Jump to content
Dogomania

~ Zwykła biała suczka ze wsi- Blanche/Coco ma swój DOM :)


malagos

Recommended Posts

Pamietam z jakiegoś watku jak Murka oswajała takiego dzikusa.
Po prostu siadała sobie w boksie i coś mówiła, śpiewała nie zwracając zupełnie uwagi na psa.
I po trochu pies przyzwyczajał się do jej obecności i tego, że nic złego mu nie robi.
Tak, wiem. Trzeba do tego trochę więcej czasu. Ale może w weekend ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzis to już nawet widoczny był postęp (a nawet widzialny) - tylko postawiłam miseczkę z kilkoma łyżkami karmy z puszki, wyszła i zaczęła jeść. Stałam 3 metry od niej. Starałam się nie patrzeć na nią, bo zaraz nieruchomiała, a tylko gadałam do niej, ziewałam, a Blaszka powoli jadła, omijając chrupki, których kilka sprytnie dorzuciłam i wymieszałam z mokrą karmą. Sunia nie jest duża, taka Wierka kejciowa, nie jest, tylko ma te cycuszki wyciągnięte, ale zasuszone. Tak smutno na mnie patrzyła znad tej miski, ma takie śliczne oczyska...
Jak tylko mała Vanilka pójdzie na swoje, zaraz zabieram Blaszkę do domu. Sterylka i legowisko w kuchni.
A mnie bardzo często pytają różne panie z rynku o nią, co słychać, jak się zachowuje. I jak mówię, ze prawie budy nie opuszcza, każda dodaje "{do nas też nigdy nie podeszła, czekała, aż się odejdzie i dopiero jadła"... .

Link to comment
Share on other sites

Malagosku, dobrze będzie :).
I Max i Bafi na początku znajomości nawiewali ode mnie zdecydowanie :). W dodatku - mieli przed sobą nieograniczoąa przestrzeń ;). Max dostojnie, truchcikiem i ani się nie obejrzał łobuz bez serca, a Bafi napylała, ile tylko miała siły w nóżkach :).
Wystarczy wciągnąć do domu(jak trzeba, to i siłą ;). Ale to, to sama wiesz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...