Jump to content
Dogomania

CZARNA OWCA - Duszka z Kozienic - 8m-cy w Radysach - 4m-ce jako JAGA w bdt mestudio, po 11m-cach jako BOMBA u inki33 - ZOSTAJE! - ma dom


inka33

Recommended Posts

 
no napewno nie ja - był apel - odpowiedziałam - ale ok już nic się nie odzywam :)
bo cokolwiek nie napiszę to jest źle :)

głaski dla Bomby :)

Odzywaj się, odzywaj - źle nie mówisz, tylko mnie "droczki-thrillery" coś nie wyszły tym razem... :(

 

 

Bomba zostaje u nas i tyle! :wub: 

 

Oczywiście, o ile przejdziemy pomyślnie wizytę p/a... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Odzywaj się, odzywaj - źle nie mówisz, tylko mnie "droczki-thrillery" coś nie wyszły tym razem... :(

 

 

Bomba zostaje u nas i tyle! :wub: 

 

Oczywiście, o ile przejdziemy pomyślnie wizytę p/a... :ph34r:

Nom proszę, już ja Ci załatwię wizytatora - najlepiej takiego od astów.

 

Inka, cieszę się bardzo.

Link to comment
Share on other sites

I ja sie cieszę :) . Bardzo mądra decyzja :). Jak napisałaś o tym Bródnie - dobrze kojarzę?  ;).

Uważam że wizytę przedadopcyjną, możemy Ci darować, za liczne zasługi dla psów dogomaniackich.

Ale na wizytę KONTROLNĄ - POADOPCYJNĄ, zgłosimy się wszyscy i wszystkie, jak dogo długie, szerokie i głębokie  :P i wypytamy Owcę na okoliczność, jak się jej u Ciebie podoba?

niech nam tu wszystko wybeczy w try miga ;)

Link to comment
Share on other sites

Odzywaj się, odzywaj - źle nie mówisz, tylko mnie "droczki-thrillery" coś nie wyszły tym razem... :(

 

 

Bomba zostaje u nas i tyle! :wub: 

 

Oczywiście, o ile przejdziemy pomyślnie wizytę p/a... :ph34r:

Jak napisałaś Targówek, blisko 3x to coś mnie tknęło !

Gratuluję "męskiej" decyzji :)

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomośc i gratuluję decyzji :)

:]

 

 

Mam tylko nadzieję że decyzja zapadła jednomyślnie....

Prawie.

Okazało się, że tylko "duma nastolatki" opiera się nadal, a sama nastolatka powoli dumę przegoni i przywyknie do nieudawania nielubienia. ;]

 

 

Nom proszę, już ja Ci załatwię wizytatora - najlepiej takiego od astów.

 

Inka, cieszę się bardzo.

A, żebyś wiedziała, że od astów by się przydał (choć nie wiem, co konkretnie miałaś na myśli).

Mamy w bloku dorastającego (szybko!) szczeniaka ttb (nie rozróżniam) u młodych ludzi, którzy niespecjalnie "ogarniają" młodego i boję się myśleć, co może być za chwilę... Obserwować zaczęłam, jak tylko się "stalowe maleństwo" pojawiło, miałam mieszane uczucia, ale starałam się nie nastawiać od razu negatywnie, tylko się przygladać bacznie. W bloku obok jest inny ttb (trzyłapek, u rozsądnych ludzi zachowujących się odpowiedzialnie) i problemów nie ma z nim żadnych. A tutaj sytuacja zaczyna mnie coraz bardziej niepokoić... :(

 

Cieszę się, że się cieszysz i cieszę się, że zgodziłaś się czasem potymczasować Bombę. :wub:

 

 

I ja sie cieszę :] . Bardzo mądra decyzja :]. Jak napisałaś o tym Bródnie - dobrze kojarzę?  ;].

Uważam że wizytę przedadopcyjną, możemy Ci darować, za liczne zasługi dla psów dogomaniackich.

Ale na wizytę KONTROLNĄ - POADOPCYJNĄ, zgłosimy się wszyscy i wszystkie, jak dogo długie, szerokie i głębokie  :P i wypytamy Owcę na okoliczność, jak się jej u Ciebie podoba?

niech nam tu wszystko wybeczy w try miga ;]

Czy mądra, to sie jeszcze okaże. :nerwy:

Nie wiem, co Ci sie z Bródnem kojarzy... :?

Zasługi mam nieliczne i skromne, więc mi się ulga raczej nie należy. :/

Nie podoba się jej, to od razu mogę Ci powiedzieć, skoro ją tu głodzą i wciąż za mało dają się terroryzować... ;)

 

 

No.... NARESZCIE!!!!!!!! :]

:P

 

Jak napisałaś Targówek, blisko 3x to coś mnie tknęło !

Gratuluję "męskiej" decyzji :]

A skąd wiedziałas, że to męska decyzja...? ;]

 

 

WŁAŚNIE!!!!!!!!

 

Bardzo się cieszę :]

:]

 

 

Ale fajnie! szybko i na temat!! :]

Nie dali mi się podroczyć... pothrillerować... inteligencja, cholera jasna! :[ ;]

Link to comment
Share on other sites

Może Mazowszanka by nam zostawiła podusię i Słynny Żółty Kocyk... ;]

I tak się stało??? :)

 

Prawie zawsze się przykladam do odpisywania, 

Ty niemożliwie (jak ja) czepliwy człowieku!

Ale jesteś prawdomówna :D

Po prostu staram się czytać ze zrozumieniem ;)

 

Ponieważ nie umiałabym własnymi słowami oddać całego bogactwa treści w nim zawartej, zacytuję dokładnie:

 

"Jest owca ale proszę nie dzwonić tylko odpisać czy jest"

Doskonałe :lol:

 

Swoją drogą, to rozbawiło mnie nieco, że użył/a polskich ogonków, a dużych liter, przecinka czy '?' już nie.   :cool1:

To juz jakas plaga w necie i smsach nie uwazasz chociaz faktycznie dziwne ze uzyto tam polskich znakow na szczescie na dogo jakos nie widac tak kreatywnych umyslow

 

Bomba zostaje u nas i tyle!  :wub: 

 

Oczywiście, o ile przejdziemy pomyślnie wizytę p/a...  :ph34r:

Brawo, brawo, brawo!!! clapping-1303.gif

Zdaje się, że wizyta PA odwołana. Zdaje się też, ze będziesz miała pielgrzymki poadopcyjne ^_^

 

I jak się Owca sprawuje w nowym domu? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Inka, tu Ciebie i Owcę znają jak............. łyse konie ?????. Od początku miedzy Wami czuło się tą słynną chemię ;]

Nic o nas nie wiecie! ;]

 

 

Ale się cieszę :].

Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku .

Witaj, wiosenko! :]

 

 

mogła ja w lesie przywiązać, mniej więcej taka sama droga ;]

jak doczytam to się zgłaszam na wizytę ;]

No wiesz?! :/

Ale zanim doczytasz... ;]

 

 

A wiesz, ze przed chwilą zadzwoniła pani o Nockę, która już pojechała do domu, to pomyślałam o Owieczce?...

Nie wydrzesz jej nam! :]

 

 

Malagosku, Owcy nigdzie tak dobrze nie będzie, jak u Inki ;]

A bo to wiadomo...? ;]

 

 

 

I tak się stało??? :]

 
 

Ale jesteś prawdomówna :D

Po prostu staram się czytać ze zrozumieniem ;]

 

 

Doskonałe :lol:

 

To juz jakas plaga w necie i smsach nie uwazasz chociaz faktycznie dziwne ze uzyto tam polskich znakow na szczescie na dogo jakos nie widac tak kreatywnych umyslow

 

Brawo, brawo, brawo!!! clapping-1303.gif

Zdaje się, że wizyta PA odwołana. Zdaje się też, ze będziesz miała pielgrzymki poadopcyjne ^_^

 

I jak się Owca sprawuje w nowym domu? :rolleyes:

 

Nie wiem - jeszcze nie pytałam....

 

Zazwyczaj. :]

 

Za to ty nadrabiasz kreatywnoscio. ;]

 

Może jednak będzie - by zebrazebra. ;]

Pielgrzymek nie wpuszę! :P

 

Tak samo jak w dt - terroryzuje i trawy szuka. ;]

 

 

Mogę przeprowadzić wizytę PA ;]

Kiedy? :]

 

 

a tytulik wąteczku to kiedy się zmieni na radośniejszy, hę? :]

Się wymyśli, to się zmieni. :]

 

 

Mniemam, że jak przyjdzie... wena ;] :]

Otóż to! :]

 

 

He, he, albo w lutym, w pierwszą rocznicę założenia wątku

Może... ;]

Link to comment
Share on other sites

Pora na formalności. ;)

 

Na koncie Bomby było -9zł, które wyzerowałam za pomocą wpłaty od nas.

Wobec tego - kasiora rozliczona. :)

 

 

 

Mestudio, czy chcecie, bym Wam oddała obróżkę w pszczółki i szczotkę?

 

Mazowszanko, czy zostawiasz Bombie "słynny" żółty kocyk, posłanko i miskę, czy w jakiś sposób mam Ci je oddać?

Smycz flexi oddam przy okazji, bo i tak nie korzystamy ("hrabiankę" za mocno ciągnie). No i jeszcze psi szampon.

 

Ziutka, co z niebieskim kompletem w kosteczki (szelki+smycz)...? Smyczy używamy, a szelek nie.

 

Bonsai, czy reszta KalmAidu (częściowo zużyta około-sylwestrowo) może zostać dla Bomby?

Nie masz ochoty udusić mnie za "spóźnioną" decyzję - dopiero po ogłoszeniu w biedronkowym "Moim psie i kocie"...?

Myślisz, że... nietaktem... z mojej strony byłoby skorzystanie z oferty biedronkowych sponsorów dla adoptowanych psów...? :unsure: :unsure: :unsure:

 

Mattilu, ze względu na Twoją hojną wpłatę zapytam Ciebie, choć również wiele innych osób pomogło (zakupami na dwóch moich bazarkach) w zakupie ostatniego wora karmy, trzech spot-onów i Gammolenu - czy mam się jakoś z tego rozliczyć? przekazać resztę karmy komuś...? Do tej pory zużyliśmy ok. 2,5-3kg z 12,5kg i 2 spot-ony oraz ok. 2/5 Gammolenu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...