Jump to content
Dogomania

~ Zwykła biała suczka ze wsi- Blanche/Coco ma swój DOM :)


malagos

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Ciekawe czy się w sobotę pokaże ;) Bieluchna - my z daleka przyjedziemy... i koleżankę Ci przywieziemy... więc wiesz, miło by było... i takie tam ;) :)[/QUOTE]

Powiem Blansi, niech już nosek przygotuje :)
Koleżanka siłą rozpędu trafi do domu, bo mam nadzieję, że jest bardziej oswojona, co?...
Bardzo się cieszę Kobiety, ze Was zobaczę i uściskam! Co upiec, jakie ciasto, co lubicie?
I bardzo dziękuję, ze mi pomagacie!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='malagos']Powiem Blansi, niech już nosek przygotuje :)
Koleżanka siłą rozpędu trafi do domu, bo mam nadzieję, że jest bardziej oswojona, co?...
Bardzo się cieszę Kobiety, ze Was zobaczę i uściskam! Co upiec, jakie ciasto, co lubicie?
I bardzo dziękuję, ze mi pomagacie![/QUOTE]

OOO, jakie spotkanko się Wam szykuje - Niech MOC Będzie z Wami :)

Francuski piesek labradorkowy, niech się trochę spolszczy(?) i okaże swoją duszę słowiańską, nieokiełznaną(w odwadze ;) - byle nie nadmiernie :D)

Edited by konfirm13
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka2']To kto w końcu sunie przywiezie ? Ona już w Warszawie ?[/QUOTE]

Dobre duszyczki zaoferowały pomoc :)
Kilka odcinków się zrobiło: Kozienic - Falenica (wet), Falenica - Warszawa (yumanji) Warszawa - moja wieś (Kejciu i Nutusia)

Link to comment
Share on other sites

Postaramy się przekazać ;)

A póki co, poprosimy o zajrzenie na nasz DRUGI już regał z książkami...
[SIZE=3][COLOR=#0000cd]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250996-DRUGI-rega%C5%82-z-ksi%C4%85%C5%BCkami-na-3-cele-do-22-lutego"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...e-do-22-lutego[/URL][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Postaramy się przekazać ;)

A póki co, poprosimy o zajrzenie na nasz DRUGI już regał z książkami...
[SIZE=3][COLOR=#0000cd]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250996-DRUGI-regał-z-książkami-na-3-cele-do-22-lutego"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...e-do-22-lutego[/URL][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

To ja wpierw zajrzę na ten pierwszy czy mi czego nie podebrali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Żal ściska nie napiszę co, gdy się na nią patrzy. Gdy podeszłyśmy, niby wystawiła pysio, ale cała się trzęsła. Kurczę, oby ten stress-out coś pomógł, choć odrobinkę.[B] Tak się męczy ta biedna psina - sama ze sobą [/B]:([/QUOTE]

I to jest właśnie to, Nutusiu - masz 1 000%%rację :).
Każdy z nas, męczy się najbardziej "sam ze sobą" i jedyna na to rada - i dla psów i dla ludzi - otworzyć się na innych :). Dotyczy to i ludzi i psów. Tylko, nie zawsze jedni i drudzy o tym wiedza ;)

No, to pooojechałam. Jak po bandzie :) .Dydaktycznej ;). Malagosku, przekaż to swojej Blanszetce :).
Może zrozumie?

Link to comment
Share on other sites

Trochę przez absorbującą Vanilkę i przez te codzienny jazdy na rehabilitację mam mało czasu dla Blansz, a powinnam jej się poświęcić w całości. W sobotę trochę nadrobię zaległości z sunią.
Stress out przyszedł wczoraj i od wieczora już go podaję obu suniom.
o tyle jest lepiej, ze tak jak dziś - podeszłam w kucki do budy, podsunęłam mięsko pod różowy nochal, a Biała się nie trzęsła, nie uciekła. Tylko obojętnie powąchała jedzenie w ręku, ale nie wzięła.
A może jej nie dać jeść przez cały dzień i spróbować tylko z ręki, czy podejdzie?...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...