psa, ale z braku miejsc psy dalej biegają po gminie. Więc uczciwie mówię, że mam budynek, mogę 14 boksów udostępnić(apropo porządki w trakcie) w cenie 200-250zł/miesiąc i szukać im domu(bo teraz nikt tego nie robi). Padały różne sugestie z tamtej strony-nawet te najgorsze.....Złożyłam ofertę do Burmistrza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Witajcie. O co chodzi z tą Olk..... umieralnią, napiszcie. Pytam bo ja byłam wczoraj u nas w Gminie(Kazimierza Wielka), zapytać co sie dzieje z naszymi bezdomnymi-a jest ich sporo. Usłyszałam, że mają parę kojców i dostaja od Gminy 15zł/doba za psa, ale z braku miejsc psy dalej biegają po gminie. Więc uczciwie mówię, że mam budynek, mogę 14 boksów udostępnić(apropo porządki w trakcie) w cenie 200-250zł/miesiąc i szukać im domu(bo teraz nikt tego nie robi). Padały różne sugestie z tamtej strony-nawet te najgorsze.....Złożyłam ofertę do Burmistrza[/QUOTE]

Olkusz zapewnia psom miejsce. I to wszystko.
Jest to jedno z gorszych miejsc, gdzie psaki mogą trafić. Nikogo nie obchodzi co dzieje się z psami. Nikt im nie pomaga, nikt się nie przejmuje.
Kilka dni temu opuściła oklusz astka w fatalnym stanie (po uderzeniu nosem w kraty). A to tylko dzięki ludziom z forum, którym los zwierząt nie jest obojętny.
Nasz Vigo (odnośnik w moim podpisie) był w Olkuszu znerwicowany i zestresowany. Kompletnie sobie nie radził. Po zabraniu okazuje się normalnym, radosnym psem.
Więcej napewno napiszą ci, którzy tam byli. Ponoć nie da się tej wizyty zapomnieć. :(

Ja mam jeszcze jedną sprawę do poruszenia.
Chciałyśmy odwdzięczyć sie aganilas za ogromne wsparcie. Niestety dowiedziałysmy się, ze jedna z osób związanych poprzez forum z Bezimiennym przeżywa właśnie bardzo smutne chwile związane ze śmiercią bliskiej osoby.
Nieświadomie sprawiłyśmy tej osobie przykrość, proponując nowe imię dla psiaka.

Chciałysmy podziękować użytkowniczce Aganilas, ale nie zrobimy tego sprawiając przykrość komuś innemu. Kochamy psy ale szanujemy też ludzi. Dlatego imię, o którego nadanie Bezimiennemu poprosiła nie zostanie wzięte pod uwagę.
Zostawmy więc listę jak jest i przez szacunek nie mówmy o tym więcej.

Znajdziemy inny sposób by podziękować za pomoc :)

W licytacji pozostają imiona:
Huzar, Nero, Aron i As.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny. jestem na chwilę.
dla mnie jedyne podziekowanie to wydostanie tego psa z Olkusza
ciągle myśle tylko o tym zebyście zdazyły. bo czasem pomoc przychodzi w ostatniej chwili. ja czekam tylko na wiadomośc ze on jest w hotelu
teraz mam prad jutro znowu na chwile nie będzie-- prace w toku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Bardzo chętnie:) [B]Kochane psiątko, imienne musi być!!![/B][/QUOTE]
Oczywizda ;)

Dlatego

[CENTER][SIZE=3]jest bazarek, który ma wyłonić imie dla Bezimiennego :)

[FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251204-WPADNIJ-GŁOSUJ-wygraj-puchar-Bazar-do-28-02-2014-godz-22-00?p=21905321#post21905321"][COLOR=#0000ff]Wpadaj, zgłaszaj, głosuj, wygrywaj[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...