Jump to content
Dogomania

~ Zwykła biała suczka ze wsi- Blanche/Coco ma swój DOM :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fajna sunia.Ludzie faktycznie lubią białaski.Ciekawe czy będziemy mieli kłopot z adopcją Neski ze względu na kolor.
Blansz chyba przerobię na Blaszkę :eviltong:
malagos , nie podchodź z psami za blisko , bo Ci się zapchlą od niej.

Link to comment
Share on other sites

Miska nr 2 poszła ze mną ok. 16.00 - patrzę, a suni nie ma! Postawiłam miseczkę przy budce, pogadałam, poszczebiotałam, nic...Tylko słoma z budki trochę się poruszyła. Mądra psinka po prostu weszła do budy głęboko, a nie tam w przedsionku. Postałam z boku chwilkę, pyszczek się wychylił i zaczął jeść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Może jest 1/2 labkiem :)Będzie można ją ogłaszać jako labrador mix, albo w typie małego labradora :)[/QUOTE]

Przypodłogowy labrador? labrador niskopienny/niskopodwoziowy?Labrador dla Pań/Panów Niewysokich?
W każdym razie piękna Blanche - po mieczu? po kądzieli? Labrador i już :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Dzień dobry pięknooka :)
a może jak się troszkę rozluźni to łapki się wydłużą?
może ona w tym stresie porusza się w półprzysiadzie cały czas?[/QUOTE] Hmmm... myślisz, że ta metoda wydłużania nóg działa także na ludzi? Ja bym skorzystała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Hmmm... myślisz, że ta metoda wydłużania nóg działa także na ludzi? Ja bym skorzystała ;)[/QUOTE]

to się musisz rozluźnić :)

Jak ją widziałam na ulicy i w lesie o zmroku, to w ogóle wydawała mi się mniejsza. Nawet pisałam na wątkach o małej białej suni. Gdyby jej przedłużyć łapy, to wielkość rzeczywiście zgrabnej labrador.
Dobrze, ze ma dach nad głową i nie moknie gdzieś na polu.

Link to comment
Share on other sites

Te nasze bezdomne wiejskie psy są ogólnie znane, dokarmiane, nazywane- tak jak w Makowie. Niby bezdomny, a trochę zadbany, nakarmiony itp. I rozmawiam teraz z p. Wiesią, która wystawiała miskę na drogę (i goniła niedawno sunię po polu z ciepłym mielonym kotletem, by ją złapać na moją prośbę :diabloti:), że sunia u mnie, a ta się ucieszyła! bo od soboty jej nie ma, czy jej się coś stało, i takie tam wątpliwości. A suczydło do niej już trochę ogonkiem merdało, ale zawsze w bezpiecznej odległości czekało na drodze, aż Wiesia wystawi jedzenie i odejdzie, wtedy jadła. I popołudniu Wiesia z córką chcę odwiedzić sunię, przynieść jakieś jedzenie w puszce, a ja jestem ciekawa, czy Biała wystawi dziób ze słomy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj, to o wiele lepsza ta Wasza wieś niż nasza, gdzie nikt nic nie wie, nie widział i generalnie (jak ja nie cierpię tego słowa!!!!) - problem bezdomności zwierząt nie istnieje :(

No, ciekawe czy się karmelkowy nonio pokaże :) Tak na otwartej przestrzeni to sobie można było ludzisków unikać - teraz powinna się jednak poskrobać w łepetynkę i zacząć oswajać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']Malagos cmokała zza winkla? :crazyeye:
[B]Blanche Le Chien Labrador [/B]- super :)
I nawet na krótkich łapkach, może być taka mądra i...francuska ;)
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=FmDcI7ote48[/URL][/QUOTE] :roflt: to musi być w tytule ogłoszenia o adopcji! :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...