Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='ajw']...
Chyba że wysłałbym Ci tylko same zdjęcia i opisy rzeczy na maila a Ty je wstawisz?
Wtedy jak ktoś coś kupi to Ty będziesz mogła dopisywać tam różne rzeczy, bo to będą Twoje posty.
Co Ty na to?[/QUOTE]
Doskonale, przysyłaj :)
Super współpraca !!!

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Elik ale wyślę jutro po południu, bo mam aparat, ale bez lampy :) i niefajne zdjęcia wychodzą przy takim świetle.[/QUOTE]
Ok. Lepiej poczekać a żeby zdjęcia były ładniejsze. Na razie rozkręcamy ten imieninowy bazarek więc nie ma pośpiechu.
[quote name='bea100']A w jakim wieku jest ta psinka? Ktoś coś wie?[/QUOTE]
Trudno ocenić ze zdjęcia, ale myślę, że może mieć około 2 lata. Z większym prawdopodobieństwem mógłby ocenić wet po oglądnięciu go.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renatka_s']Zaglądam do psinki, trzymam kciuki, żeby udało mu się pomóc.[/QUOTE]

Zapraszamy też na bazarek. Link pioniżej

[SIZE=2][FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251204-WPADNIJ-G%C5%81OSUJ-wygraj-puchar-Bazar-do-28-02-2014-godz-22-00?p=21905321#post21905321"][COLOR=#0000ff]Wpadnij, zgłaszaj, głosuj, wygrywaj[/COLOR][/URL]

[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ten rudy jest tam tak samo długo jak nasz bezimienny :( Ale charakterek to on ma :( To właśnie on gryzie wszystkie psiaki :(
Myślę, że jeżeli naszemu bezimiennemu uda się pomóc, to następny powinien właśnie on.

Wczoraj porozsyłałam sporo zaproszeń, dziękuję tym, którzy zaglądnęli :Rose:

Ayame, czy masz już jakieś dane gdzie ewentualnie można by go umieścić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Ten rudy jest tam tak samo długo jak nasz bezimienny :( Ale charakterek to on ma :( To właśnie on gryzie wszystkie psiaki :(
Myślę, że jeżeli naszemu bezimiennemu uda się pomóc, to następny powinien właśnie on.

Wczoraj porozsyłałam sporo zaproszeń, dziękuję tym, którzy zaglądnęli :Rose:

Ayame, czy masz już jakieś dane gdzie ewentualnie można by go umieścić?[/QUOTE] Aniu, niewiem, jak jest teraz, ale ja widziałam jak rudzielec bawił się w boksie z tym "wilkiem", więc może nie jest aż tak źle? Za to warczy na ludzi, bardziej to mnie martwi:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']dziękuję za zaproszenie - dam 20 zł ale jednorazowo niestety :oops:[/QUOTE]
[B]Pięknie dziękujemy :Rose:[/B]

Może wpadniesz na bazarek dla niego ? :)


[quote name='margoth137']jestem u bidulki:([/QUOTE]

Serdecznie witamy i na bazarek na imię dla bezdomniaka z pięknymi nagrodami zapraszamy


[CENTER][SIZE=4][FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251204-WPADNIJ-GŁOSUJ-wygraj-puchar-Bazar-do-28-02-2014-godz-22-00?p=21905321#post21905321"][COLOR=#0000ff]Wpadnij, zgłaszaj, głosuj, wygrywaj[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE]
[/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem u kolejnego olkuszaka. Stałej już nie dam rady, bo zadeklarowana po uszy jestem, ale jakiegoś grosika jednorazowo wpłacę:oops:
A jak już się uda chłopaka stamtąd wyciągnąć, to mogę pomóc przy ogłoszeniach :)[/QUOTE]

Zapraszam serdecznie i ogromnie dziękuję :) :)
Ogłoszenia i Twoje piękne zdjęcia bardzo mu się przydadzą :)

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Jestem u chłopaka :)[/QUOTE]
[quote name='ajw']Jestem i ja ;)...[/QUOTE]

Bardzo serdecznie Wam dziękuję. Wiem, że macie ogrom pracy, a jednak i temu biedaczkowi przyszłyście z pomocą :loveu:

[quote name='ajw']...Zdjęcia i opisy rzeczy udało mi się zrobić dziś rano :smile:, ale Internet mi szaleje, nie mogę wysyłać maili, ale będę próbować ;-)[/QUOTE]
W weekendy sieć jest zazwyczaj bardzo obciążona i pewnie dlatego te kłopoty. Poczekajmy :)

[quote name='Olena84']Na razie tylko jestem...[/QUOTE]
Witamy. To już bardzo dużo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...