Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Kochane, mamy trochę mało deklaracji stałych, brakuje 125 zł. Wiadomo, że coś podratujemy bazarkami, ale ja jednak się boję, że może być ciężko. Sama kastracja to ponad sto złotych. A jak jeszcze coś wyskoczy?
Bardzo proszę o choć drobne deklaracje stałe :modla: Każde 5 zł. to dla nas bardzo dużo i zbliża do wyciągnięcia go z tego okropnego miejsca. Plisss :calus:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję.

Ja jeszcze jedno w kwestii bazarku imiennego- licytuję tam i imię i poparcie dla imienia- dlatego tutaj piszę o tym, że oba piękne fanty (puchar i kule szklane) są moim darem dla psiaka- i nawet jak by mi się udało na bazareczku i zostałabym mamą-chrzestną (a jakoś nie mamy za wielkiej frekwencji niestety ;)) to fanty (oba, jeden: w każdym razie ten fant/y, który przypadnie dla mnie) wyślę do licytacji na bazarek dla psiaczka. Jednak cały czas mam nadzieję jeszcze na ostrą jakąś licytację i na nowe propozycje imion :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dziękuję.

Ja jeszcze jedno w kwestii bazarku imiennego- licytuję tam i imię i poparcie dla imienia- dlatego tutaj piszę o tym, że oba piękne fanty (puchar i kule szklane) są moim darem dla psiaka- i nawet jak by mi się udało na bazareczku i zostałabym mamą-chrzestną (a jakoś nie mamy za wielkiej frekwencji niestety ;)) to fanty (oba, jeden: w każdym razie ten fant/y, który przypadnie dla mnie) wyślę do licytacji na bazarek dla psiaczka. Jednak cały czas mam nadzieję jeszcze na ostrą jakąś licytację i na nowe propozycje imion :)[/QUOTE]
Oooo jesteś wspaniałomyślna :)
Bardzo, bardziście dziękujemy.

Faktycznie mamy maławo deklaracji stałych :(

Edit
Acha, ale przypomniało mi się, że Bezimienny ma obiecane od agnilas 2 miesiące hotelowania. 180,- zł Już od Niej wpłynęło na konto psiaka :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251169-Bezimienny-bezdomny-i-bez-deklaracji?p=21903213#post21903213"]Rozliczenie wpłat w poście nr 4.[/URL]
Chłopak ma już na koncie 255,- zł
Kto wie, może nie będzie tak źle.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Zaglądam, podrzucam i kibicuję ;)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy :)

Edit

Kilka postów wcześniej napisałam, że psiak ma na koncie 255 zł, a zaglądnęłam do banku i okazało się, że dzisiaj wpłynęła następna kasioora.

20 zł od BeataDz
15 zł od Halizy - nie pojawiła się na wątku, być może nie jest zarejestrowana na dogo, tym bardziej jesteśmy wdzięczni :buzi:[CENTER][COLOR=#800080][SIZE=3]Bardzo serdecznie dziękujemy [/SIZE][/COLOR]

:Rose::Rose::Rose:[/CENTER]



Ale ze mnie ciuma !!!! :stupid:
Haliza to nasza koleżanka z dogo, która wzięła udział w bazarku imieninowym. Haliza zgłosiła imię Nero, na które ja przecież głosowałam :roll:

Muszę więc zrobić małą roszadę we wpłatach dla psiaka.
Usunąć wpłatę od haliza z wpłat, które już są zapisane, a dopisać do wpłaty bazarkowych, które wszystkie razem zostaną dopisane do majątku psiaczka, po zakończeniu bazarku i wpłynięciu wszystkich wpłat.

Przepraszam za zamieszanie :oops:

Przy okazji, bardzo proszę piszcie proszę o wszystkich zauważonych nieprawidłowościach lub brakach.
Człowiek jest tylko człowiekiem i pomylić się może. Tylko ten się nie myli, kto nic nie robi.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

No dobra, trzeba trochę uchylić rąbka tajemnicy:

Planujemy wyciagnąć Bezimiennego [COLOR=#4b0082][B]w sobotę [/B][/COLOR]:razz:.
mamy deklaracje wpłat na paliwo na sprawdzenie hotelu:

[quote name='ania75']Ciocie nie ma to jak pojechać i zobaczyć osobiście ( i przy okazji Bena odwiedzić ;) ) wiem, że z Krakowa to ok. 40 km jeśli ktoś się wybierze to ja pokryję koszty paliwa[/QUOTE]

[quote name='Ada-Vebby']

Popieram pomysł,żeby pojechać i zobaczyć miejsce(hotelik). Chętnie dołożę się też do tej wyprawy :lol:[/QUOTE]

Ze względu na duże odległości, potrzebny czas - o który jak się okazuje nie jest łatwo - i duże koszty przejazdów, Bezimienny z Olkusza pojedzie prosto do Kazimierzy.
(Ode mnie do hoteliku jest jakieś 50 km. Więc w obie strony 100... Cała trasa - do hoteliku z Olkuszem po drodze to 150 km. Jakby nie patrzeć 150 zrobione raz a 250 - w sumie na dwa razy - to duża różnica odległości, kosztów benzyny i kolejne dni oczekiwania. Dlatego zdecydowałysmy, że spróbujemy obniżyć koszty i skrócic czas Bezimiennego w Olkuszu.)
Mamy mnóstwo zdjęć, w tym samym hotelu jest Ben. Nie spodziewamy się, ze cokolwiek pójdzie źle albo, ze miejsce będzie nie takie, jak powinno. Awaryjnie Bezimienny ma zaklepany inny tymczas więc nie będzie żadnej presji.

Koszt paliwa zamknie się w 60 zł.
elik powiedziała, że podała już numer konta deklarowiczkom, jeśli jednak z jakiegoś powodu nie dotarł, prosi o informację.

Bardzo prosze, dajcie znać czy wszystko jest aktualne i jak z przelewami. ania 75 deklarowała wpłatę na krótszą trasę, ale skoro mamy dwie deklaracje, to może uda się pokryć całość?
Prosze o info na czym stoimy :)

Dziękuje wszystkim raz jeszcze i bardzo proszę, trzymajcie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Ech, wszystko jak na razie się układa dobrze.
Az mi żal, ale sama nie dam rady pojechać - wyślę godnego zastępcę. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, a jak będzie więcej zdjęć, to i łatwiej będzie ogłaszać.

Psiak będzie wymagał wizyty u weta, może leczenia, pewnie trzeba go będzie "odjajczyć"... Teraz jest na hotel więc jest super, ale musimy się przygotowac na to co dalej.

Link to comment
Share on other sites

czytam bo majstry prądu dziś nie wyłączyły jeszcze.

jeśli to moze cos zmienić to ja jeszcze moge dołozyć kasę na kastrację tego psa. zabieżcie go w sobotę proszę bo ja czuję ze to ostatni moment. żeby się coś nie wydazyło. z moich pieniedzy przeznaczonych na remont domu zamierzam przeznaczyć w sunie 500 zl na cele charytatywne. wiec jeśli to pomoże temu psu to ja deklaruję jeszcze 140 zl na niego. na kaastrację i na paliwo ale przeleję to jak pies bedzie w hotelu. ten hotel wyglada na całkiem przyzwoity więc prosze zabierzcie psa jak tylko wsiądzeicie w jakiś samochód. macie ode mnie 360 na hotel, 125 na kastracje i reszta z tych 140 zl na paliwo. tylko go zabierzcie z tamtad. on bardzo czeka bo pies czuje na odległość ze coś się wokół niego dzieje i zaczyna mieć nadzieje od nowa a licho nie śpi więc trzeba sie spieszyć. PROSZĘ

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny
doczytałam tu u was resztę i włąsnie przelałam 60 zl na paliwo na podróż dla tego psa. reszte z deklarowanych pieniędzy czyli w sumie 500 zł wyślę jak pies będzie w hotelu. tylko juz po niego pojedźcie prosze. to co zostanie ponad paliwo i dwa miesiace hotelu może być na kastrację lub weta na początek gdyby sie okazało że potrzebna psu pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']czytam bo majstry prądu dziś nie wyłączyły jeszcze.

jeśli to moze cos zmienić to ja jeszcze moge dołozyć kasę na kastrację tego psa. zabieżcie go w sobotę proszę bo ja czuję ze to ostatni moment. żeby się coś nie wydazyło. z moich pieniedzy przeznaczonych na remont domu zamierzam przeznaczyć w sunie 500 zl na cele charytatywne. wiec jeśli to pomoże temu psu to ja deklaruję jeszcze 140 zl na niego. na kaastrację i na paliwo ale przeleję to jak pies bedzie w hotelu. ten hotel wyglada na całkiem przyzwoity więc prosze zabierzcie psa jak tylko wsiądzeicie w jakiś samochód. macie ode mnie 360 na hotel, 125 na kastracje i reszta z tych 140 zl na paliwo. tylko go zabierzcie z tamtad. on bardzo czeka bo pies czuje na odległość ze coś się wokół niego dzieje i zaczyna mieć nadzieje od nowa a licho nie śpi więc trzeba sie spieszyć. PROSZĘ[/QUOTE]
Jesteś dobrą wróżką tego biedaka :loveu: Wielkie dzięki :cool2::Rose::Rose::Rose:

Mamy konkretny plan na sobotę. Do dwóch psiaków w tą sobotę los okaże się łaskawy - opuszczą dotychczasowe miejsce pobytu. Jeden - Vigo - pojedzie z DT do swojego osobistego domu, a Bezimienny (już niedługo) opuści koszmarny boks w olku i pojedzie do domowego DT.
Będzie to możliwe dzięki Waszej wydajnej pomocy. Bez Was oba te psiaki nadal przeżywałyby koszmar w betonowym boksie w olku.

[B]Jesteście wspaniałe.
Dla Vigo, to koniec drogi do DS. Dla Bezimiennego dopiero początek.[/B]

Agnilas wybiegła myślami do przody i bardzo dobrze, bo psiak po przybyciu do DT będzie musiał być odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony, a przed adopcją wykastrowany. To też będą wydatki i wielkie dzięki agnilas, że o tym pomyślałaś.
W trakcie pobytu w DT trzeba będzie wykupywać ogłoszenia, które, ażeby były skuteczne dobrze byłoby wyróżniać. Dlatego tak cenne są deklaracje każdej złotówki.

Ogromnie Wam dziękujemy, że nie byłyście obojętne na apel o pomoc, że jesteście z psiakami, że wspieracie ich finansową, bez czego żadna pomoc nie byłaby możliwa, że dajecie siłę i chęć do pomocy tym biedakom.

[CENTER][COLOR=#800080][SIZE=3]Bardzo Wam dziękujemy za już[/SIZE][/COLOR]

:Rose::Rose::Rose:
[/CENTER]


i prosimy o dalszą pomoc, tak aby kolejny psiak mógł żyć wśród swoich, kochających go ludzi w godziwych warunkach.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][COLOR=#800080]Zapraszamy na bazarek na imię dla Bezimiennego
[/COLOR]
[FONT=century gothic][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251204-WPADNIJ-GŁOSUJ-wygraj-puchar-Bazar-do-28-02-2014-godz-22-00?p=21905321#post21905321"][COLOR=#0000ff]Wpadaj, zgłaszaj, głosuj, wygrywaj[/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']czytam bo majstry prądu dziś nie wyłączyły jeszcze.

jeśli to moze cos zmienić to ja jeszcze moge dołozyć kasę na kastrację tego psa. zabieżcie go w sobotę proszę bo ja czuję ze to ostatni moment. żeby się coś nie wydazyło. z moich pieniedzy przeznaczonych na remont domu zamierzam przeznaczyć w sunie 500 zl na cele charytatywne. wiec jeśli to pomoże temu psu to ja deklaruję jeszcze 140 zl na niego. (...)[/QUOTE]

Aganilas, aż mnie zatkało.
Naprawdę jestes cudowna, dziękujemy w imieniu tego psiaka.
Niewiele osób stojąc w obliczu wydatków na remont domu oddałoby jeszcze kase na psa ze schronska.
Dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilas']czytam bo majstry prądu dziś nie wyłączyły jeszcze.

jeśli to moze cos zmienić to ja jeszcze moge dołozyć kasę na kastrację tego psa. zabieżcie go w sobotę proszę bo ja czuję ze to ostatni moment. żeby się coś nie wydazyło. z moich pieniedzy przeznaczonych na remont domu zamierzam przeznaczyć w sunie 500 zl na cele charytatywne. wiec jeśli to pomoże temu psu to ja deklaruję jeszcze 140 zl na niego. na kaastrację i na paliwo ale przeleję to jak pies bedzie w hotelu. ten hotel wyglada na całkiem przyzwoity więc prosze zabierzcie psa jak tylko wsiądzeicie w jakiś samochód. macie ode mnie 360 na hotel, 125 na kastracje i reszta z tych 140 zl na paliwo. tylko go zabierzcie z tamtad. on bardzo czeka bo pies czuje na odległość ze coś się wokół niego dzieje i zaczyna mieć nadzieje od nowa a licho nie śpi więc trzeba sie spieszyć. PROSZĘ[/QUOTE]

Agnieszko, brak mi słów, nie wiem jak mamy Ci dziękować?
Wiem, że gdybyś była bliżej, to pewnie już byś sama przewiozła psa do hotelu.
Pamiętam jak szybko zebrałaś się po Radzia, starym autem, tyle kilometrów, pamiętam jak wtedy strasznie lało i było zimno.
W sobotę wszystko się zmieni dla naszego Bezimiennego, jestem dobrej myśli, że wszystko się uda i szybko znajdzie dom.
Najbardziej boję się tego co tam zastanę, jeszcze nigdy nie było tak, abym wyjechała stamtąd z jednym psem, zawsze znalazła się jakaś bida, którą trzeba było wziąć na cito. W sobotę będzie to niemożliwe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...