Jump to content
Dogomania

~ Zwykła biała suczka ze wsi- Blanche/Coco ma swój DOM :)


malagos

Recommended Posts

Miałam kolejny telefon w sprawie Coco! Niewiele wiem bo Pani była w pracy i nie mogła dłużej rozmawiac ale chciała jak najszybciej dać znać, że jest zainteresowana ;) Ma zadzwonić jutro rano (chciała dzisiaj wieczorem ale ja prawdopodobnie nie będę mogła wtedy odebrać) żeby porozmawiać i wstępnie zapowiedziała, że chciałaby przyjechać w niedzielę poznać Coco. Prosimy o kciuki!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bardzo dziękuję za kciuki :) Jestem już po rozmowie z Panią, dom wydaje się bardzo fajny i dobry dla takiego psa jak Coco. Pani jeśli jej się uda dograć sprawy to przyjedzie jutro poznać sunię, jeśli nie to jakoś w przyszłym tygodniu. Jak na razie boję się cieszyć, baaardzo proszę o nie puszczanie kciukiów i ciepłe myśli.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za kciuki i obecność :) Mamy małą zmianę planów. Ponieważ Pani nie ma samochodu, koleżanka która miała z nią przyjechać się pochorowała i Pani nie mogła znaleźć nikogo kto pojechałby w zastępstwie to zaproponowałam, że przyjadę z Coco do Warszawy i spotkamy się na spacer w parku. I tak miałam jechać do miasta więc poprostu pojadę wcześniej i zabiorę Coco ze sobą :)

Link to comment
Share on other sites

Pani była zauroczona urodą Coco, nazwała ją Białą Damą ;) Coco zachowała się... przewidywalnie tzn. ładnie szła na smyczy, schodziła z drogi idącym alejką ludziom, obwąchała wyciągniętą do niej rękę Pani ale przed głaskaniem się uchylała. Spacerowałyśmy ponad godzinę i przez ten czas bardzo dużo opowiedziałam o suni. Pani obawia się trochę czy Coco będzie się u Niej dobrze czuła ponieważ bywa u niej sporo gości a poza tym co drugi weekend, ze względu na wyjazdy sunia zostawałaby pod opieka jej znajomych (z którymi omówiła to już wcześniej, jeszcze zanim zaczeła szukać psa). Ze względu na to, że Coco nie jest fanką obcych Pani trochę się martwi czy takie życie nie będzie dla niej bardzo stresujące. Ja też mam pewne wątpliwości ale wydaje mi się, że białaska przystosowałaby się do takiego trybu życia, bo ona pomimo swoich lęków ma silny charakter i naprawdę dobrze radzi sobie w trudnych sytuacjach, świetnie potrafi się do nich dostosować. Natomiast napewno wymagałoby to większego zaangażowania ze strony ludzi niż w przypadku bardziej ufnego psa.
Ustaliłyśmy, że Pani przemyśli sprawę na spokojnie, rozważy wszystkie za i przeciw i odezwie się do mnie.

Potem Coco była ze mną w goścach u moich dziadków gdzie chodziła swobodnie po całym mieszkaniu z zadartą kitą, wychodziła sama do małego ogródka, brała smaczki od gospodarzy ale głaskać się nie dała ;)

Link to comment
Share on other sites

Do tej pory Cocolina nie miała bardzo wielu okazji, by poznawać obcych ludzi. Z pewnością byłoby to dla niej nowe i trudne początkowo doświadczenie, ale po tym, jaką metamorfozę już przeszła wierzę, że dałaby radę. I że takie nowe życie, w większym "stadzie ludzi" byłoby dla niej wręcz wskazane.

Bez względu na to, jaką Marysia i Pani podejmą decyzję, cieszę się, że i Marysia i Coco mają nowe doświadczenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Pani jak na razie się nie odezwała ale za to miałam kolejny telefon. Pewnie nic z tego nie będzie, Pani powiedziała, że przemyśli (to jakas plaga :evil_lol: ) i zadzwoni ale ważne, że ktoś dzwoni :)

 

Niech przemyśliwują - w końcu myślenie ponoć ma przyszłość ;) A dzwoniące telefony dobrze wróżą - w końcu zadzwoni ten właściwy! :)

  I "u nasz" czyli u Pusi - też.  Dzwonią, mailują  i mają sprawę przemyśleć, lub - naradzić się z rodziną i...zadzwonić. Póki co - myślą i radzą ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...